Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD

Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD
Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD
Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD

- Skrytá kamera pro monitorování místnosti
- Full HD záznam obrazu a zvuku
- Detekce pohybu
- Pohotovost 9 dní, nahrávání až 3 hod
- Podpora Micro SD karet do 32 GB
- Kamufláž do funkční meteostanice

Cena bez DPH: 5 346,- Kč
Cena s DPH: 6 469,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Hlavní výhody a vlastnosti

 

PLNĚ FUNKČNÍ KAMUFLÁŽ SKRYTÉ KAMERY

Získejte zcela diskrétně úplný přehled o tom, kdo se pohybuje ve vaší kanceláři nebo v bytě, když tam nejste přítomni. Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD je celá ukrytá do plně funkční meteostanice. Důmyslný systém detekce pohybu pořídí videozáznam nebo sérii fotografií pokaždé, když se v místnosti něco děje.  Díky perfektnímu maskování do hodin s budíkem a předpovědí počasí se hodí do každé kanceláře a působí naprosto nenápadně.

VELKÁ DOBA VÝDRŽE - AŽ 9 DNŮ

Skrytá kamera v meteostanici nepotřebuje napájení ze sítě adaptérem. Tím je ještě umocněna nenápadnost celého řešení. O všechny funkce skryté kamery se stará Li-pol akumulátor s velkou kapacitou 1350 mAh. Ten dokáže skrytou kameru napájet při nepřetržitém hlídání prostoru až 9 dnů. Nahrávat můžete až 5 hodin videa se zvukem nebo pořídit stovky fotografií. Pokud se hlavní akumulátor vybije, funkce meteostanice stále fungují dál. Napájení této části je vyřešeno rezervní baterií.

INTELIGENTNÍ DETEKCE POHYBU

Skrytá kamera v budíku disponuje inteligentní detekcí pohybu, která umožňuje dlouhou dobu provozu. Detekce pohybu funguje i za špatných světelných podmínek. Tato funkce umožňuje minimalizovat falešné poplachy při přirozených změnách světelných podmínek (např. rychlé střídání slunečno/pod mrakem) atd.

ZCELA NENÁPADNÉ PROVEDENÍ

Meteostanice je zcela k nerozeznání od běžně prodávaných hodin s předpovědí počasí. Zařízení přehledně ukazuje aktuální čas - hodiny a minuty, datum - den a měsíc, vnitřní teplotu, vlhkost vzduchu, předpověď počasí pomocí grafických ikon a budík. Ovládání funkcí meteostanice je přístupné z přední části pod displejem. Běžný uživatel tak může s meteostanicí pracovat (nastavovat hodiny, budík, apod.) a nemá šanci si všimnout něčeho neobvyklého.

Naopak celá ovládací část skryté kamery se všemi přepínači je důmyslně ukryta na zadní straně zařízení. Vše je chráněno nenápadnou krytkou, která maskuje indikační diody i slot na paměťovou kartu. Skrytá kamera v hodinách může být umístěna také v tmavém prostředí nebo může střežit prostor v noci, například ložnici.


Možnosti použití

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Použití a technické parametry

Technické parametry

Doba provozu
Záznam Full HD - až 180 minut záznamu

Pohotovostní doba - nepřetržitá detekce pohybu - až 9 dnů

Rozměry
100 x 100 x 15 mm

Hmotnost
133 g

Napájení

Li-pol 1350 mAh 3,7 V

Obrazový senzor
5 Mpx CMOS

Rozlišení záznamu - video
1920x1080 (FHD)

Rozlišení záznamu - fotografie
2592x1944

Snímková frekvence
30 snímků za sekundu

Mikrofon
Integrovaný

Rozhraní
Mini USB 2.0

Podporované paměťové karty
Micro SD až do 32 GB

Funkce meteostanice
Čas (hodiny, minuty)
Datum (den, měsíc)
Vnitřní teplota
Vlhkost vzduchu
Předpověď počasí
Budík

Obsah dodávky
Meteostanice se skrytou kamerou LawMate PV-TM10FHD
Li-pol akumulátor 1350 mAh (integrovaný)
Stojan na stůl
Držák pro připevnění na zeď  
USB nabíjecí kabel 
Micro SD karta 16 GB
Sada pro upevnění
Český manuál

 

Dále doporučujeme

Software pro monitorování počítače - dodání na CD

Profesionální řešení pro záznam veškeré činnosti na počítači a odposlech komunikace. Umožňuje nahrávání obrazovky, odposlech klávesnice, ale i např. monitorování Facebooku, Skype či e-mailu. Software také dokáže získat i přístupové údaje a hesla.

Test nevěry – detekce stop spermatu na spodním/ložním prádle

Test nevěry se používá jako diskrétní detekce stop spermatu pro až deset nezávislých testů. Je ji možno provést na jakémkoliv povrchu či barvě látky, přičemž nezanechává žádné stopy a nepoškozuje materiál.

Mohlo by vás také zajímat

Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.