Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon

- pouzdro k rychlé izolaci telefonu bez nutnosti jeho vypnutí
- chrání telefon před mobilními sítěmi GSM, 3G, LTE
- odcloní navigační sítě GPS, Glonass, Galileo
- zamezí přenosu dat přes Wi-Fi, Bluetooth, NFC
- zabrání lokalizaci, sledování a odposlechu telefonu
- spolehlivě izoluje telefony, kterým nelze vyjmout baterii
- vyrobeno dvojitou síťovinou ve Velké Británii, 3x testováno

Cena bez DPH: 2 145,- Kč
Cena s DPH: 2 595,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ OCHRANA MOBILNÍHO TELEFONU

Lehké a skladné pouzdro Faraday Shield odpojí jakýkoliv model mobilního telefonu od všech používaných mobilních, navigačních i datových sítí. Po vložení do pouzdra telefon ztratí signál, nepřipojí se k družicovým polohovým systémům, nepřenáší bezdrátově data. Ukončí spojení se všemi zařízeními. Při obavách z odposlechu odpadá nutnost vypínání telefonu a ne vždy možné vyjmutí jeho akumulátoru, stačí zapnutý telefon vložit do pouzdra.

Na vnitřní straně je dvojitá vrstva stínící síťoviny vyráběná speciální technologií ve Velké Británii, která dosahuje nejspolehlivějších výsledků ochrany stínění všech typů vysílání na všech frekvencích.

Mobilní sítě

Pouzdro Faraday Shield odpojí telefon od všech celosvětově používaných mobilních sítí ve frekvenčních pásmech GSM, 3G, LTE. Zamezí přístup k vysokorychlostnímu internetu, k telefonu se nelze připojit a dálkově pracovat s jeho daty. Pouzdro znemožní také zaměření polohy přístroje přes mobilního operátora a zjištění historie jeho pohybu pomocí triangulace. Ve městech lze takto lokalizovat telefon s přesností 200 metrů, a to i v budovách. Jde například o služby T-Mobile Kde je nebo Vodafone Protect.

Navigační sítě

Mobilní telefon vložený do pouzdra Faraday Shield je spolehlivě skryt před všemi používanými navigačními sítěmi. Pouzdro zabrání jeho lokalizaci skrze dnes celosvětově používanou síť GPS, ruskou Glonass. V budoucnu odolá také zatím nedokončené síti Galileo, plánované zeměmi Evropské unie. Pouzdro lze použít také k izolaci GPS modulů.

Přenos dat

Telefon vložený do pouzdra Faraday Shield není schopen bezdrátové komunikace. Nelze z něj stáhnout data, nebo s ním manipulovat na dálku. Nepřipojí se k Bluetooth ani k Wi-Fi. To samé platí pro přenos dat na krátkou vzdálenost NFC, iniciovaný pouhým přiblížením dvou zařízení.

ZAMEZÍ ODPOSLECHU A SLEDOVÁNÍ

Telefon chráněný pouzdrem Faraday Shield nelze zneužít pro odposlech. Nemůže přenášet hovor ani záznam. Při choulostivých jednáních pouzdro zamezí dálkovému odposlechu přes mobilní telefony osob, které se jej účastní. Před zahájení jednání stačí zúčastněným rozdat pouzdra Faraday Shield. Stíněné nepropustné pouzdro je také rychlým a spolehlivým způsobem, jak se vyhnout sledování skrze mobilní nebo satelitní síť.

SPOLEHLIVÁ OCHRANA TELEFONŮ IPHONE

Mobilní telefony značky Apple nemají vyjímatelný akumulátor. Proto je nelze zcela ochránit proti sledování, odposlechu nebo jiným vnějším útokům. Stejně jako ostatní mobilní telefony mohou být Apple iPhone napadeny v režimu, kdy jsou vypnuté, ale stále připojenou baterií. Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro mobilní telefon ochrání všechny modely telefonů iPhone.

VELIKOST PRO VŠECHNY MODELY TELEFONŮ

Tento model pouzdra Faraday Shield má rozměr 24 x 12 cm. Vejdou se do něj všechny běžně prodávané mobilní telefony včetně těch největších, jako jsou iPhone 6 Plus nebo Samsung Galaxy Note 4. Nabízíme také větší typy pouzder pro tablety, notebooky a další elektroniku. Faradayovu klec v pouzdru tvoří vícevrstvá vodivá síťovina, chráněná odolným nylonem s úpravou proti protržení. Vnější obal z polyuretanu s plastovým průhledem pro kontrolu chybějícího signálu je přizpůsobivý a dlouho vydrží. Pouzdra Faraday Shield se vyrábějí ve Velké Británii a splňují kvalitativní normu ISO 9001-2008.

SNADNÁ OCHRANA PRO SOUKROMÉ OSOBY, POLICII, PRÁCI S DŮKAZY

Vložení telefonu do pouzdra zabrání manipulaci s telefonem skrze mobilní nebo datovou síť. Najde tak využití u bezpečnostních složek. U zabavených telefonů pouzdro zabrání dálkové manipulaci s daty jakožto důkazy pro budoucí vyšetřování. Telefon není třeba vypínat, stačí ho vložit do pouzdra po dobu jeho přepravy. Odpadnou také obvyklé problémy s telefony chráněnými kódem PIN, který není znám. Není třeba řešit ani problémy s rušičkou, pouzdro ji spolehlivě nahradí.

MOBILNÍ FARADAYOVA KLEC

Stíněné nepropustné pouzdro využívá principu Faradayovy klece. Kovová síťovina v pouzdru svede elektrický náboj, který se rozloží jen na vnějším povrchu tohoto vodiče a nedostane se dovnitř. Na předměty v pouzdru tak vliv nemá. Do pouzdra Faraday Shield se nedostanou radiové frekvence, elektrické ani elektromagnetické pole. Telefon je skryt a uzavřen před okolím.

Možnosti použití

Použití a technické parametry

Technické parametry

Rozměry
24 x 12 cm

Hmotnost
40 g

Útlum v dB
70 dB

Obsah dodávky
Pouzdro Faraday Shield
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.