Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro notebook

- pouzdro k rychlé izolaci notebooku bez nutnosti jeho vypnutí
- zamezí přenosu dat přes Wi-Fi, Bluetooth, NFC
- izoluje přístroje od mobilních sítí GSM, 3G, LTE
- zabrání odposlechu, lokalizaci a sledování
- znemožní napadení počítače na dálku
- odcloní GPS moduly navigačních sítí GPS, Glonass, Galileo
- vyrobeno dvojitou síťovinou ve Velké Británii, 3x testováno

Cena bez DPH: 3 146,- Kč
Cena s DPH: 3 807,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ OCHRANA NOTEBOOKU

Lehké pouzdro Faraday Shield je určeno pro ochranu notebooků všech obvykle používaných rozměrů. Počítač vložený do pouzdra rychle ukončí spojení se všemi jinými zařízeními, nemůže přenášet data. Pokud je laptop připojen k internetu skrze mobilního operátora nebo ke GPS modulu, nelze jej lokalizovat. Pouzdro na notebook může být použito také k ochraně mobilních telefonů, tabletů a další elektroniky.

Na vnitřní straně je dvojitá vrstva stínící síťoviny vyráběná speciální technologií ve Velké Británii, která dosahuje nejspolehlivějších výsledků ochrany stínění všech typů vysílání na všech frekvencích.

Přenos dat

Notebook uzavřený v pouzdru Faraday Shield není schopen bezdrátové komunikace. Nelze z něj stáhnout data ani manipulovat s ním na dálku, nepřipojí se k rozhraní Bluetooth ani Wi-Fi. To samé platí pro přenos dat na krátkou vzdálenost NFC, iniciovaný pouhým přiblížením dvou zařízení, která se poté synchronizují.

Mobilní sítě

Pouzdro Faraday Shield spolehlivě ochrání notebooky, připojené k internetu přes mobilní operátory. Odpojí notebook od všech celosvětově používaných mobilních sítí ve frekvenčních pásmech GSM, 3G, LTE. Zamezí přístup k vysokorychlostnímu internetu, k notebooku se nelze dálkově připojit a pracovat s jeho daty. Znemožní také zaměření polohy počítače přes mobilního operátora a zjištění historie jeho pohybu pomocí triangulace. Ve městech lze takto lokalizovat přístroje připojené k mobilní síti s přesností 200 metrů, a to i v budovách. Jde například o služby T-Mobile „Kde je...“ nebo „Vodafone Protect“.

Navigační sítě

Pokud je k notebooku připojený GPS modul, může být lokalizován a sledován. Uzavřený v pouzdru Faraday Shield je spolehlivě skryt před všemi používanými navigačními sítěmi. Pouzdro zabrání jeho lokalizaci skrze celosvětově používanou síť GPS, ruskou Glonass i čínskou Beidou. V budoucnu odolá také zatím nedokončené síti Galileo, plánované zeměmi Evropské unie.

OBRANA PROTI ODPOSLECHU A SLEDOVÁNÍ

Notebook chráněný pouzdrem Faraday Shield nelze zneužít pro dálkový odposlech, kdy by poslouchal okolní prostor svým mikrofonem nebo natáčel webkamerou. Stíněné nepropustné pouzdro je také rychlým a spolehlivým způsobem, jak se vyhnout sledování skrze mobilní a satelitní síť. Vyjmutí USB modemu odpojení od sítě nezajistí, v počítači může být čtečka SIM katret, dostupná jen po vyjmutí baterie. Pouzdro notebook ochrání bez nutnosti jeho manipulace s ním.

OCHRÁNÍ I VELKÉ NOTEBOOKY

Pouzdro Faraday Shield pro notebook je široké 46 centimetrů a 32 cm vysoké. Vejdou se do něj notebooky a mobilní pracovní stanice do velikosti úhlopříčky displeje 17 palců. Pojme i některé laptopy s úhlopříčkou 18", doporučujeme je změřit a porovnat s rozměry pouzdra. Pro další elektroniku nabízíme ještě větší pouzdro Faraday Shield, do kterého se vejde více přístrojů najednou. K dispozici jsou také menší pouzdra pro mobilní telefony, tablety a malé cestovní notebooky.

KVALITNÍ POUZDRO, KTERÉ OCHRÁNÍ PŘED NÁRAZY

Faradayovu klec v pouzdru tvoří vodivá síťovina, chráněná odolným nylonem s úpravou proti protržení. Vnější obal z polyuretanu je přizpůsobivý a trvanlivý. Mezi nimi je měkká vložka, polstrované stěny tašky tak ochrání notebook před nárazy. Brašna je vybavena poutkem pro snadné přenášení. Pouzdra Faraday Shield se vyrábějí ve Velké Británii a splňují kvalitativní normu ISO 9001-2008.

SNADNÁ OCHRANA PRO SOUKROMÉ OSOBY, POLICII, PRÁCI S DŮKAZY

Pouzdro Faraday Shield zabrání napadení notebooku skrze datovou síť.  Najde tak využití u bezpečnostních složek. U zabavených počítačů znemožní dálkové manipulaci s daty, důkazy pro budoucí vyšetřování. Přístroj není třeba vypínat, stačí jej vložit do pouzdra, například během jeho přepravy. Odpadnou tím také obvyklé problémy s hesly, která nejsou známa.

MOBILNÍ FARADAYOVA KLEC

Stíněné nepropustné pouzdro využívá principu Faradayovy klece. Kovová síťovina v pouzdru svede elektrický náboj, který se rozloží jen na vnějším povrchu tohoto vodiče a nedostane se dovnitř. Na předměty v pouzdru tak vliv nemá. Brašna Faraday Shield ochrání přístroje před  radiovými frekvencemi, elektrickým a elektromagnetickým polem.

Možnosti použití

Použití a technické parametry

Technické parametry

Rozměry
46 x 32 cm

Hmotnost
230 g

Útlum v dB
70 dB

Obsah dodávky
Pouzdro Faraday Shield
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.