POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

  • Praha - DNES
  • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
NEJŽÁDANĚJŠÍ
- pouzdro k rychlé izolaci telefonu bez nutnosti jeho vypnutí
- chrání telefon před mobilními sítěmi GSM, 3G, LTE
- odcloní navigační sítě GPS, Glonass, Galileo
- zamezí přenosu dat přes Wi-Fi, Bluetooth, NFC
- zabrání lokalizaci, sledování a odposlechu telefonu
- spolehlivě izoluje telefony, kterým nelze vyjmout baterii
- vyrobeno dvojitou síťovinou ve Velké Británii, 3x testováno
Cena bez DPH: 2 145,- Kč
Cena s DPH: 2 595,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky

Záruka: 24 měsíců

Vytisknout

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ OCHRANA MOBILNÍHO TELEFONU

Lehké a skladné pouzdro Faraday Shield odpojí jakýkoliv model mobilního telefonu od všech používaných mobilních, navigačních i datových sítí. Po vložení do pouzdra telefon ztratí signál, nepřipojí se k družicovým polohovým systémům, nepřenáší bezdrátově data. Ukončí spojení se všemi zařízeními. Při obavách z odposlechu odpadá nutnost vypínání telefonu a ne vždy možné vyjmutí jeho akumulátoru, stačí zapnutý telefon vložit do pouzdra.

Na vnitřní straně je dvojitá vrstva stínící síťoviny vyráběná speciální technologií ve Velké Británii, která dosahuje nejspolehlivějších výsledků ochrany stínění všech typů vysílání na všech frekvencích.

Mobilní sítě

Pouzdro Faraday Shield odpojí telefon od všech celosvětově používaných mobilních sítí ve frekvenčních pásmech GSM, 3G, LTE. Zamezí přístup k vysokorychlostnímu internetu, k telefonu se nelze připojit a dálkově pracovat s jeho daty. Pouzdro znemožní také zaměření polohy přístroje přes mobilního operátora a zjištění historie jeho pohybu pomocí triangulace. Ve městech lze takto lokalizovat telefon s přesností 200 metrů, a to i v budovách. Jde například o služby T-Mobile Kde je nebo Vodafone Protect.

Navigační sítě

Mobilní telefon vložený do pouzdra Faraday Shield je spolehlivě skryt před všemi používanými navigačními sítěmi. Pouzdro zabrání jeho lokalizaci skrze dnes celosvětově používanou síť GPS, ruskou Glonass. V budoucnu odolá také zatím nedokončené síti Galileo, plánované zeměmi Evropské unie. Pouzdro lze použít také k izolaci GPS modulů.

Přenos dat

Telefon vložený do pouzdra Faraday Shield není schopen bezdrátové komunikace. Nelze z něj stáhnout data, nebo s ním manipulovat na dálku. Nepřipojí se k Bluetooth ani k Wi-Fi. To samé platí pro přenos dat na krátkou vzdálenost NFC, iniciovaný pouhým přiblížením dvou zařízení.

ZAMEZÍ ODPOSLECHU A SLEDOVÁNÍ

Telefon chráněný pouzdrem Faraday Shield nelze zneužít pro odposlech. Nemůže přenášet hovor ani záznam. Při choulostivých jednáních pouzdro zamezí dálkovému odposlechu přes mobilní telefony osob, které se jej účastní. Před zahájení jednání stačí zúčastněným rozdat pouzdra Faraday Shield. Stíněné nepropustné pouzdro je také rychlým a spolehlivým způsobem, jak se vyhnout sledování skrze mobilní nebo satelitní síť.

SPOLEHLIVÁ OCHRANA TELEFONŮ IPHONE

Mobilní telefony značky Apple nemají vyjímatelný akumulátor. Proto je nelze zcela ochránit proti sledování, odposlechu nebo jiným vnějším útokům. Stejně jako ostatní mobilní telefony mohou být Apple iPhone napadeny v režimu, kdy jsou vypnuté, ale stále připojenou baterií. Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon ochrání všechny modely telefonů iPhone.

VELIKOST PRO VŠECHNY MODELY TELEFONŮ

Tento model pouzdra Faraday Shield má rozměr 24 x 12 cm. Vejdou se do něj všechny běžně prodávané mobilní telefony včetně těch největších, jako jsou iPhone 6 Plus nebo Samsung Galaxy Note 4. Nabízíme také větší typy pouzder pro tablety, notebooky a další elektroniku. Faradayovu klec v pouzdru tvoří vícevrstvá vodivá síťovina, chráněná odolným nylonem s úpravou proti protržení. Vnější obal z polyuretanu s plastovým průhledem pro kontrolu chybějícího signálu je přizpůsobivý a dlouho vydrží. Pouzdra Faraday Shield se vyrábějí ve Velké Británii a splňují kvalitativní normu ISO 9001-2008.

SNADNÁ OCHRANA PRO SOUKROMÉ OSOBY, POLICII, PRÁCI S DŮKAZY

Vložení telefonu do pouzdra zabrání manipulaci s telefonem skrze mobilní nebo datovou síť. Najde tak využití u bezpečnostních složek. U zabavených telefonů pouzdro zabrání dálkové manipulaci s daty jakožto důkazy pro budoucí vyšetřování. Telefon není třeba vypínat, stačí ho vložit do pouzdra po dobu jeho přepravy. Odpadnou také obvyklé problémy s telefony chráněnými kódem PIN, který není znám. Není třeba řešit ani problémy s rušičkou, pouzdro ji spolehlivě nahradí.

MOBILNÍ FARADAYOVA KLEC

Stíněné nepropustné pouzdro využívá principu Faradayovy klece. Kovová síťovina v pouzdru svede elektrický náboj, který se rozloží jen na vnějším povrchu tohoto vodiče a nedostane se dovnitř. Na předměty v pouzdru tak vliv nemá. Do pouzdra Faraday Shield se nedostanou radiové frekvence, elektrické ani elektromagnetické pole. Telefon je skryt a uzavřen před okolím.

Možnosti použití

  • Chraňte telefon před útoky zvenčí - po vložení do pouzdra Faraday Shield telefon ztratí přístup ke všem sítím. Mobilním, datovým i navigačním. Nelze jej tak napadnout, pracovat s jeho daty, odposlouchávat ani zaměřit.
  • Skryjte telefon před vyhledáním - zavřete mobilní telefon do pouzdra a zabraňte tím zjištění jeho polohy. Toho lze využít například při přesunu na schůzku, jejíž místo má zůstat utajeno.
  • Zabraňte odposlechu citlivých jednání - před zahájením jednání rozdejte zúčastněným pouzdra, aby si do nich dali své mobilní telefony. Znemožníte jim tak odposlech či natáčení schůzky.
  • Policie ochrání důkazy pro vyšetřování - telefon vložený do pouzdra nelze napadnout zvenčí a smazat v něm data a jejich historii, tedy důkazy pro forenzní vyšetřování. Odpadají problémy s neznámým PIN, přístroj chráněný pouzdrem může zůstat zapnutý.

Technické parametry

Rozměry
24 x 12 cm

Hmotnost
40 g

Útlum v dB
70 dB

Obsah dodávky
Pouzdro Faraday Shield
Český manuál

Fotografie


Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Mohlo by vás také zajímat: