Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i

Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i
Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i
Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i Skrytá kamera v nabíječce telefonů Android LawMate PV-CHG20i

- Skrytá kamera s WiFi pro monitorování místnosti
- Full HD záznam obrazu a zvuku
- Vzdálené sledování přes internet
- Mobilní aplikace pro Android a iOS
- Vidění za šera a detekce pohybu
- Trvalé napájení ze sítě
- Kamufláž do funkční nabíječky telefonu

Cena bez DPH: 6 173,- Kč
Cena s DPH: 7 469,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Skrytá WiFi IP kamera PV-CHG20i (Droid) je umístěná do běžné dokovací stanice pro chytré telefony. Je kompatibilní se všemi telefony s Mini USB konektorem. Výborně se hodí pro monitorování kanceláří či menších místností. Díky IP technologii lze kameru připojit na místní WiFi připojení. Přehled o dění v zájmovém prostoru máte odkudkoliv na světě. Stačí se připojit přes mobilní aplikaci a nahrávat nebo živě sledovat přímo z mobilního telefonu. Aplikace je k dispozici ke stažení pro iPhone a iPad a pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, apod.


ŽIVÝ PŘENOS I ZÁZNAM

Záznam obrazu je pořizován ve FullHD rozlišení, které umožňuje pohodlně zachytit každý detail. Nastavit lze i nižší rozlišení videa, které je vůči paměti úspornější a zabere tak méně místa. Skrytá kamera v dokovací stanici je také doplněna o zvuk, díky čemuž získáte kompletní záznam každé situace. Záznamy se ukládají v 10 minutových sekvencích na vloženou Micro SD kartu o maximální velikosti 32 GB. Díky aplikaci nainstalované na mobilním telefonu lze navíc kdykoliv sledovat živý přenos obrazu v reálném čase.

VÝHODY WiFi IP PŘIPOJENÍ

Díky WiFi IP připojení můžete odkudkoliv zkontrolovat pořízené záběry na chytrém telefonu nebo tabletu. WiFi konektivita umožňuje stahovat zachycený obsah bezdrátově - uživatel však musí být v dosahu signálu a s kamerou se spojit přímo. Díky mobilní aplikaci lze mít nad zařízením plnou kontrolu, včetně nastavení rozlišení, formátovat vloženou Micro SD kartu, nebo spouštět či vypínat nahrávání.

Délka 1 sekvence záznamu
Rozlišení videa
Velikost záznamu
10 min
1920 x 1080
960 MB
10 min 1280 x 720
570 MB
10 min 848 x 480
330 MB

Součástí každého videa jsou údaje o čase a datu, které jsou zaznamenány přímo v obraze.

 

DOKONALÁ KAMUFLÁŽ


Objektiv kamery je v dokovací stanici důmyslně ukryt. Kabelem jí lze připojit do sítě s trvalým napájením. Má tak vhodné předpoklady pro dlouhodobé monitorování. Díky stálému zdroji energie funguje i jako běžná nabíječka a lze jí k tomuto účelu běžně využívat.

 

REŽIMY NAHRÁVÁNÍ

Skrytou kameru lze nastavit na dva základní režimy nahrávání. Při kontinuálním nahrávání se pořizuje záznam nepřetržitě bez ohledu na to, zda je ve sledovaném prostoru co natáčet. Záznamy se ukládají na paměťovou kartu a po vyčerpání volného místa se automaticky přepíší nejstarší záznamy novými. Naopak v režimu automatické detekce pohybu lze nastavit nahrávání pouze na základě zaznamenaného pohybu. Nahrávání se tak spustí jen v okamžiku, kdy je před kamerou pohyb. Pořízené záznamy je pak snazší prohlížet, protože neobsahují dlouhé pasáže, ve kterých se nic neděje.

APLIKACE PRO
WIFI KAMERY


Použití a technické parametry

Doba provozu při trvalém napájení
neomezeně

Doba provozu při trvalém napájení – do zaplnění paměti (32 GB)
až 5,5 hodiny nepřetržitého nahrávání v rozlišení 1920x1080
až 9,3 hodiny nepřetržitého nahrávání v rozlišení 1280x720
až 16 hodin nepřetržitého nahrávání v rozlišení 848x480

Parametry záznamu
Obraz: FullHD rozlišení (1920x1080)
Snímková frekvence: 30 fps
Zvuk: PCM – 128 kbps, mono
Formát souboru: MJPG

Režimy záznamu
Kontinuální záznam
Detekce pohybu

Podporované paměťové karty
Micro SD až do velikosti 32 GB

Napájení
Trvalé napájení ze sítě 230V/5V

Kompatibilita
Dokovací stanice - chytré telefony s Micro USB konektorem
Mobilní aplikace - iOS, Android

Rozměry
71x69x50 mm

Hmotnost
73 g

Komplet dodávky
Skrytá WiFi IP kamera v dokovací stanici pro OS Android PV-CHG20i (Droid)
Napájecí adaptér pro připojení k síti
Paměťová Micro SD karta 16 GB
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.