POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

  • Praha - DNES
  • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

GSM bezdrátový odposlech G500

- Miniaturní GSM bezdrátový odposlech
- Použití s libovolnou SIM kartou
- Výdrž při kontinuálním odposlechu až 8 hodin
- Výdrž v pohotovostním režimu až 6 dnů
- Efektivní odposlechová vzdálenost až 6 m všemi směry
- Vestavěný akumulátor
Produkt již není v nabídce.
Najít podobný

Záruka: 24 měsíců

Vytisknout

HLAVNÍ FUNKCE

GSM bezdrátový odposlech G500 je profesionální odposlechové zařízení přenášející informace na neomezenou vzdálenost prostřednictvím mobilních sítí. Poslouchejte z jakéhokoliv místa na světě, co se děje ve střeženém prostoru. Do zařízení je možné vložit libovolnou SIM kartu českého nebo zahraničního operátora a po vytočení jejího telefonního čísla ihned provádět odposlech.

MINIATURNÍ A SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU SITUACI

Hledáte spolehlivé zařízení pro odposlech, s kvalitním zvukem a snadným ovládáním? GSM odposlech je skvělým řešením - bez ohledu na vzdálenost lze poslouchat, co se děje ve střeženém prostoru, například v kanceláři, bytě nebo automobilu. Díky malým rozměrům je možné GSM odposlech skrytě umístit prakticky kamkoliv, včetně speciálních kamuflovaných umístění.

NEJLEPŠÍ MOŽNÁ KVALITA ZVUKU

GSM odposlech G500 nabízí nejlepší možný zvuk a srozumitelnost pro tento typ zařízení, díky použití pokročilých technologií – digitálního zvukového procesoru DSP, speciálního mikrofonu Knowles a hlasového zesilovače se systémem filtrace okolních ruchů. Nemusíte se obávat nesrozumitelných a nevýrazných zvuků - GSM odposlech G500 umožňuje monitorovat rozhovory a diskrétní šepot zcela bez rušení až do vzdálenosti 6 m od zařízení.

PŘIPRAVEN NA DLOUHOU DOBU PROVOZU

Sledovaný prostor mějte pod kontrolou dlouhodobě - na jedno nabití vestavěného Li-ion akumulátoru je zařízení připraveno až na  8 hodin nepřetržitého odposlechu nebo může vyčkávat v pohotovostním režimu až 6 dnů. Dobu provozu můžete významně prodloužit připojením externího akumulátoru a zařízení lze napájet i z elektrické sítě nebo vozidla.

ODPOSLECH V REÁLNÉM ČASE I ZÁZNAM

Provádějte odposlech v reálném čase nebo si vytvořte záznam pomocí funkce mobilního telefonu, ze kterého je odposlechový hovor realizován. Záznam odposlechu je možné realizovat i s využitím diktafonu doplněným adaptérem pro nahrávání telefonních hovorů S55, který také naleznete v naší nabídce.

Zařízení je vyrobeno v Evropské unii. GSM bezdrátový odposlech G500 je možné provozovat celosvětově v sítích GSM 850/900/1800/1900 MHz.


Možnosti použití

  • Získejte informace na neomezenou vzdálenost* - Vytočením telefonního čísla SIM karty umístěné v zařízení aktivujte odposlech a monitorujte aktuální události a skutky z jakéhokoliv místa na světě.
  • Mějte pod kontrolou svoji firmu* - Pohlídejte si, co se děje ve vaší kanceláři za vaší nepřítomnosti. Ověřte si, jak se chovají vaši zaměstnanci při jednáních se zákazníky. Odhalte předávání provizí či další nekalé praktiky v obchodním styku.
  • Hlídejte a ochraňte svou rodinu* - Sledujte a kontrolujte, co říká chůva nebo vychovatelka vašim dětem, když jsou hlídané. Díky bezdrátovému odposlechu mějte pod ochranou dění ve vaší domácnosti i po dobu vaší nepřítomnosti.
  • Zjistěte pravdu v kritických situacích* - Odhalte nevěru, drogy, alkohol, nepřítomnosti ve škole a další problematické životní situace. Bezdrátový odposlech snadno a bezpečně ukryjte - v ložnici, v dětském pokoji a na dalších místech v bytě.

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

 

Náš tip

GSM bezdrátový odposlech G500 lze také velmi dobře použít ke skryté instalaci do vozidla. Díky možnosti zařízení napájet z elektrické sítě automobilu, získáte trvalý přístup k poslechu toho, co se děje v kabině vozu - můžete monitorovat telefonické hovory, rozhovory posádky atd. Naši technici vám GSM odposlech mohou do vozidla nainstalovat jako bezpečností doplněk, který v kombinaci s lokátorem FleetLock značně rozšíří vaše možnosti kompletního sledování v případě odcizení vozidla nebo únosu posádky.

Doba provozu akumulátoru
Neomezeně s připojenou nabíječkou
Až 6 dnů v pohotovostním režimu na akumulátor
Až 8 hodin při kontinuálním odposlechu na akumulátor

Vzdálenost snímání zvuku od mikrofonu
Až 6 m všemi směry

Zpětné volání
Ne

Typ SIM karty
Standardní SIM

Rozměry
43 x 35 x 17 mm

Hmotnost
40 g

Napájení
Integrovaný Li-ion akumulátor
100-240V AC (automatické přepínání)

Podporované sítě GSM
Libovolný český nebo zahraniční operátor
850/900/1800/1900MHz

Anténka
Typ WHIP
Délka 40 mm

Hardware pro zvýšení kvality poslechu
Digitální zvukový procesor DSP
Hlasový zesilovač se systémem filtrace okolních ruchů

Komplet dodávky
GSM odposlech G500
Nabíječka do sítě
Plastové pouzdro pro šetrné přenášení

Fotografie


GSM bezdrátový odposlech G500
GSM bezdrátový odposlech G500
GSM bezdrátový odposlech G500
GSM bezdrátový odposlech G500
GSM bezdrátový odposlech G500
Mohlo by vás také zajímat: