POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

  • Praha - DNES
  • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Odposlech mobilního telefonu S-GSM, verze DATA 2019, profesionální instalace, dodávka na klíč

Odposlech mobilního telefonu S-GSM, verze DATA 2019, profesionální instalace, dodávka na klíč
Profesionální řešení pro odposlech mobilního telefonu určené pro bezpečnostní aplikace; poskytované jako kompletní služba s dodávkou na klíč; monitoruje datovou a textovou komunikaci, internetovou aktivitu, polohové služby, fotoaparát a další; nejvyšší stupeň bezpečnosti a utajení; možnost přenesení do jiného zařízení; v ceně: odborná instalace, rozšířené školení (obsluha, efektivní vyhodnocení informací a vyloučení bezpečnostních rizik), roční provoz a vzdálené aktualizace, plná technická podpora
Cena bez DPH: 14 500,- Kč
Cena s DPH: 17 545,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky

Vytisknout

Vlastnosti

  • Profesionální řešení pro odposlech telefonu – iPhone, OS Android, OS Symbian, BlackBerry
  • Nová, ještě propracovanější verze podporuje nejnovější telefony, obsahuje řadu vylepšení a přináší maximum důležitých informací
  • Odposlech a monitorování DATOVÝCH funkcí – SMS, MMS, Facebook, Skype a další komunikátory, Internet, fotografie a videa, GPS sledování polohy a mnoho dalšího
  • Nejvyšší stupeň utajení a bezpečnosti – řešení nelze odhalit
  • Přístup k datům přes zabezpečený webový server – odkudkoliv, kdykoliv, bez instalace
  • Možnost prohlížet data i přes mobilní aplikaci
  • Vzdálené aktualizace – abychom zajistili podporu monitorování nových aplikací, řešení neustále rozvíjíme. Kdykoliv je k dispozici nová verze, je možné ji do již upraveného telefonu skrytě nainstalovat na dálku.
  • V ceně je zahrnuto: profesionální řešení pro odposlech mobilního telefonu, individuální instalace, roční provoz, vzdálené aktualizace a rozšířená záruka na ztrátu nebo poškození, kompletní školení a plná technická podpora

Popis

Potřebujete vědět, s kým komunikují vaši zaměstnanci a o čem hovoří? Rádi byste se dozvěděli některé podstatné skutečnosti ve vašem vztahu? Chcete preventivně monitorovat hovory a SMS dětí a předejít tak možným rizikům? Přesně pro vás je určené řešení pro odposlech mobilního telefonu a monitorování veškeré komunikace S-GSM. Tento speciální bezpečnostní produkt vám rychle přinese všechny důležité informace a zajistí dostatečný náskok pro úspěšné zvládnutí všech nepříjemných situací. Odposlechem mobilního telefonu získáte kompletní přehled o úmyslech, zájmech a chování jeho uživatele.

Spolehlivé řešení navržené pro bezpečnostní účely

Technologie S-GSM byla vytvořena pro důležité bezpečnostní aplikace a za účelem efektivní ochrany dětí nebo svěřených osob před manipulací, únosem nebo sexuálním zneužíváním. Na vývoji se podílejí odborníci z oblastí bezpečnostních technologií, informačních technologií a telekomunikací.

Mobilní telefon s nainstalovaným řešením pro odposlech S-GSM je určený pro běžné použití. Jeho vzhled, chování a funkce jsou zcela identické se standardním modelem telefonu, který je dostupný v běžné prodejní síti. Řešení pro odposlech telefonu nelze odhalit a k získaným informacím máte přístup pouze vy.

Odposlech mobilního telefonu vám přinese maximální kontrolu

Řešení pro odposlech mobilního telefonu S-GSM Vám zajistí veškeré informace o tom, k čemu sledovaný uživatel zařízení používá a s kým komunikuje. Monitorování telefonu probíhá zcela automaticky a informace jsou přehledně archivovány v šifrované podobě na zabezpečeném serveru, ke kterému máte přístup pouze vy.

Nižší verze řešení DATA umožňuje monitorování veškeré datové činnosti a zjišťování polohy .

Mezi nejzajímavější informace patří například:

Odposlech SMS – monitorování všech příchozích a odchozích SMS zpráv. Řešení pro odposlech mobilu zaznamená obsah všech přenášených SMS zpráv včetně identifikace příjemce nebo odesílatele.

Odposlech MMS – stejným způsobem jako u SMS zpráv jsou zachyceny všechny MMS zprávy. V tomto případě včetně multimediálního obsahu – fotografie, obrázky, videa.

Odposlech komunikačních programů – monitorování aplikací pro komunikaci a chat. Mezi nejpoužívanější patří Facebook Messenger, Skype, Viber, WhatsApp, LINE Messenger, iMessage (u telefonů iPhone), PIN a BBM zprávy (u telefonů BlackBerry).

Odposlech e-mailu – sledování všech příchozích a odchozích e-mailových zpráv. Řešení pro odposlech mobilu uloží kompletní přehled komunikace prostřednictvím e-mailové aplikace v mobilním telefonu.

Monitorování internetu – přehled o všech aktivitách uživatele na internetu včetně historie navštívených webových stránek a oblíbených webů, které si uživatel uložil do záložek.

Monitorování kalendáře, poznámek a diktafonu – záznam všech událostí v kalendáři, osobních zápisků v aplikaci poznámky a hlasových poznámek nahraných pomocí vestavěného diktafonu.

Dálkový přístup k fotoaparátu – automatické stažení všech pořízených fotografií a videozáznamů. Navíc je také možnost utajeného pořízení fotografie kdykoliv to budete potřebovat.

Dálkový přístup ke kontaktům – stažení všech kontaktů, které má uživatel uložené v adresáři včetně doplňkových údajů – e-mail, adresa, narozeniny, apod.

Sledování polohy telefonu – zjištění aktuální přesné polohy telefonu pomocí vestavěné GPS.

Kompletní seznam funkcí a rozsah monitorování naleznete v záložce Použití a tech. parametry.

Zaškolení s obsluhou, technická podpora a rozšířená záruka

Součástí dodávky řešení pro odposlech mobilního telefonu S-GSM je školení v prostorách našeho obchodního oddělení, které si vyžádá asi 60 - 90 minut. Během školení vám vysvětlíme správnou obsluhu s vyloučením bezpečnostních rizik a podrobně vám předvedeme všechny funkce a možnosti. Dále vám poradíme, jak efektivně vyhodnotit získané informace a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Kdykoliv to budete v budoucnu potřebovat, můžete se obrátit na technickou podporu, která je vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

V pořizovací ceně je již obsažen roční provoz řešení a rozšířená záruka, která se vztahuje na ztrátu nebo poškození telefonu. Pokud telefon ztratíte nebo poškodíte, máte nárok na převedení zakoupené licence do jiného telefonu (účtujeme pouze nezbytnou práci techniků).

Vhodné modely telefonů

V současné době je možné upravit mnoho typů mobilních telefonů, které jsou k dispozici na českém trhu, včetně nejžádanějších novinek. Před nákupem vybraného modelu nás však nejprve kontaktujte pro ověření jeho plné kompatibility.

Další možností je sdělit nám vaši představu, jak by měl telefon vypadat, co by měl umět a pro jakého uživatele je určen.

Profesionální instalace řešení

Řešení pro odposlech mobilního telefonu S-GSM instalují naši specialisté v technické laboratoři v sídle společnosti. Každý konkrétní telefon vyžaduje individuální postup a kromě samotné instalace řešení provádíme také úpravu firmware a další nezbytné kroky včetně důkladné výstupní kontroly. Z těchto důvodů je minimální doba potřebná pro realizaci zakázky 5 hodin od okamžiku, kdy nám telefon přinesete.

Získáte však bezpečnostní telefon, který je ve všech ohledech k nerozeznání od běžného modelu a provedenou instalaci technologie pro odposlech S-GSM není možné žádným způsobem odhalit.

V naléhavých případech je možné, abychom vybraný telefon zakoupili za vás a upravený vám ho zaslali přepravní službou nebo poštou. V tomto případě se však připravujete o možnost absolvovat všechna související školení, která tvoří důležitou součást a vysokou přidanou hodnotu služby.

Upozornění

Řešení pro odposlech mobilního telefonu S-GSM dodáváme jako speciální bezpečnostní produkt určený k zajištění ochrany svěřených osob a to s jejich vědomím a souhlasem. Za případné zneužití bezpečnostního telefonu například k odposlechu telefonních hovorů nebo monitorování zpráv SMS bez vědomí všech zúčastněných stran nese klient plnou zodpovědnost.

Doporučujeme se seznámit se všemi souvisejícími právními předpisy ještě před nákupem řešení.

Z důvodu maximální ochrany všech uživatelů bezpečnostních telefonů S-GSM sdělujeme podrobnější informace pouze vážným zájemcům, děkujeme za pochopení.

Doplňkový ceník:

Jailbreak nebo Root telefonu (servisní práce potřebné pro úpravu iOS a Android)
2.000,- Kč bez DPH / 2.420,- Kč s DPH

Prodloužení o další rok provozu - verze DATA (první rok provozu v ceně)
9.000,- Kč bez DPH / 10.890,- Kč s DPH

Přenos řešení do jiného telefonu (servisní práce technika, cca 5 hod.)
5.000,- Kč bez DPH / 6.050,- Kč s DPH

Použití

Prověření zaměstnanců * - odhalte důležité skutečnosti, které ovlivňují výsledky a úspěch vaší firmy. Nejčastěji dochází ze strany zaměstnanců k vynášení zakázek, prodeji informací konkurenci nebo k využívání firemních zdrojů pro svou osobní potřebu.

Kontrola partnera a prevence nevěry * - prověřte, zda je váš vztah ohrožen nevěrou. V naprosté většině případů není v počátečním stádiu nevěra plánovaná a jejímu možnému rozvinutí předchází specifické náznaky a situace, které můžete při dostatku informací včas a beze škod eliminovat. Pokud však již nevěra probíhá, odhalíte ji velmi rychle a můžete adekvátně reagovat.

Kontrola a střežení dětí * - mějte pod kontrolou, zda vaše děti nejsou ohroženy drogami nebo sexuálním obtěžováním. Střežte jejich bezbrannost a v případě rodinných krizí zabraňte, aby byly partnerem ovlivněny proti vám. Řešení pro odposlech mobilního telefonu vám zajistí strategické informace, které vám pomohou úspěšně vyřešit i zdánlivě bezvýchodnou situaci.

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Rozsah monitorování – nižší verze DATA

Jednotlivé funkce nemusí být dostupné u všech modelů telefonů, konkrétní informace vám poskytnou naši specialisté.

Sledování SMS zpráv – všechny odchozí a příchozí SMS zprávy včetně těch ihned smazaných

Monitorování aplikací pro komunikaci a chat – odposlech programů Facebook Messenger, Skype, Whatsapp, LINE Messenger, iMessage (iPhone), PIN a BBM zprávy (BlackBerry)

Podrobný výpis hovorů – telefonní číslo, jméno u kontaktu, datum, čas, délka a typ hovoru (odchozí/příchozí/nepřijatý)

Monitorování e-mailu – všechny emailové zprávy včetně podrobností přijaté nebo odeslané poštovní aplikací v telefonu

Sledování multimediálních MMS zpráv – zachycení všech MMS zpráv včetně multimediálního obsahu (fotografie, obrázky, videa)

Adresář – veškeré kontakty uložené v telefonním seznamu s podrobnostmi (e-mail, adresa, další telefonní číslo, atd.)

Fotoaparát – všechny obrázky a videa pořízené vestavěným fotoaparátem

Diktafon – všechny pořízené nahrávky a hlasové poznámky z vestavěného diktafonu

Webový prohlížeč – monitorování navštívených webových stránek a oblíbených webů uložených do záložek

Kalendář – přehled o všech událostech v aplikaci kalendář včetně podrobností

Poznámkový blok – veškeré poznámky a osobní zápisky v aplikaci poznámky

Automatické GPS sledování – zaměření polohy telefonu v pravidelném intervalu a vytvoření přehledu o pohybu uživatele

GPS poloha na dotaz – okamžité zjištění polohy telefonu a získání informace SMS zprávou (odkaz na polohu v mapě a GPS souřadnice)

Mazání SMS zpráv – možnost kdykoliv na dálku vymazat zvolené SMS zprávy v telefonu

V ceně je zahrnuto:

1) Úvodní konzultace a poradenství

2) Profesionální instalace řešení S-GSM do mobilního telefonu v technické laboratoři v Praze

3) Roční provoz řešení včetně zabezpečeného serveru, šifrovaného přenosu dat (strategicky umístěn mimo země EU) a vzdálených aktualizací (nové možnosti monitorování, podpora nově vydaných aplikací)

4) Kompletní školení – vysvětlení obsluhy s vyloučením bezpečnostních rizik, předvedení všech funkcí, rady pro efektivní vyhodnocení získaných informací, zodpovězení všech dotazů (cca 60 - 90 minut)

5) Technická podpora - telefon, e-mail

6) Rozšířená záruka na ztrátu nebo poškození telefonu – v těchto případech máte nárok na převedení licence do jiného telefonu (účtujeme pouze nezbytné práce technika)

Vhodné modely telefonů:

Z důvodů ochrany stávajících uživatelů sdělujeme konkrétní modely pouze vážným zájemcům, děkujeme za pochopení. Obecně však naše řešení pro odposlech mobilního telefonu podporuje většinu moderních telefonů včetně nejžádanějších novinek.

Fotografie


Odposlech mobilního telefonu S-GSM, verze DATA 2019, profesionální instalace, dodávka na klíč
Mohlo by vás také zajímat: