Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Software Q-master 5000 + sběrnice QMI-2 pro MRA 5Q a DMC 3Q

Software Q-master 5000 + sběrnice QMI-2 pro MRA 5Q a DMC 3Q
Software Q-master 5000 + sběrnice QMI-2 pro MRA 5Q a DMC 3Q Software Q-master 5000 + sběrnice QMI-2 pro MRA 5Q a DMC 3Q

Řídicí software Q-master 5000 pro MRA 5Q a DMC 3Q; dálkové ovládání a analýza spektra na PC; archivace zvukových, kmitočtových i spektrálních záznamů; selektivní statistiky; přehledné tabulkové i grafické zpracování časových průběhů jednotlivých signálů; sběrnice umožňující připojení MRA 5Q a DMC 3Q k PC nebo zapojení až 127 zařízení do objektové sítě a k PC; možnost odborné instalace a nastavení

Cena bez DPH: 25 030,- Kč
Cena s DPH: 30 286,- Kč
Dostupnost:
Momentálně nedostupné
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Q-master 5000 je speciální řídící software určený pro zařízení MRA 5Q a DMC 3Q. Umožňuje ovládat 1 až 127 zařízení MRA 5Q a DMC 3Q a současně analyzovat a vyhodnocovat získaná data.

Použití se zařízením DMC 3Q

Software Q-master 5000 umožňuje dálkově vyhodnocovat data ze všech zařízení DMC 3Q připojených k počítači přímo přes sběrnici QMI-2 nebo síťovým kabelem přes sběrnici QME-2. Jednotlivé poplachy způsobené činností GSM, Wifi, Bluetooth, UMTS (3G), DECT, TDD jsou signalizovány akusticky a vizuálně a jsou ukládány do poplachové historie.

Použití se zařízením MRA 5Q

Jednotlivé přístroje lze přes počítač dálkově ovládat, provádět a vyhodnocovat analýzu spektra, archivovat zvukové, kmitočtové i spektrální záznamy, provádět selektivní statistiky. Software umožňuje podstatně rozšířit možnosti využití paměťových radiových analyzátorů MRA 5Q  a možnosti interpretace získaných informací. Výrazným způsobem zvyšuje srozumitelnost ovládání MRA 5Q a umožňuje jasně a přehledně prezentovat výsledky hodnocení provedených analýz.

Uživatel má možnost vytvářet podrobné spektrální analýzy kmitočtového spektra v rozsahu 34 – 5900 MHz s možností ukládání záznamů do paměti, archivovat a graficky zobrazovat události pro jednotlivé přístroje i celý systém, nastavit automatické nahrávání a archivaci zvukových záznamů, selektivně zobrazovat časové průběhy jednotlivých signálů a další.

Sběrnice QMI-2 umožňuje zapojení až 127 jednotek MRA 5Q do objektové sítě. Pro připojení přes síťový UTP kabel slouží sběrnice QME-2. Takovéto řešení je optimální pro trvalou ochranu objektu, ale i velmi účinným prostředkem při provádění operativních prověrek. Z grafických výstupů softwaru Q-master 5000 lze vyhodnotit i přítomnost jinak velmi obtížně identifikovatelných odposlechových prostředků využívajících vysílání v rozprostřeném spektru, modifikaci WiFi, DECT, GSM apod.

Sběrnicové rozhraní QMI-2 (QME-2) slouží k propojení PC, audio příslušenství a zařízení MRA 5Q. Počítač je ke sběrnici QMI-2 připojen přes 9 pinové sériové rozhraní RS232 (COM port) a audio kabel (3,5 mm jack). Pokud v počítači není sériové rozhraní RS232 (např. většina notebooků) je možné použít běžně dostupný převodník USB-RS232.

 

Zařízení DMC 3Q je určeno pro detekci veškeré mobilní komunikace v pásmech GSM, Wifi, Bluetooth, UMTS (3G), DECT, TDD a k ochraně před odposlechovými prostředky využívajícími mobilní telefony stejně jako před GSM odposlechy (GSM štěnice). Slouží také ke kontrole objektů, ve kterých je zakázáno využívat mobilní telefony nebo jiné prostředky využívající uvedených komunikačních pásem.

Zařízení MRA 5Q je speciální radiový analyzátor s vlastní pamětí, určený pro nepřetržité monitorování radiového spektra v kmitočtovém rozsahu 34 až 5900 MHz. Používá se na automatickou trvalou ochranu prostoru před aktivními odposlechy různých typů, jako jsou bezdrátové mikrofony (štěnice), skryté bezdrátové kamery, odposlech prováděný pomocí mobilního telefonu a další.

MRA 5Q neustále kontroluje aktuální spektrum v zabezpečeném prostoru a veškeré signály porovnává se spektrem uloženým v paměti, které je již považováno za bezpečné. Cyklus automatického proladění celého spektra trvá 10 sekund. Zařízení dovoluje také manuální proladění s možností poslechu jednotlivých signálů, u kterých lze změřit jejich frekvenci a intenzitu. Zařízení má vestavěný reproduktor, je také možné připojit sluchátka nebo externí reproduktor.

Nabízíme odbornou instalaci a nastavení přístroje přímo na místě u klienta.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Sběrnice
3 páry: napájení, audio, data RS485 (max. 1200 m)

Systémový interface
QMI-2: stabilizátor napájení MRA, audio filtr, převodník RS232 na RS485

Audio příposlech
aktivní PC reproduktory (3,5 mm jack)

PC interface
RS232, audio vstup / výstup

PC SW/HW specifikace
Windows; min. 500MHz CPU, 128MB RAM, splňující EN EMC normy

Komplet dodávky
Sběrnicové rozhraní QMI-2
Propojovací kabel QMI/MRA
Řídící software Q-master 5000
Český manuál

Souvisejíci produkty

Radiový paměťový analyzátor MRA 5Q

Radiový paměťový analyzátor MRA 5Q

Radiový širokopásmový paměťový analyzátor; trvalá ochrana prostoru před odposlechovými zařízeními; rozšířený frekvenční rozsah; možnost zapojení až 127 zařízení do sítě; možnost ovládání a analýzy dat přes software Q Master 5000; vysoká citlivost a selektivita; inteligentní tříúrovňová poplachová signalizace; ochrana proti neoprávněné manipulaci; malé rozměry, kompaktní provedení; vestavěný akumulátor nebo externí napájení; možnost odborné instalace a nastavení

Momentálně nedostupné Cena: 25 800,- Kč bez DPH / 31 218,- Kč s DPH

DMC 3Q – detektor komunikace v pásmech GSM, Wifi, Bluetooth, UMTS (3G), DECT, síťová verze

DMC 3Q – detektor komunikace v pásmech GSM, Wifi, Bluetooth, UMTS (3G), DECT, síťová verze

Vysoce citlivý selektivní detektor komunikace v pásmech GSM, Wifi, Bluetooth, UMTS (3G), DECT, TDD; detekce a ochrana proti odposlechům využívajícím mobilní telefony; ochrana proti GSM odposlechům; detekce bezdrátových wifi kamer; kontrola používání mobilních telefonů; vizuální a akustická signalizace; ruční nastavení citlivosti; možnost zapojení více zařízení do sítě a dálkového vyhodnocování pomocí počítače; možnost připojení externí antény

Momentálně nedostupné Cena: 10 300,- Kč bez DPH / 12 463,- Kč s DPH

Mohlo by vás také zajímat

Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.