POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

 • Praha - DNES
 • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Bezpečné volání, textové zprávy a přenos souborů - software SILENTEL 7 pro většinu telefonů, certifikace NATO, licence 1 uživatel / 1 měsíc

Bezpečné volání, textové zprávy a přenos souborů - software SILENTEL 7 pro většinu telefonů, certifikace NATO, licence 1 uživatel / 1 měsíc
Řešení pro šifrování hovorů, textových zpráv a bezpečný přenos souborů; podpora sítí GSM všech mobilních operátorů a sítí wifi; 256-bit AES šifrování; paketové IP spojení – není možné zjistit, kdo s kým, kdy a jak dlouho komunikoval; bezpečný telefonní seznam; nativní aplikace pro telefony a tablety s operačním systémem Apple iOS, Android, BlackBerry a počítače nebo notebooky s Windows; jednoduchá instalace uživatelem; garance bezpečnosti - certifikace NATO CONFIDENTIAL
Cena bez DPH: 972,- Kč
Cena s DPH: 1 176,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky

Záruka: 24 měsíců

Vytisknout

Vlastnosti

 • Nová, ještě lepší verze 7 pro komunikaci bez možnosti odposlechu jakoukoliv metodou
 • Bezpečné zasílání zpráv ve skupinách vytvořených uživatelem
 • Komplexní komunikační systém pro týmy
 • Bezpečné šifrované volání, textové zprávy a diskrétní přenos souborů
 • Podpora sítí GSM všech mobilních operátorů a sítí wifi
 • Kvalita a odezva při šifrovaném hovoru srovnatelná s běžným hovorem
 • 256-bit AES šifrování v reálném čase
 • Paketové IP spojení – není možné zjistit, kdo s kým, kdy a jak dlouho komunikoval
 • Bezpečný telefonní seznam
 • Aplikace pro telefony a tablety s Apple iOS, Android, BlackBerry
 • Aplikace pro počítače a notebooky s Windows
 • Jednoduchá a rychlá instalace uživatelem – stažení aplikace přímo do telefonu nebo počítače
 • Garance bezpečnosti – certifikace NATO CONFIDENTIAL pro civilní a vojenské orgány NATO
 • Možnost bezplatného vyzkoušení po dobu jednoho týdne

Popis

Garance bezpečnosti

Software pro šifrování hovorů a textových zpráv SILENTEL je zařazený v seznamu NATO produktů – NIAPC (NATO Information Assurance Products Catalogue) s klasifikací pro stupeň ochrany NATO CONFIDENTIAL. Katalog NIAPC sdružuje všechny INFOSEC a IA produkty (produkty informační bezpečnosti), které jsou schválené a vhodné pro použití v prostředí NATO – civilní a vojenské orgány v rámci NATO.

Vyzkoušejte nezávazně na 7 dní

Řešení pro šifrování hovorů SILENTEL vám rádi osobně předvedeme. Na přání vám také poskytneme plnohodnotnou verzi řešení pro dva uživatele na zkušební dobu jednoho týdne. Sami si můžete vyzkoušet použití řešení v praxi a přesvědčit se o jeho kvalitách.

Nevažte se na konkrétní telefon nebo počítač – používejte všechna svá zařízení

Velkou výhodou, kterou řešení SILENTEL pro šifrování hovorů a textových zpráv nabízí, je možnost používat všechna svá zařízení. Aplikaci pro bezpečné volání je možné nainstalovat na neomezený počet telefonů. Například v situaci, kdy se uživateli vybije jeho iPhone, se může klient přihlásit do aplikace nainstalované ve svém iPadu a ihned bezpečně komunikovat.

Přecházet mezi jednotlivými zařízeními může uživatel kdykoliv a bez omezení – např. střídavě používat program šifrované volání SILENTEL na počítači s Windows a svém telefonu Samsung Galaxy S3. Šifrované volání SILENTEL nenutí své uživatele využívat speciálních telefonů. Vysoký výpočetní výkon dnešních chytrých telefonů v kombinaci s řešením SILENTEL přináší nejbezpečnější komunikaci, která je rychlá, dostupná a pohodlná.

BEZPEČNÉ ŠIFROVANÉ VOLÁNÍ

Řešení pro šifrování hovorů a textových zpráv SILENTEL využívá nejvyšší standardy zabezpečení komunikace a znemožňuje provádět odposlech mobilního telefonu jakýmkoliv způsobem – úpravou telefonu, odposlechem na cestě mezi telefonem a základovou stanicí BTS (zařízení typu Agáta), a monitoringem komunikace na ústředně mobilního operátora. Přenášené informace nelze žádným způsobem dešifrovat v reálném čase (v průběhu hovoru) ani v případě zpětné analýzy zachycených dat.

Šifrované voláni Silentel umožňuje telefonovat mezi dvěma uživateli ve speciálním chráněném režimu. Před navázáním hovoru vytvoří aplikace SILENTEL unikátní šifrovací klíče, kterými se zabezpečí spojení. Po dobu hovoru jsou všechny přenášené informace šifrované a dešifrované jsou až na straně druhého účastníka. Po skončení hovoru jsou šifrovací klíče zničené a vaše komunikace zůstává navždy utajená.

Řešení SILENTEL využívá vlastní seznam kontaktů, který je oddělen od ostatních kontaktů v telefonu, šifrován a je dostupný pouze v době, kdy je aplikace aktivní a uživatel je přihlášen. Pro jednotlivé kontakty aplikace SILENTEL zobrazuje informace o dostupnosti (online, offline, nerušit).

BEZPEČNÉ TEXTOVÉ ZPRÁVY

Aplikace SILENTEL umožňuje posílat textové zprávy, které jsou zašifrované a nikdo kromě odesílatele a příjemce nedokáže porozumět jejich obsahu. Před odesláním je celý obsah zprávy zašifrovaný a k opětovnému dešifrování dochází až v telefonu příjemce. Systém Silentel rovněž umožňuje nastavit exspiraci zprávy. Po nastavené době (den, týden, měsíc, vlastní) je zpráva automaticky a nevratně vymazána z příjemcova zařízení. Další možností je využití textového chatu s více uživateli najednou.

BEZPEČNÁ VÝMĚNA SOUBORŮ A HLASOVÝCH ZPRÁV

Potřebujete bezpečně posílat fotografie, hlasové zprávy nebo jiné dokumenty? Chcete pořizovat v terénu fotografie a posílat je tak, aby je nikdo neviděl? S řešením Silentel 7 budete posílat své důvěrné dokumenty, hlasové zprávy, obrázky a jiné přílohy zcela diskrétně. Samozřejmostí je také možnost nastavit datum pro automatické odstranění, stejně jako to umožňují bezpečné textové zprávy a zobrazování náhledů pro přijaté a odeslané soubory.

Jak řešení funguje a co budete potřebovat:

Mobilní telefon, tablet nebo počítač

Aplikaci SILENTEL je možné jednoduše nainstalovat na mobilní telefon, tablet nebo na počítač. Každá licence umožňuje použití všech možností. Například v případě iPhone nebo iPadu aplikaci stáhnete přímo z oficiálního obchodu App Store.

Pro bezproblémový provoz budete potřebovat mobilní telefon ze seznamu podporovaných zařízení, který je uveden níže. Pro ověření umožňujeme před nákupem aplikaci vyzkoušet.

Připojení k internetu (internet v mobilu, wifi nebo LAN připojení)

Pro provoz aplikace SILENTEL budete potřebovat připojení k internetu. V případě mobilního telefonu je potřeba mít aktivované datové služby (internet v mobilu) nebo být připojen k síti wifi. Prostřednictvím sítě GSM lze hovory bez problémů realizovat prostřednictvím všech typů připojení - 3G, GPRS, EDGE, UMTS, CDMA,W-CDMA.

Vytvoření komunikační skupiny

Pro každého člena komunikační skupiny je potřeba zakoupit licenci řešení SILENTEL. Získáte aplikaci pro váš mobilní telefon a počítač. Následně pro vás zřídíme přístup k bezpečnému komunikačnímu serveru, který zajišťuje propojení uživatelů mezi sebou, a prostřednictvím aplikace SILENTEL můžete začít okamžitě bezpečně komunikovat.

Bezpečnost komunikační skupiny

Propojení mezi jednotlivými uživateli probíhá prostřednictvím komunikačního serveru. Komunikační server slouží pouze k vytvoření a přeposílání šifrované komunikace. V žádném případě nevstupuje do procesu samotného šifrování komunikace. Informace přenášené systémem SILENTEL se šifrují v telefonu odesílatele a opětovně dešifrují v telefonu příjemce. Nikdo, ani samotný komunikační server, nedokáže informace ve formě telefonních hovorů, textových zpráv nebo jiných dat dešifrovat. Stejně tak není možné určit kdo s kým a jak dlouho komunikoval.

Podporované zařízení

Mobilní telefony a tablety s Apple iOS -  iPhone, iPad
Mobilní telefony a tablety s OS Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, apod.
Mobilní telefony s OS BlackBerry - BlackBerry
Stolní počítače a notebooky s Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

U všech zařízení může instalaci a nastavení provést koncový uživatel. Na přání provedeme instalaci, nastavení a zaškolení koncových uživatelů.

Použití

 • Zabezpečte své hlasové volání* – Ať jste kdekoliv, chraňte spolehlivě své telefonické hovory. Komunikujte z toho zařízení, které vám vyhovuje - přes mobilní telefon, tablet nebo počítač. K dispozici stačí pouze internetové připojení doma či v kanceláři nebo mobilní připojení na internet.
 • Chraňte své textové zprávy* - Posílejte diskrétně textové zprávy, do kterých vám nikdo jiný nenahlédne. Šifrované krátké zprávy přijdou okamžitě stejně jako běžné SMS zprávy. Nastavte si také platnost zprávy. Po nastavení exspirace je zpráva po zvoleném čase automaticky odstraněna.
 • Odesílejte fotografie, hlasové zprávy a důležité dokumenty šifrovaně* - Přenos veškerých fotografií a dokumentů je výlučně do zařízení adresáta. Všechny přiložené soubory jsou kompletně zašifrovány.

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Technické parametry

Bezpečnost
256-bit AES šifrování v reálném čase
Paketové IP spojení – není možné zjistit, kdo s kým, kdy a jak dlouho komunikoval
Bezpečný telefonní seznam
Certifikace NATO CONFIDENTIAL pro civilní a vojenské orgány NATO

Kompatibilní sítě a podpora roamingu
GSM / 3G / GPRS / EDGE / UMTS / CDMA / W-CDMA
Wifi
LAN / WAN
Podpora roamingu a mezinárodních hovorů

Fotografie


Bezpečné volání, textové zprávy a přenos souborů - software SILENTEL 7 pro většinu telefonů, certifikace NATO, licence 1 uživatel / 1 měsíc
Mohlo by vás také zajímat: