POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

  • Praha - DNES
  • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook

- pouzdro k rychlé izolaci notebooku bez nutnosti jeho vypnutí
- zamezí přenosu dat přes Wi-Fi, Bluetooth, NFC
- izoluje přístroje od mobilních sítí GSM, 3G, LTE
- zabrání odposlechu, lokalizaci a sledování
- znemožní napadení počítače na dálku
- odcloní GPS moduly navigačních sítí GPS, Glonass, Galileo
- vyrobeno dvojitou síťovinou ve Velké Británii, 3x testováno
Cena bez DPH: 3 146,- Kč
Cena s DPH: 3 807,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky

Vytisknout

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ OCHRANA NOTEBOOKU

Lehké pouzdro Faraday Shield je určeno pro ochranu notebooků všech obvykle používaných rozměrů. Počítač vložený do pouzdra rychle ukončí spojení se všemi jinými zařízeními, nemůže přenášet data. Pokud je laptop připojen k internetu skrze mobilního operátora nebo ke GPS modulu, nelze jej lokalizovat. Pouzdro na notebook může být použito také k ochraně mobilních telefonů, tabletů a další elektroniky.

Na vnitřní straně je dvojitá vrstva stínící síťoviny vyráběná speciální technologií ve Velké Británii, která dosahuje nejspolehlivějších výsledků ochrany stínění všech typů vysílání na všech frekvencích.

Přenos dat

Notebook uzavřený v pouzdru Faraday Shield není schopen bezdrátové komunikace. Nelze z něj stáhnout data ani manipulovat s ním na dálku, nepřipojí se k rozhraní Bluetooth ani Wi-Fi. To samé platí pro přenos dat na krátkou vzdálenost NFC, iniciovaný pouhým přiblížením dvou zařízení, která se poté synchronizují.

Mobilní sítě

Pouzdro Faraday Shield spolehlivě ochrání notebooky, připojené k internetu přes mobilní operátory. Odpojí notebook od všech celosvětově používaných mobilních sítí ve frekvenčních pásmech GSM, 3G, LTE. Zamezí přístup k vysokorychlostnímu internetu, k notebooku se nelze dálkově připojit a pracovat s jeho daty. Znemožní také zaměření polohy počítače přes mobilního operátora a zjištění historie jeho pohybu pomocí triangulace. Ve městech lze takto lokalizovat přístroje připojené k mobilní síti s přesností 200 metrů, a to i v budovách. Jde například o služby T-Mobile „Kde je...“ nebo „Vodafone Protect“.

Navigační sítě

Pokud je k notebooku připojený GPS modul, může být lokalizován a sledován. Uzavřený v pouzdru Faraday Shield je spolehlivě skryt před všemi používanými navigačními sítěmi. Pouzdro zabrání jeho lokalizaci skrze celosvětově používanou síť GPS, ruskou Glonass i čínskou Beidou. V budoucnu odolá také zatím nedokončené síti Galileo, plánované zeměmi Evropské unie.

OBRANA PROTI ODPOSLECHU A SLEDOVÁNÍ

Notebook chráněný pouzdrem Faraday Shield nelze zneužít pro dálkový odposlech, kdy by poslouchal okolní prostor svým mikrofonem nebo natáčel webkamerou. Stíněné nepropustné pouzdro je také rychlým a spolehlivým způsobem, jak se vyhnout sledování skrze mobilní a satelitní síť. Vyjmutí USB modemu odpojení od sítě nezajistí, v počítači může být čtečka SIM katret, dostupná jen po vyjmutí baterie. Pouzdro notebook ochrání bez nutnosti jeho manipulace s ním.

OCHRÁNÍ I VELKÉ NOTEBOOKY

Pouzdro Faraday Shield pro notebook je široké 46 centimetrů a 32 cm vysoké. Vejdou se do něj notebooky a mobilní pracovní stanice do velikosti úhlopříčky displeje 17 palců. Pojme i některé laptopy s úhlopříčkou 18", doporučujeme je změřit a porovnat s rozměry pouzdra. Pro další elektroniku nabízíme ještě větší pouzdro Faraday Shield, do kterého se vejde více přístrojů najednou. K dispozici jsou také menší pouzdra pro mobilní telefony, tablety a malé cestovní notebooky.

KVALITNÍ POUZDRO, KTERÉ OCHRÁNÍ PŘED NÁRAZY

Faradayovu klec v pouzdru tvoří vodivá síťovina, chráněná odolným nylonem s úpravou proti protržení. Vnější obal z polyuretanu je přizpůsobivý a trvanlivý. Mezi nimi je měkká vložka, polstrované stěny tašky tak ochrání notebook před nárazy. Brašna je vybavena poutkem pro snadné přenášení. Pouzdra Faraday Shield se vyrábějí ve Velké Británii a splňují kvalitativní normu ISO 9001-2008.

SNADNÁ OCHRANA PRO SOUKROMÉ OSOBY, POLICII, PRÁCI S DŮKAZY

Pouzdro Faraday Shield zabrání napadení notebooku skrze datovou síť.  Najde tak využití u bezpečnostních složek. U zabavených počítačů znemožní dálkové manipulaci s daty, důkazy pro budoucí vyšetřování. Přístroj není třeba vypínat, stačí jej vložit do pouzdra, například během jeho přepravy. Odpadnou tím také obvyklé problémy s hesly, která nejsou známa.

MOBILNÍ FARADAYOVA KLEC

Stíněné nepropustné pouzdro využívá principu Faradayovy klece. Kovová síťovina v pouzdru svede elektrický náboj, který se rozloží jen na vnějším povrchu tohoto vodiče a nedostane se dovnitř. Na předměty v pouzdru tak vliv nemá. Brašna Faraday Shield ochrání přístroje před  radiovými frekvencemi, elektrickým a elektromagnetickým polem.

Možnosti použití

  • Chraňte notebook před útoky zvenčí - po vložení do pouzdra Faraday Shield ztratí laptopy a veškeré další přístroje přístup ke všem sítím. Mobilním, datovým i navigačním. Nelze je tak napadnout a pracovat s jejich daty.
  • Skryjte se před vyhledáním - zavřete notebook do pouzdra a zabraňte tím zjištění jeho polohy. Toho lze využít například při přesunu na schůzku, jejíž místo má zůstat utajeno.
  • Policie ochrání důkazy pro vyšetřování - tablet či notebook vložený do pouzdra je chráněn proti smazání dat a jejich historie, tedy důkazů pro forenzní vyšetřování. Odpadají problémy s neznámými hesly, přístroj chráněný pouzdrem může zůstat zapnutý.

Technické parametry

Rozměry
46 x 32 cm

Hmotnost
230 g

Útlum v dB
70 dB

Obsah dodávky
Pouzdro Faraday Shield
Český manuál

Fotografie


Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Mohlo by vás také zajímat: