POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

  • Praha - DNES
  • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet

- pouzdro k rychlé izolaci tabletu bez nutnosti jeho vypnutí
- ochrání i malé notebooky, přístroje 2 v 1 a mobilní telefony
- izoluje elektroniku od mobilních sítí GSM, 3G, LTE
- odcloní navigační sítě GPS, Glonass, Galileo
- zamezí přenosu dat přes Wi-Fi, Bluetooth, NFC
- zabrání lokalizaci, sledování a odposlechu
- vyrobeno dvojitou síťovinou ve Velké Británii, 3x testováno
Cena bez DPH: 2 816,- Kč
Cena s DPH: 3 407,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky

Vytisknout

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ OCHRANA TABLETU NEBO MALÉHO NOTEBOOKU

Lehké pouzdro Faraday Shield odpojí tablet od všech používaných datových i navigačních sítí. Ochrání také malé cestovní notebooky a hybridní zařízení 2 v 1, kombinující přenosný počítač s tabletem. Přístroj vložený do pouzdra rychle ukončí spojení se všemi jinými zařízeními, nemůže přenášet data a nepřipojí se k družicovým polohovým systémům.

Na vnitřní straně je dvojitá vrstva stínící síťoviny vyráběná speciální technologií ve Velké Británii, která dosahuje nejspolehlivějších výsledků ochrany stínění všech typů vysílání na všech frekvencích.

Mobilní sítě

Pouzdro Faraday Shield odpojí tablet nebo jakékoliv jiné mobilní zařízení od všech celosvětově používaných mobilních sítí ve frekvenčních pásmech GSM, 3G, LTE. Zamezí přístup k vysokorychlostnímu internetu, k tabletu či notebooku se nelze připojit a dálkově pracovat s jeho daty. Znemožní také zaměření polohy tabletu přes mobilního operátora a zjištění historie jeho pohybu pomocí triangulace. Ve městech lze takto lokalizovat přístroje připojené k mobilní síti s přesností 200 metrů, a to i v budovách. Jde například o služby T-Mobile „Kde je...“ nebo „Vodafone Protect“.

Navigační sítě

Tablet uzavřený v pouzdru Faraday Shield je spolehlivě skryt před všemi používanými navigačními sítěmi. Pouzdro zabrání jeho lokalizaci skrze celosvětově používanou síť GPS, ruskou Glonass i čínskou Beidou. V budoucnu odolá také zatím nedokončené síti Galileo, plánované zeměmi Evropské unie. Pouzdro lze použít i k izolaci ostatních GPS zařízení.

Přenos dat

Přístroj zabezpečený pouzdrem Faraday Shield není schopen bezdrátové komunikace. Nelze z něj stáhnout data ani manipulovat s ním na dálku. Nepřipojí se k rozhraní Bluetooth a Wi-Fi. To samé platí pro přenos dat na krátkou vzdálenost NFC, iniciovaný pouhým přiblížením dvou zařízení, která se poté synchronizují.

NEMOŽNÝ ODPOSLECH A SLEDOVÁNÍ

Tablet chráněný pouzdrem Faraday Shield nelze zneužít pro dálkový odposlech, kdy by poslouchal okolní prostor svým mikrofonem, nebo snímal objektivem. Stíněné nepropustné pouzdro je také rychlým a spolehlivým způsobem, jak se vyhnout sledování skrze mobilní nebo satelitní síť. Přístroje s napevno zabudovaným akumulátorem mohou být napadeny v režimu, kdy jsou vypnuté, ale s funkční baterií. Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield je rychle a spolehlivě zabezpečí.

OCHRÁNÍ I MENŠÍ NOTEBOOKY A MACBOOK AIR 11"

Pouzdro Faraday Shield pro tablet je široké 22 centimetrů a 35 cm vysoké. Pojme téměř všechny notebooky do velikosti úhlopříčky 11 palců a většinu laptopů s úhlopříčkou 11,6". U konkrétního typu doporučujeme ověřit jeho šířku, zda nepřesahuje 220 milimetrů. Pro větší notebooky či další elektroniku nabízíme větší typy pouzder Faraday Shield. K dispozici je také menší pouzdro pro mobilní telefony.

KVALITNÍ POUZDRO, KTERÉ VYDRŽÍ

Faradayovu klec v pouzdru tvoří vícevrstvá vodivá síťovina, chráněná odolným nylonem s úpravou proti protržení. Vnější obal z polyuretanu s plastovým průhledem pro kontrolu chybějícího signálu je přizpůsobivý a trvanlivý. Pouzdra Faraday Shield se vyrábějí ve Velké Británii a splňují kvalitativní normu ISO 9001-2008.

SNADNÁ OCHRANA PRO SOUKROMÉ OSOBY, POLICII, PRÁCI S DŮKAZY

Pouzdro Faraday Shield zabrání napadení tabletu nebo notebooku skrze datovou síť.  Najde tak využití u bezpečnostních složek. U zabavených přístrojů znemožní dálkové manipulaci s daty, důkazy pro budoucí vyšetřování. Přístroj není třeba vypínat, stačí ho vložit do pouzdra po dobu přepravy. Odpadnou tím také obvyklé problémy s hesly, která nejsou známa.

MOBILNÍ FARADAYOVA KLEC

Stíněné nepropustné pouzdro využívá principu Faradayovy klece. Kovová síťovina v pouzdru svede elektrický náboj, který se rozloží jen na vnějším povrchu tohoto vodiče a nedostane se dovnitř. Na předměty v pouzdru tak vliv nemá. Do pouzdra Faraday Shield se nedostanou radiové frekvence, elektrické ani elektromagnetické pole. Přístroje do nej vložené jsou skryty a uzavřeny před okolím.

Možnosti použití

  • Chraňte tablet před útoky zvenčí - po vložení do pouzdra Faraday Shield ztratí veškerá mobilní zařízení přístup ke všem sítím. Mobilním, datovým i navigačním. Nelze je tak napadnout, pracovat s jejich daty, odposlouchávat ani zaměřit.
  • Skryjte se před vyhledáním - zavřete tablet do pouzdra a zabraňte tím zjištění jeho polohy. Toho lze využít například při přesunu na schůzku, jejíž místo má zůstat utajeno.
  • Policie ochrání důkazy pro vyšetřování - tablet či notebook vložený do pouzdra nelze napadnout zvenčí a smazat v něm data s jejich historií, tedy důkazy pro forenzní vyšetřování. Odpadají problémy s neznámými hesly, přístroj chráněný pouzdrem může zůstat zapnutý.

Technické parametry

Rozměry
22 x 35 cm

Hmotnost
145 g

Útlum v dB
70 dB

Obsah dodávky
Pouzdro Faraday Shield
Český manuál

Fotografie


Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro tablet
Mohlo by vás také zajímat: