Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE

Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE

Rušička signálu v pásmu LTE; znemožnění komunikace mobilních telefonů v síti LTE umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce; laděná anténa s kulovou vyzařovací charakteristikou; celkový vysílací výkon 1000 mW všesměrově; možnost použití směrové antény; aktivní chladič; průměr kruhové zarušené oblasti 12 až 40 m; napájení z elektrické sítě, akumulátoru, případně z auto zásuvky 12 V; kvalitní duralové pouzdro

Cena: na dotaz
Dostupnost:
Na objednávku
Zařízení není určeno pro civilní sektor Mám zájem o tento produkt

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 410006-Z

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

RUŠIČKA MODERNÍ LTE SÍTĚ

Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE  slouží k rušení signálu v pásmu LTE využívající standardně frekvenční spektrum od 1800 MHz. LTE  je technologie určená pro vysokorychlostní přenos dat v mobilních sítích. Formálně jde o technologii spadající do standardu 3G (sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory). Aktuálně jsou LTE sítě postupně rozšiřovány všemi třemi mobilními operátory v České republice.

VÝKONNÉ A SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ OCHRANY INFORMACÍ

Toto profesionální zařízení je vybaveno přesně laděnou anténou s kulovou vyzařovací charakteristikou. Rušící signál je tak vysílán všesměrově a dokáže tak lépe pokrýt požadovaný prostor. Ideálním umístěním je střed zájmového prostoru. Celkový vysílací výkon zařízení je 1000 mW. V případě potřeby zvýšení dosahu rušení nebo v případě, kdy je všesměrové rušení nežádoucí (rušení okolních prostorů), je možné použít směrové antény. Směrové antény zajistí vyzařování rušičky pouze v určitém požadovaném směru. Signál soustředěný do úzkého prostorového pásma je navíc mnohem silnější.

KVALITNÍ TECHNOLOGIE VE VELMI MALÉM ZAŘÍZENÍ

Systém je zabudován do malého kovového pouzdra a vybaven aktivním chladičem s velmi tichým chodem ventilátoru. Dosah rušičky v dané lokalitě je závislý i na intenzitě signálu okolních základnových stanic mobilních operátorů (BTS). Průměr kruhové oblasti, která je účinně rušena centrálně umístěnou rušičkou, se pohybuje od cca 12 do 40 m, což odpovídá kruhové ploše cca 100 až 1000 m².

VYSOKÉ ZABEZPEČENÍ - ÚPLNÉ ZNEMOŽNĚNÍ KOMUNIKACE

Rušením signálu dojde ke znemožnění komunikace mobilních telefonů v rámci této sítě. V rušené zóně se mobilní telefon chová tak, jako by byl zcela mimo dosah signálu sítě LTE. Je znemožněna jakákoliv komunikace a příjem nebo odesílání dat. K zařízení dále dodáváme napáječ do elektrické sítě, popřípadě i napáječ do automobilu. Je také možnost vybrat si mezi úhlovou (standardní) nebo přímou anténou.

PROČ SE VYHNOUT LEVNÝM RUŠIČKÁM

Lákavě levné rušičky ve většině případů pocházejí z asijské nebo jiné nízkonákladové produkce a kvalita jejich provedení tomu také odpovídá. Jejich skutečný vyzářený výkon bývá v praxi několikanásobně nižší, než je uvedeno. Je to dáno především použitím příliš širokého pracovního pásma ve snaze pokrýt všechny frekvenční standardy (Asie, EU, Rusko…), což pohlcuje velkou část výstupního výkonu a dochází k rapidnímu snížení účinnosti. Dalším úskalím jsou nevhodné průmyslově vyráběné antény, které nejsou přesně laděné, nejsou v rezonanci s pracovním kmitočtem a často navržené tak, že absorbují zbytečně velké množství vyzařované energie.

Použití těchto zařízení je pro klienta velkým rizikem. Kromě provozní nespolehlivosti a velmi nízké účinnosti dochází v mnoha případech k jejich odhalení a k následnému postihu Českým telekomunikačním úřadem. Tato zařízení totiž ve většině případech ruší také přijímací části základnových mobilních stanic (BTS), které jsou velmi citlivé. Jakákoliv anomálie je velmi rychle odhalena a nahlášena automatickou diagnostikou každého operátora.

Použití a technické parametry

Použití

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Technické parametry

Frekvenční rozsah
pásmo LTE - 1800MHz

Napájení
12 V / 0,7 A - externí zdroj nebo akumulátor (nutné objednat zvlášť)

Příkon
cca 8W (aktivní chladič)

Výstupní výkon
1000 mW
při 12V: 29 - 31 dBm

Chlazení
aktivní chlazení – ventilátor
pasivní chladič

Rozměry
81 x 84 x 56 mm (bez antény)

Komplet dodávky
Rušička mobilních telefonů v pásmu LTE
Všesměrová anténa (přímá nebo úhlová)
Síťový zdroj

Volitelné příslušenství
Směrová anténa
Zdroj pro napájení z auto zásuvky
Akumulátor

Mohlo by vás také zajímat

Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.
Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.