Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano

Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano
Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano Profesionální mikrosluchátko pro skrytou komunikaci a nápovědu Phonak Phonito Nano

Profesionální digitální mikrosluchátko pro diskrétní bezdrátovou oboustrannou komunikaci a skrytý poslech vlastních hlasových poznámek; precizní výrobek švýcarské společnosti Phonak vyvinutý pro potřeby specializovaných bezpečnostních složek; vynikající srozumitelnost a vysoká odolnost před elektromagnetickým rušením; indukční smyčka Humantechnik Bluetooth plně kompatibilní s většinou mobilních telefonů; zdravotně nezávadné; univerzální ergonomický tvar neviditelného sluchátka umožňuje nenápadné a pohodlné nošení a střídání uživatelů; doba provozu sluchátka až 80 hodin

Cena bez DPH: 22 945,- Kč
Cena s DPH: 27 763,- Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Hlavní vlastnosti

SKRYTÁ KOMUNIKACE NA NEOMEZENOU VZDÁLENOST

Mikrosluchátko umožňuje utajenou oboustrannou komunikaci na neomezenou vzdálenost. Neviditelné sluchátko komunikuje pomocí indukční smyčky, kterou má uživatel zavěšenou kolem krku a ukrytou pod oděvem. Přenos signálu je plně digitální, bez šumu nebo zpětné vazby. Indukční smyčku lze přes Bluetooth jednoduše připojit k libovolnému mobilnímu telefonu, tabletu nebo počítači.

DISKRÉTNÍ POSLECH HLASOVÝCH POZNÁMEK

Systém neviditelného sluchátka a indukční smyčky umožňuje i diskrétní poslech vlastních hlasových poznámek nebo libovolných audio souborů, které je možné přehrát např. v mobilním telefonu. Mikrosluchátko je tímto způsobem možné využít například pro skrytou nápovědu.

KRYSTALICKY ČISTÝ ZVUK

Neviditelné sluchátko dokáže i přes miniaturní rozměry plně využít exkluzivní technologii akusticky optimalizovaného ventu (AOV) k zamezení okluze a zajistit vynikající kvalitu zvuku. Srozumitelnost skryté komunikace je tak i díky přímé reprodukci do zvukovodu zajištěna v té nejvyšší možné míře. Zároveň je omezena maximální hlasitost reproduktoru na 100 dB, aby nedošlo k poškození sluchu.

UNIVERZÁLNÍ MOŽNOST POUŽITÍ

Neviditelné sluchátko má univerzální ergonomický tvar a je vhodné pro dlouhodobé pohodlné nošení. Díky ochraně před ušním mazem a vyměnitelným filtrům je sluchátko možné sdílet s dalšími uživateli. V tomto případě však doporučujeme po vyčištění mikrosluchátko navíc jemně ošetřit vhodným desinfekčním prostředkem.

Samozřejmostí je testovaná zdravotní nezávadnost. Mikrosluchátko Phonak Phonito Nano patří do nejvyšší řady švýcarského výrobce, bylo vyvinuto pro použití u bezpečnostních složek a používají ho zvláštní policejní jednotky po celém světě.

Mikrosluchátko lze také použít jako doplněk k námi dodávaným přijímačům a zajistit tak diskrétní poslech informací z bezdrátových mikrofonů (odposlechových štěnic). V takovém případě je možné také na zakázku vytvořit indukční smyčku, která je přizpůsobena konkrétnímu přijímači.

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ

Levné napodobeniny mikrosluchátek pro skrytou komunikaci jsou vysoce náchylné k elektromagnetickému rušení. V běžné kanceláři nebo učebně, kde jsou jako zdroj osvětlení použity zářivky, je jejich použití takřka nemožné. Stejná situace nastává v blízkosti zapnutých počítačů a jiných elektronických zařízení. Nezřídka se stává, že komunikaci ruší vlastní mobilní telefon uživatele použitý pro zajištění spojení s protistranou.

Práce s takovým neviditelným sluchátkem se snadno změní v nepříjemný zážitek, kdy dochází k prozrazení a v krajním případě i k poškození sluchu. Extrémem jsou miniaturní sluchátka, která se zasouvají až téměř k ušnímu bubínku a k jejichž vytažení je nutné použít tyčinku s magnetem. Zde se již jedná o přímé hazardování se zdravím.

Pokud hledáte profesionální a spolehlivé řešení skryté komunikace, doporučujeme mikrosluchátko Phonak, které je vyrobeno nejmodernější technologií, vysokou odolnost před rušením a je plně přizpůsobeno pro účely skryté komunikace. Jedná se o neviditelné sluchátko švýcarského výrobce vyvinuté speciálně pro bezpečnostní složky.

Možnosti použití

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Použití a technické parametry

Technické parametry

Rozměry
16 x 10 mm

Hmotnost
1,3 g

Maximální hlasitost
100 dB

Typ přijímače
Digitální - indukční

Frekvence
300 Hz - 5000 Hz

Filtr zvukového pozadí
Ano (soft squelch)

Propojení s mobilním telefonem/tabletem
Bluetooth, kompatibilní s většinou zařízení

Napájení
Knoflíková baterie AIR-ZINC

Doba provozu
Cca 80 hodin

Obsah dodávky
Mikrosluchátko
Náhradní baterie
Sada čistících pomůcek
Univerzální indukční smyčka Humantechnik Blustooth, kompatibilní s většinou mobilních telefonů
USB nabíječka do sítě a do auta
Český manuál

 

Dále doporučujeme

Odposlech mobilního telefonu S-GSM, verze DATA 2014, profesionální instalace, dodávka na klíč

Jedná se o profesionální systém na odposlech a monitorování datových funkcí chytrých telefonů. Je tak možné získat přístup k SMS i MMS zprávám, komunikaci v sociálních médiích a dokonce i k údajům z GPS sledování polohy.

UHF bezdrátový odposlech R500 CR

UHF bezdrátový odposlech R500 CR je miniaturní mikrofon  s UHF vysílačem určený pro profesionální použití. Dosah signálu je 300 až 750 m a je vybaven funkcí automatického řízení citlivosti a automatickou šumovou bránou. Doba provozu je až 60 hodin.

Mohlo by vás také zajímat

Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.