POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

 • Praha - DNES
 • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Prohlídky proti odposlechu a úniku informací

Cena za kompletní prohlídku

Velikost prostoru: Cena bez DPH: Cena s DPH:

Do 25 m²

24.050,- Kč

29.101,- Kč

Do 50 m²

33.400,- Kč

40.414,- Kč

Do 75 m²

41.850,- Kč

50.639,- Kč

Do 100 m²

51.800,- Kč

62.678,- Kč

Kompletní prohlídka je vhodná pro prostory s vysokým bezpečnostním rizikem, zahrnuje detailní analýzu RF spektra, kontrolu detektorem nelineárních přechodů, fyzickou prohlídku, závěrečnou zprávu a bezpečnostní doporučení. K uvedeným cenám přistupuje poplatek za přípravu a výjezd techniků ve výši 1.500 Kč bez DPH. Dopravné není po celé ČR a SK účtováno.

V ostatních případech cenovou kalkulaci připravíme individuálně. Na pravidelné prohlídky nabízíme výrazné cenové zvýhodnění.

Cena za základní prohlídku

Velikost prostoru: Cena bez DPH: Cena s DPH:

1 místnost do 100 m²

30.000,- Kč

36.300,- Kč

Každá další místnost

9.000,- Kč

10.890,- Kč

Základní prohlídka je vhodná pro prostory se středním bezpečnostním rizikem, kde se neočekává použití sofistikované techniky instalované profesionálem. Zahrnuje základní analýzu RF spektra a závěrečnou zprávu a bezpečnostní doporučení. K uvedeným cenám přistupuje poplatek za přípravu a výjezd techniků ve výši 1.500 Kč bez DPH. Dopravné není po celé ČR a SK účtováno.

V ostatních případech cenovou kalkulaci připravíme individuálně. Na pravidelné prohlídky nabízíme výrazné cenové zvýhodnění.

Vysoká technická odbornost

 • Naši technici pracují v oblasti vývoje RF a speciální elektroniky od roku 1996. Za tu dobu vyvinuli celou řadu unikátních zařízení sloužících mimo jiné i pro ochranu a zajištění diskrétního prostředí vysokých státních činitelů.
 • Personál vykonávající prohlídky proti odposlechu je prověřen NBÚ na stupeň utajení PŘÍSNĚ TAJNÉ. Ručíme také za osobnostní a bezpečnostní spolehlivost personálu.

Vysoká technická vybavenost a propracované metody

 • Používáme špičkové měřící a sub-analytické vybavení Rohde&Schwarz. Pro výkon prohlídek jsou používány stejné technologie, postupy a SW vybavení, které je používáno v podobných složkách (např. vojenské obranné zpravodajství nebo úřad na ochranu ústavních činitelů).
 • Maximální efektivita je zajištěna propracovanou metodikou triangulace rádiového (RF) spektra. Tato metoda spočívá v detailním srovnávání (korelaci) RF spektra zájmového prostoru s referenčními RF spektry této lokality.
 • Součástí vyhodnocení je skutečný měřící protokol použitelný pro off-line analýzu. Měřící protokol je vygenerovaný přímo měřicími přístroji s pomocí zakázkového softwaru.

Diskrétní provedení a non-stop dostupnost služby

 • Naši technici pracují zcela diskrétně, naše vozidla neobsahují žádná viditelná označení a převážná část měření probíhá v okolí zájmového prostoru.
 • Služba je dostupná kdykoliv na území České republiky, Slovenské republiky a všech ostatních zemí Evropské unie. Na základě individuální dohody prohlídku provedeme i mimo tyto standardní oblasti.

Prohlídka proti odposlechu je zaměřena na tyto formy odposlechů:

 • Linkové odposlechy (drátové), realizované pomocí vodičů nebo kovových konstrukcí
 • Dlouhovlnné odposlechy využívající síť 230V, nebo slaboproudé rozvody (například strukturovaná kabeláž)
 • Odposlechy využívající infračervené světelné spektrum a jiné - neelektomagnetické druhy přenosu
 • Analogové rádiové odposlechy s otevřenou komunikací
 • Scramblované nebo jinak šifrované odposlechové zařízení
 • Digitální odposlechy pracující na diskrétních frekvencích
 • Dálkově ovládané odposlechové zařízení, zneužívající veřejné sítě (GSM, 3G/UMTS, CDMA, atd.)
 • Odposlechy realizované upraveným GSM telefonem (pohozený, "zapomenutý" telefon)
 • Nelegální přístupy do sítí typu LAN přes 802.11xx, 802.15xx a jiné standardy
 • Jiné druhy odposlechových zařízení, určených pro speciální nasazení
 • Neaktivní - vyžité odposlouchávací zařízení (např. s vybitými bateriemi)

Informace o službě:

V oblasti ochrany proti odposlechu poskytujeme služby na nejvyšší možné technické i odborné úrovni a to jak v tuzemském, tak i celoevropském měřítku. Klademe důraz na kvalitní a maximálně korektní přístup k zákazníkovi a s respektem přistupujeme k řešení dané problematiky.

Z těchto důvodů používáme špičkové měřící a analytické vybavení Rohde&Schwarz, rozsáhlé měřící příslušenství pocházející i z vlastního vývoje a samozřejmě neméně důležité anténní zázemí. Aplikujeme metody prostorové triangulace RF spektra, které nám umožňují odhalit jakékoliv analogové, šifrované nebo jinak maskované přenosy odposlechových prostředků. Prověření všech vedení souvisejících s daným prostorem provádíme jak v časové tak ve frekvenční doméně a to od frekvencí zahrnujících řečové spektrum až po frekvence v řádech desítek a stovek MHz. Neméně důležitou součástí je důsledná fyzická prohlídka veškerého vybavení prověřovaného prostoru.

Proč využít naše služby?

 • Naši pracovníci patří mezi skupinu odborníků, která aktivně vyvíjí moderní systémy defenzivní i ofenzivní operativní elektroniky
 • Disponujeme laboratorním vybavením na vysoké technologické úrovni
 • Maximálně využíváme širokou škálu subanalyzačních funkcí, které nám tato technologie umožňuje
 • Identifikujeme a odhalíme moderní odposlechová zařízení využívající nejen síť GSM, ale i daleko vyspělejší síť UMTS
 • Identifikujeme a odhalíme i autonomní odposlechová zařízení pracující na nekonvenčních frekvencích s nestandardními typy digitálních a jiných IQ modulací
 • Naměřená data archivujeme pro srovnávání s dalšími měřeními při periodických kontrolách a případnou off-line analýzu
 • Naším výstupem je kromě závěrečné zprávy skutečně definovaný měřící protokol (výstup z měřícího přístroje, nikoliv z detekční náhražky nebo orientačního měření přístrojem typu MRA-3Q, apod.)

Mám zájem o tyto služby

Pro bližší informace nebo objednání služby využijte kontakt:
E-mail: [email protected]
Telefon: +420 604 828 001

Chystáte-li se nás kontaktovat z důvodu podezření, že jste monitorováni, pečlivě zvažte místo a způsob komunikace. Zejména nás nekontaktujte z prostoru, který chcete nechat prověřit.

Mohlo by vás také zajímat:

Prohlídka proti odposlechu

Kompletní prohlídka proti odposlechu se provádí v prostorách, kde je vysoké bezpečnostní riziko úniku informací. Prohlídka proti odposlechu je zaměřena na všechny typy odposlechových prostředků: drátové odposlechy, aktivní - vysílající odposlechy, pasivní odposlechy - mikrodiktafony, GSM a wifi odposlechy, skryté kamery - drátové i bezdrátové a mnoho dalších. Prohlídky proti odposlechu zahrnují detailní analýzu RF spektra, kontrolu detektorem nelineárních přechodů (důležité pro vyhledání pasivních odposlechových prostředků), fyzickou prohlídku prostoru a závěrečnou zprávu s konkrétním bezpečnostním doporučením.

Prohlídky proti odposlechu - technická vybavenost

Pokud má být prohlídka proti odposlechu provedena profesionálně na nejvyšší možné technické úrovni, je nezbytně nutné použít špičkové měřící a analytické přístroje. Naše společnost používá měřící a sub-analytické vybavení Rohde&Schwarz a rozsáhlé měřící příslušenství, které pochází také z našeho vývoje. Toto vybavení je používáno také v bezpečnostních složkách - úřad na ochranu ústavních činitelů, vojenské obranné zpravodajství, apod. Prohlídka proti odposlechu je prováděna velmi zkušeným personálem.

Prohlídky proti odposlechu - diskrétní a rychlé provedení

Služba prohlídka proti odposlechu je dostupná kdekoliv na území České republiky, Slovenska i ve všech dalších zemí Evropské unie, vše záleží na individuální domluvě. Prohlídky proti odposlechu v závislosti na aktuální vytíženosti techniků. Prohlídku proti odposlechu jsme schopni provést také ve večerních hodinách nebo o víkendu. Zaručujeme maximální diskrétnost při provedení prohlídky proti odposlechu.