Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

USB nabíječka do auta se skrytou kamerou LawMate PV-CG20

USB nabíječka do auta se skrytou kamerou LawMate PV-CG20
USB nabíječka do auta se skrytou kamerou LawMate PV-CG20 USB nabíječka do auta se skrytou kamerou LawMate PV-CG20 USB nabíječka do auta se skrytou kamerou LawMate PV-CG20
USB nabíječka do auta se skrytou kamerou LawMate PV-CG20 USB nabíječka do auta se skrytou kamerou LawMate PV-CG20

- Skrytá kamera pro monitorování vozidla
- Full HD záznam obrazu a zvuku
- Trvalé napájení
- Záložní akumulátor
- Automatické spuštění a ukončení
- Noční vidění
- Podpora Micro SD karet do 32 GB
- Kamufláž do funkční USB nabíječky do auta

Cena bez DPH: 6 986,- Kč
Cena s DPH: 8 453,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Skrytá kamera LawMate PV-CG20 je umístěna do funkční USB nabíječky do auta. Je ideální pro skryté monitorování vnitřku automobilu k monitorování posádky. Může se také použít k monitorování kufru pro odhalení krádeže věcí. Kameru lze polohovat do různých pozic pro ještě lepší úhel nahrávky, kdy úhel záběru zabere téměř celý prostor. Kamera je určena pro zapojení do klasické auto zásuvky (auto zapalovače), ze kterého je trvale napájena. Kamera má také záložní akumulátor s výdrží nahrávání po dobu 20 minut.

AUTOMATICKÁ AKTIVACE

Skrytá kamera se automaticky spustí se startem zapalování a při vypnutí zapalování se kamera automaticky vypne. Je také možné kameru spustit manuálně v okamžiku potřeby monitorovat pasažéry, nebo vnitřek automobilu. Záznamy se ukládají na Micro SD kartu až do velikosti 32 GB.

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Použití a technické parametry

Technické parametry

Parametry záznamu
Obraz: Full HD rozlišení (1920 x 1080)
Snímková frekvence: 30 FPS
Úhel záběru: 78°
Formát: MOV
Video: Ano
Audio: Ano

Podporované paměťové karty
Micro SD až do velikosti 32 GB

Napájení
Trvalé napájení
Záložní akumulátor – výdrž 20 minut

Rozměry
95 x 40 x 40 mm

Váha
57g

Komplet dodávky
Skrytá kamera USB nabíječka so auta LawMate PV-CG20
USB kabel
Paměťová Micro SD karta 16 GB
Český manuál

Dále doporučujeme

Software pro monitorování počítače - dodání na CD

Profesionální řešení pro záznam veškeré činnosti na počítači a odposlech komunikace. Umožňuje nahrávání obrazovky, odposlech klávesnice, ale i např. monitorování Facebooku, Skype či e-mailu. Software také dokáže získat i přístupové údaje a hesla.

Test nevěry – detekce stop spermatu na spodním/ložním prádle

Test nevěry se používá jako diskrétní detekce stop spermatu pro až deset nezávislých testů. Je ji možno provést na jakémkoliv povrchu či barvě látky, přičemž nezanechává žádné stopy a nepoškozuje materiál.

Mohlo by vás také zajímat

Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.