POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

 • Praha - DNES
 • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE

Rušička signálu v pásmu LTE; znemožnění komunikace mobilních telefonů v síti LTE umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce; laděná anténa s kulovou vyzařovací charakteristikou; celkový vysílací výkon 1000 mW všesměrově; možnost použití směrové antény; aktivní chladič; průměr kruhové zarušené oblasti 12 až 40 m; napájení z elektrické sítě, akumulátoru, případně z auto zásuvky 12 V; kvalitní duralové pouzdro
Cena: na dotaz
Dostupnost:
Na objednávku
Zařízení není určeno pro civilní sektor Mám zájem o tento produkt

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 410006-Z

Vytisknout

Vlastnosti

 • Rušička signálu mobilních telefonů v pásmu LTE
 • Variabilní řešení - pro pevné i mobilní použití
 • Různé možnosti napájení (elektrická síť, akumulátor, auto zásuvka 12 V)
 • Stabilní vysílací výkon 1000 mW
 • Vysoká účinnost vyzářeného výkonu
 • Dimenzováno pro nepřetržitý provoz
 • Možnost použít všesměrové nebo směrové antény
 • Výkonný aktivní chladič + pasivní chladič
 • Velmi tichý chod ventilátoru
 • Velmi kvalitní komponenty a pevné duralové provedení
 • Pojistka proti přepólování
 • Vyrobeno v EU

Popis

RUŠIČKA MODERNÍ LTE SÍTĚ

Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE  slouží k rušení signálu v pásmu LTE využívající standardně frekvenční spektrum od 1800 MHz. LTE  je technologie určená pro vysokorychlostní přenos dat v mobilních sítích. Formálně jde o technologii spadající do standardu 3G (sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory). Aktuálně jsou LTE sítě postupně rozšiřovány všemi třemi mobilními operátory v České republice.

VÝKONNÉ A SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ OCHRANY INFORMACÍ

Toto profesionální zařízení je vybaveno přesně laděnou anténou s kulovou vyzařovací charakteristikou. Rušící signál je tak vysílán všesměrově a dokáže tak lépe pokrýt požadovaný prostor. Ideálním umístěním je střed zájmového prostoru. Celkový vysílací výkon zařízení je 1000 mW. V případě potřeby zvýšení dosahu rušení nebo v případě, kdy je všesměrové rušení nežádoucí (rušení okolních prostorů), je možné použít směrové antény. Směrové antény zajistí vyzařování rušičky pouze v určitém požadovaném směru. Signál soustředěný do úzkého prostorového pásma je navíc mnohem silnější.

KVALITNÍ TECHNOLOGIE VE VELMI MALÉM ZAŘÍZENÍ

Systém je zabudován do malého kovového pouzdra a vybaven aktivním chladičem s velmi tichým chodem ventilátoru. Dosah rušičky v dané lokalitě je závislý i na intenzitě signálu okolních základnových stanic mobilních operátorů (BTS). Průměr kruhové oblasti, která je účinně rušena centrálně umístěnou rušičkou, se pohybuje od cca 12 do 40 m, což odpovídá kruhové ploše cca 100 až 1000 m².

VYSOKÉ ZABEZPEČENÍ - ÚPLNÉ ZNEMOŽNĚNÍ KOMUNIKACE

Rušením signálu dojde ke znemožnění komunikace mobilních telefonů v rámci této sítě. V rušené zóně se mobilní telefon chová tak, jako by byl zcela mimo dosah signálu sítě LTE. Je znemožněna jakákoliv komunikace a příjem nebo odesílání dat. K zařízení dále dodáváme napáječ do elektrické sítě, popřípadě i napáječ do automobilu. Je také možnost vybrat si mezi úhlovou (standardní) nebo přímou anténou.

PROČ SE VYHNOUT LEVNÝM RUŠIČKÁM

Lákavě levné rušičky ve většině případů pocházejí z asijské nebo jiné nízkonákladové produkce a kvalita jejich provedení tomu také odpovídá. Jejich skutečný vyzářený výkon bývá v praxi několikanásobně nižší, než je uvedeno. Je to dáno především použitím příliš širokého pracovního pásma ve snaze pokrýt všechny frekvenční standardy (Asie, EU, Rusko…), což pohlcuje velkou část výstupního výkonu a dochází k rapidnímu snížení účinnosti. Dalším úskalím jsou nevhodné průmyslově vyráběné antény, které nejsou přesně laděné, nejsou v rezonanci s pracovním kmitočtem a často navržené tak, že absorbují zbytečně velké množství vyzařované energie.

Použití těchto zařízení je pro klienta velkým rizikem. Kromě provozní nespolehlivosti a velmi nízké účinnosti dochází v mnoha případech k jejich odhalení a k následnému postihu Českým telekomunikačním úřadem. Tato zařízení totiž ve většině případech ruší také přijímací části základnových mobilních stanic (BTS), které jsou velmi citlivé. Jakákoliv anomálie je velmi rychle odhalena a nahlášena automatickou diagnostikou každého operátora.

Použití

 • Zabraňte úniku informací* -  Pomocí rušičky signálu snadno znemožníte únik informací z uzavřeného jednání pomocí mobilního telefonu.
 • Zajistěte bezpečí svojí kanceláře* - Rušící signál dokáže díky všesměrové anténě velmi kvalitně odrušit celý prostor vaší kanceláře, jednací místnosti apod.
 • Ochraňte se před odposlechem* - Mobilní komunikaci v pásmu LTE nelze v chráněném prostoru využít  např. k odposlechu prováděnému pomocí mobilního telefonu.
 • Ochraňte se před sledováním * - Podobně lze zabránit i přenosu dat při sledování vozidel nebo osob pomocí GPS lokátoru.

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Technické parametry

Frekvenční rozsah
pásmo LTE - 1800MHz

Napájení
12 V / 0,7 A - externí zdroj nebo akumulátor (nutné objednat zvlášť)

Příkon
cca 8W (aktivní chladič)

Výstupní výkon
1000 mW
při 12V: 29 - 31 dBm

Chlazení
aktivní chlazení – ventilátor
pasivní chladič

Rozměry
81 x 84 x 56 mm (bez antény)

Komplet dodávky
Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Všesměrová anténa (přímá nebo úhlová)
Síťový zdroj

Volitelné příslušenství
Směrová anténa
Zdroj pro napájení z auto zásuvky
Akumulátor

Fotografie


Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Mohlo by vás také zajímat: