POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

 • Praha - DNES
 • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano

Profesionální digitální mikrosluchátko pro diskrétní bezdrátovou oboustrannou komunikaci a skrytý poslech vlastních hlasových poznámek; precizní výrobek švýcarské společnosti Phonak vyvinutý pro potřeby specializovaných bezpečnostních složek; vynikající srozumitelnost a vysoká odolnost před elektromagnetickým rušením; indukční smyčka Humantechnik Bluetooth plně kompatibilní s většinou mobilních telefonů; zdravotně nezávadné; univerzální ergonomický tvar neviditelného sluchátka umožňuje nenápadné a pohodlné nošení a střídání uživatelů; doba provozu sluchátka až 80 hodin
Cena bez DPH: 22 945,- Kč
Cena s DPH: 27 763,- Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Financovat na splátky

Záruka: 24 měsíců

Vytisknout

Hlavní vlastnosti

 • Profesionální digitální mikrosluchátko – švýcarský výrobek
 • Vyvinuté pro potřeby specializovaných bezpečnostních složek
 • Určeno pro skrytou komunikaci nebo diskrétní nápovědu
 • Dlouhá doba provozu sluchátka - až 80 hodin
 • Digitální dvoukanálové zpracování signálu
 • Výborná reprodukce řeči a přirozený čistý zvuk bez šumu
 • Vysoká odolnost před elektromagnetickým rušením
 • Indukční smyčka Humantechnik Bluetooth pro skryté nošení
 • Plně kompatibilní s většinou mobilních telefonů
 • Univerzální ergonomický tvar pro pohodlné nošení a střídání uživatelů

SKRYTÁ KOMUNIKACE NA NEOMEZENOU VZDÁLENOST

Mikrosluchátko umožňuje utajenou oboustrannou komunikaci na neomezenou vzdálenost. Neviditelné sluchátko komunikuje pomocí indukční smyčky, kterou má uživatel zavěšenou kolem krku a ukrytou pod oděvem. Přenos signálu je plně digitální, bez šumu nebo zpětné vazby. Indukční smyčku lze přes Bluetooth jednoduše připojit k libovolnému mobilnímu telefonu, tabletu nebo počítači.

DISKRÉTNÍ POSLECH HLASOVÝCH POZNÁMEK

Systém neviditelného sluchátka a indukční smyčky umožňuje i diskrétní poslech vlastních hlasových poznámek nebo libovolných audio souborů, které je možné přehrát např. v mobilním telefonu. Mikrosluchátko je tímto způsobem možné využít například pro skrytou nápovědu.

KRYSTALICKY ČISTÝ ZVUK

Neviditelné sluchátko dokáže i přes miniaturní rozměry plně využít exkluzivní technologii akusticky optimalizovaného ventu (AOV) k zamezení okluze a zajistit vynikající kvalitu zvuku. Srozumitelnost skryté komunikace je tak i díky přímé reprodukci do zvukovodu zajištěna v té nejvyšší možné míře. Zároveň je omezena maximální hlasitost reproduktoru na 100 dB, aby nedošlo k poškození sluchu.

UNIVERZÁLNÍ MOŽNOST POUŽITÍ

Neviditelné sluchátko má univerzální ergonomický tvar a je vhodné pro dlouhodobé pohodlné nošení. Díky ochraně před ušním mazem a vyměnitelným filtrům je sluchátko možné sdílet s dalšími uživateli. V tomto případě však doporučujeme po vyčištění mikrosluchátko navíc jemně ošetřit vhodným desinfekčním prostředkem.

Samozřejmostí je testovaná zdravotní nezávadnost. Mikrosluchátko Phonak Phonito Nano patří do nejvyšší řady švýcarského výrobce, bylo vyvinuto pro použití u bezpečnostních složek a používají ho zvláštní policejní jednotky po celém světě.

Mikrosluchátko lze také použít jako doplněk k námi dodávaným přijímačům a zajistit tak diskrétní poslech informací z bezdrátových mikrofonů (odposlechových štěnic). V takovém případě je možné také na zakázku vytvořit indukční smyčku, která je přizpůsobena konkrétnímu přijímači.

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ

Levné napodobeniny mikrosluchátek pro skrytou komunikaci jsou vysoce náchylné k elektromagnetickému rušení. V běžné kanceláři nebo učebně, kde jsou jako zdroj osvětlení použity zářivky, je jejich použití takřka nemožné. Stejná situace nastává v blízkosti zapnutých počítačů a jiných elektronických zařízení. Nezřídka se stává, že komunikaci ruší vlastní mobilní telefon uživatele použitý pro zajištění spojení s protistranou.

Práce s takovým neviditelným sluchátkem se snadno změní v nepříjemný zážitek, kdy dochází k prozrazení a v krajním případě i k poškození sluchu. Extrémem jsou miniaturní sluchátka, která se zasouvají až téměř k ušnímu bubínku a k jejichž vytažení je nutné použít tyčinku s magnetem. Zde se již jedná o přímé hazardování se zdravím.

Pokud hledáte profesionální a spolehlivé řešení skryté komunikace, doporučujeme mikrosluchátko Phonak, které je vyrobeno nejmodernější technologií, vysokou odolnost před rušením a je plně přizpůsobeno pro účely skryté komunikace. Jedná se o neviditelné sluchátko švýcarského výrobce vyvinuté speciálně pro bezpečnostní složky.

Možnosti použití

 • Komunikujte skrytě v každé situaci* - potřebujete využívat oboustranné utajené spojení, domlouvat se skrytě na jakoukoli vzdálenost? S pomocí tohoto profesionálního neviditelného sluchátka je to jednoduché a přirozené. Navíc se můžete spolehnout na opravdu kvalitní přenos zvuku bez rušivých vlivů.
 • Zajistěte si bezchybnou diskrétní nápovědu* - je před vámi těžká zkouška nebo důležité jednání? Mikrosluchátko vám zajistí všechny důležité informace a to přímou nápovědou od třetí osoby nebo formou poslechu vlastních hlasových poznámek.
 • Využijte pro vaši náročnou práci* - jste-li detektivní agentura, soukromý detektiv nebo policejní vyšetřovatel, jistě oceníte všechny možnosti miniaturního sluchátka při výkonu svého povolání. Během speciálních bezpečnostních akcí, ochrany osob či majetku se můžete na neviditelné sluchátko Phonak plně spolehnout.
*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Technické parametry

Rozměry
16 x 10 mm

Hmotnost
1,3 g

Maximální hlasitost
100 dB

Typ přijímače
Digitální - indukční

Frekvence
300 Hz - 5000 Hz

Filtr zvukového pozadí
Ano (soft squelch)

Propojení s mobilním telefonem/tabletem
Bluetooth, kompatibilní s většinou zařízení

Napájení
Knoflíková baterie AIR-ZINC

Doba provozu
Cca 80 hodin

Obsah dodávky
Mikrosluchátko
Náhradní baterie
Sada čistících pomůcek
Univerzální indukční smyčka Humantechnik Blustooth, kompatibilní s většinou mobilních telefonů
USB nabíječka do sítě a do auta
Český manuál

 

Dále doporučujeme

Odposlech mobilního telefonu S-GSM, verze DATA 2014, profesionální instalace, dodávka na klíč

Jedná se o profesionální systém na odposlech a monitorování datových funkcí chytrých telefonů. Je tak možné získat přístup k SMS i MMS zprávám, komunikaci v sociálních médiích a dokonce i k údajům z GPS sledování polohy.

UHF bezdrátový odposlech R500 CR

UHF bezdrátový odposlech R500 CR je miniaturní mikrofon  s UHF vysílačem určený pro profesionální použití. Dosah signálu je 300 až 750 m a je vybaven funkcí automatického řízení citlivosti a automatickou šumovou bránou. Doba provozu je až 60 hodin.

Fotografie


Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Mohlo by vás také zajímat: