POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

  • Praha - DNES
  • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Doporučení pro výběr kvalitní techniky a služeb

Vzhledem k narůstajícímu počtu zákazníků, kteří se na nás obracejí po negativních zkušenostech s předchozím nákupem a použitím nespolehlivé techniky nebo s využitím služeb na nedostatečné úrovni, bychom vás rádi varovali před praktikami některých firem.

V České republice se objevují internetové obchody, které nabízí levnou techniku z asijské nízkonákladové produkce nebo z dílen domácích kutilů. Takové výrobky, které by měli sloužit pouze pro pobavení a v případech, kdy nezáleží na tom, zda selžou, budou odhaleny nebo způsobí jiný těžko řešitelný problém, deklarují jako techniku pro profesionální účely.

Pokud je vaším záměrem použití techniky k seriózním účelům, doporučujeme se spoléhat pouze na kvalitní a spolehlivé produkty.

Podlehnete-li přesto nízkým cenám těchto výrobků, počítejte s těmito vlastnostmi:

  • Nereálné technické parametry
  • Nespolehlivost, velmi častá poruchovost
  • Nedostatečná kvalita záznamu audia/videa, v běžných podmínkách praktická nepoužitelnost
  • Nízká technická úroveň, chyby ve firmwaru a obslužném softwaru
  • Špatné mechanické zpracování, podřadné materiály
  • Problémy s akumulátory, téměř žádná výdrž již po několika použitích

Obrovské rozdíly jsou také v úrovni poskytování služeb, zejména prohlídek proti odposlechu, kdy je třeba opět rozlišovat mezi účinnou odbornou realizací a nesmyslným laickým provedením, které pramení z nevědomosti poskytovatele služeb nebo je motivováno snahou rychle a snadno vydělat.

V tomto případě lze logicky odvodit cenu účinné prohlídky proti odposlechu průměrného kancelářského prostoru o rozloze 50m2, která si vyžádá jeden pracovní den u zákazníka, jeden pracovní den analýzy získaných podkladů a použití technického vybavení v hodnotě přesahující 3 mil. Kč.

Výběr seriózního a zkušeného dodavatele

Dodavatel s odbornými zkušenostmi, dostatkem kvalitního personálu a moderním technickým zázemím vám poskytne poradenství a technickou podporu na vysoké úrovni a bude vás pravdivě informovat o všech parametrech a reálných možnostech zařízení nebo služby.

Seriózní dodavatel nemá zapotřebí nabízet produkty a služby na nedostatečné úrovni. Takový sortiment nabízí pouze dodavatelé, kteří nemají jinou možnost, než nakupovat v asijských velkoobchodech nebo tržnicích. Tyto výrobky následně nabízí klientům, kteří se v této oblasti neorientují.

Správná volba dodavatele je stejně důležitá jako výběr kvalitního produktu. Nezapomeňte, že spolu s dodáním výrobku souvisí také dodatečné poskytování služeb, které můžete v budoucnu potřebovat, a proto byste k nim měli mít snadný a rychlý přístup. Jedná se například o poradenství, technickou podporu, servis, zapůjčení náhradního produktu nebo rychlé vyřízení případné reklamace. Ne každý prodejce však považuje tyto služby za samozřejmost a je schopen je pro klienty zajistit.

Co u nás získáváte společně s produktem?

Mohlo by vás také zajímat: