Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ

Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ
Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ
Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ

- Miniaturní audio odposlech s nahrávačem
- Vysoká kapacita baterie
- Nepřetržité nahrávání až 200 hodin
- Inteligentní nahrávání až 30 dní
- Integrovaná pamět 4GB
- Efektivní nahrávací vzdálenost až 9 m všemi směry
- Verze bez označení, vestavěný akumulátor, CZ softwaresměry

Cena bez DPH: 11 184,- Kč
Cena s DPH: 13 533,- Kč
Dostupnost:
Skladem 3-5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ je miniaturní audio odposlech s nahráváním do vnitřní paměti s vysokou kapacitou baterie. Výborně se hodí pro monitorování kanceláře, bytu či vozidla. Při umístění v kapse od saka či kalhot lze také skrytě nahrávat průběh pracovního jednání či neočekávaného rozhovoru. Miniaturní diktafon pak lze jednoduše připojit k počítači pomocí USB adaptéru, kde si záznam poslechnete. Je kompletně zapouzdřen v kovovém obalu, proto je vyloučena možnost jeho rušení elektromagnetickou rušičkou mikrofonů.

DLOUHÁ DOBA ZÁZNAMU

Integrovaná paměť o velikosti 4GB pojme až 110 hodin nahrávek. Provoz miniaturního diktafonu zajišťuje vestavěný akumulátor, který dokáže nepřetržitě nahrávat až 200 hodin. Systém automatické hlasové aktivace VAS s nastavitelnou úrovní citlivosti dobu provozu výrazně prodlouží. V tomto režimu odposlech čeká na zvuk 30 dní.

ČASOVÁ AKTIVACE

Možnosti použití výrazně rozšiřuje funkce časové aktivace spuštění odposlechu, kterou lze nastavit jednorázově (zadáním konkrétního data a času) nebo denně (čas ”od-do“). Miniaturní diktafon se sám aktivuje a spustí nahrávání v předem nastavený čas. Všechny záznamy jsou označeny přesným datem a časem pořízení.

NAVRŽEN PRO SKRYTÉ UMÍSTĚNÍ

Díky svému tvaru a malým rozměrům lze miniaturní diktafon skrytě umístit téměř kdekoliv. Záznamník má rozměry 38 x 18,5 x 23,5 mm a díky kovovému provedení také odolný proti nárazům. Provoz na vestavěný akumulátor je jeho nejsilnější stránkou, protože výrazně zvyšuje účinnost sledování. Je tak vhodný pro ty, kteří upřednostňují dlouhou výdrž nad všemi možnostmi jeho ukrytí do předmětů.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Miniaturní diktafon se spouští a vypíná jediným přepínačem. Po připojení k počítači pomocí USB adaptéru lze nahrávky okamžitě stáhnout a přehrát pomocí běžného přehrávače. Zařízení se chová jako klasický externí disk (flashdisk) s nahraným softwarem, který se při prvním připojení automaticky nainstaluje. Kromě přehrávání umožňuje i nastavení parametrů audio záznamu.

BLACK EDITION = VERZE BEZ OZNAČENÍ + ČESKÝ SOFTWARE

Mikro-diktafon patří do kategorie BLACK EDITION, která se dodává bez jakéhokoliv označení. Na povrchu přístroje není žádný potisk a v případě nalezení nelze rozpoznat, zda se jedná o záznamový prostředek. Bezpečnostní prvky jsou dále posíleny nutností mít speciální adaptér pro připojení, který je součástí balení. Možné je také nastavení hesla pro přístup k záznamům.

Použití a technické parametry

Doba provozu na baterii
Až 200 hodin v režimu nepřetržitého nahrávání Až 30 dní v režimu hlasové aktivace VAS (8 hodin nahrávání + 16 hodin čekání denně)

Vzdálenost snímání zvuku od mikrofonu
Až 9 m všemi směry

Parametry záznamu

Vzorkovací frekvence: 8,11,16 nebo 22 kHz
Počet kanálů: 1, mono
Komprese: Bez komprese, µ-Law
Formát souboru: WAV (lze přehrávat na většině zařízení)


Režimy záznamu

Kontinuální záznam
Hlasová aktivace VAS s nastavitelnou úrovní spínání
Časová aktivace TIME s denním kalendářem nebo odloženým startem

Vnitřní pamět

4 GB, až 110 hodin záznamu

Napájení

Vestavěný akumulátor Li-pol 800 mAh

PC rozhraní
USB 2.0

Rozměry
38 x 18,5 x 23,5 mm


Hmotnost
26 g

Komplet dodávky
Mikro-diktafon EDIC A83 Black Edition CZ
USB adapter
Český software
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.