Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze EN

Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze EN
Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze EN Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze EN Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze EN
Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze EN

- Miniaturní audio odposlech s nahrávačem
- Vysoká kapacita baterie
- Nepřetržité nahrávání až 200 hodin
- Inteligentní nahrávání až 30 dní
- Integrovaná pamět 4GB
- Efektivní nahrávací vzdálenost až 9 m všemi směry

Cena bez DPH: 9 016,- Kč
Cena s DPH: 10 909,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze EN je miniaturní audio odposlech s nahráváním do vnitřní paměti s vysokou kapacitou baterie. Výborně se hodí pro monitorování kanceláře, bytu či vozidla. Při umístění v kapse od saka či kalhot lze také skrytě nahrávat průběh pracovního jednání či neočekávaného rozhovoru. Miniaturní diktafon pak lze jednoduše připojit k počítači pomocí USB adaptéru, kde si záznam poslechnete. Je kompletně zapouzdřen v kovovém obalu, proto je vyloučena možnost jeho rušení elektromagnetickou rušičkou mikrofonů

DLOUHÁ DOBA ZÁZNAMU

Integrovaná paměť o velikosti 4GB pojme až 110 hodin nahrávek. Provoz miniaturního diktafonu zajišťuje vestavěný akumulátor, který dokáže nepřetržitě nahrávat až 200 hodin. Systém automatické hlasové aktivace VAS s nastavitelnou úrovní citlivosti dobu provozu výrazně prodlouží. V tomto režimu odposlech čeká na zvuk 30 dní.

ČASOVÁ AKTIVACE

Možnosti použití výrazně rozšiřuje funkce časové aktivace spuštění odposlechu, kterou lze nastavit jednorázově (zadáním konkrétního data a času) nebo denně (čas ”od-do“). Miniaturní diktafon se sám aktivuje a spustí nahrávání v předem nastavený čas. Všechny záznamy jsou označeny přesným datem a časem pořízení.

NAVRŽEN PRO SKRYTÉ UMÍSTĚNÍ

Díky svému tvaru a malým rozměrům lze miniaturní diktafon skrytě umístit téměř kdekoliv. Záznamník má rozměry 38 x 18,5 x 23,5 mm a díky kovovému provedení také odolný proti nárazům. Provoz na vestavěný akumulátor výrazně zvyšuje účinnost operativního sledování, kdy bez nutnosti dobíjení lze záznamy stáhnout a rychle vyměnit baterii pro další nahrávání.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Miniaturní diktafon se spouští a vypíná jediným přepínačem. Po připojení k počítači pomocí USB adaptéru lze nahrávky okamžitě stáhnout a přehrát pomocí běžného přehrávače. Zařízení se chová jako klasický externí disk (flashdisk) s nahraným softwarem, který se při prvním připojení automaticky nainstaluje. Kromě přehrávání umožňuje i nastavení parametrů audio záznamu.

Použití a technické parametry

Doba provozu na baterii
Až 200 hodin v režimu nepřetržitého nahrávání Až 30 dní v režimu hlasové aktivace VAS (8 hodin nahrávání + 16 hodin čekání denně)

Vzdálenost snímání zvuku od mikrofonu
Až 9 m všemi směry

Parametry záznamu

Vzorkovací frekvence: 8,11,16 nebo 22 kHz
Počet kanálů: 1, mono
Komprese: Bez komprese, µ-Law
Formát souboru: WAV (lze přehrávat na většině zařízení)


Režimy záznamu

Kontinuální záznam
Hlasová aktivace VAS s nastavitelnou úrovní spínání
Časová aktivace TIME s denním kalendářem nebo odloženým startem

Vnitřní pamět

4 GB, až 110 hodin záznamu

Napájení

Vestavěný akumulátor Li-pol 800 mAh

PC rozhraní
USB 2.0

Rozměry
38 x 18,5 x 23,5 mm


Hmotnost
26 g

Komplet dodávky
Mikro-diktafon EDIC A83 komerční verze
USB adapter
Český software
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.