Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Mikro DVR rekordér mDVR-200 s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a mikrofonem v klíči od vozu

Mikro DVR rekordér mDVR-200 s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a mikrofonem v klíči od vozu
Mikro DVR rekordér mDVR-200 s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a mikrofonem v klíči od vozu Mikro DVR rekordér mDVR-200 s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a mikrofonem v klíči od vozu Mikro DVR rekordér mDVR-200 s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a mikrofonem v klíči od vozu
Mikro DVR rekordér mDVR-200 s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a mikrofonem v klíči od vozu

HD rekordér s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a s mikrofonem kamuflovaným jako klíč od auta; vhodný pro skryté pořizování audiovizuálních záznamů ze schůzek, nenápadné natáčení v hlídaných prostorách nebo jako osobní bezpečnostní kamera kdykoliv připravená k akci; záznam obrazu v HD rozlišení 1280x720; fotografie v rozlišení 2952x1944 (5 Mpx); komprese videa H.264 (standard blu-ray); mikro objektiv o průměru 1 mm; vysoce citlivý mikrofon

Cena bez DPH: 4 738,- Kč
Cena s DPH: 5 733,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Hlavní výhody a vlastnosti

 

Proč si vybrat Mikro DVR rekordér mDVR-200 v klíči od vozu

ZCELA NENÁPADNÝ VZHLED

Mikro DVR rekordér mDVR-200 s integrovanou 5 Mpx skrytou kamerou a s mikrofonem je dobře kamuflován do běžného autoklíče a slouží pro pořizování velmi kvalitního obrazového a zvukového záznamu i fotografií. Objektiv této kamery je zabudován na horní hraně DVR, proto dokáže pořídit záznam i za situace, kdy leží na stole např. společně s ostatními klíči.

VYSOKÁ KVALITA VIDEA I FOTOGRAFIÍ

Obraz je pořizován velmi kvalitní mikro kamerou 5 Mpx, poskytující záznam v HD rozlišení 1280x720 pixelů nebo VGA rozlišení 640x480 pixelů (30 snímků za sekundu) a také fotografie v rozlišení až 2952x1944. Pro video je použita moderní komprese H.264 (standard blu-ray). Kvalitu záznamu lze samozřejmě snadno nastavit pomocí přepínače. Citlivý mikrofon pak zajišťuje čistotu a srozumitelnost zvuku.

Všechny záznamy se ukládají na paměťovou micro SD kartu až do kapacity 16 GB, 8 GB paměťová karta je součástí dodávky. Rekordér snadno připojíte k počítači pomocí USB rozhraní (propojovací kabel je také součástí dodávaného příslušenství).

NAHRAJTE VŠECHNY DŮLEŽITÉ MOMENTY

Mikro DVR rekordér mDVR-200 vydrží v režimu záznamu na vestavěný Li-ion akumulátor 700 mAh až 1,5 hodiny nepřetržitého nahrávání. Součástí dodávky je také USB nabíječka do sítě (nabíjení je možné i z počítače).

 

Možnosti použití

*)Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

 

Náš tip

Díky nenápadnosti kamufláže můžete rekordér nosit stále při sobě a mít ho přichystaný pro chvíle, kdy ho budete nejvíce potřebovat. Nepřekvapí vás tak náhodná schůzka, nečekané setkání s obchodním partnerem ani nutnost na chvíli opustit kancelář. Rekordér mDVR-200 dokáže pořizovat záznam už při osvětlení 1.3 Lux, což se rovná světle úplňku za bezmračné noci. Můžete se tedy na něj spolehnout i v nočních hodinách.

Použití a technické parametry

Technické parametry

Doba provozu

Až 1,5 hodiny

Rozměry

71 x 35 x 16 mm

Hmotnost
32 g

Napájení

Li-ion 700 mAh

Obrazový senzor
5 Mpx CMOS

Rozlišení záznamu - video
1280x720 (HD)
640x480 (VGA)

Rozlišení záznamu - fotografie
2952x1944 (5 Mpx)

Úhel záběru
68°

Snímková frekvence
30 snímků za sekundu (plynulý obraz)

Komprimace

H.264 (blu-ray standard)

Min. osvětlení
1.3 Lux (odpovídá přibližně světlu za úplňku při jasné obloze)

Mikrofon
Integrovaný

Rozhraní
USB

Podporované paměťové karty
Micro SD do 16 GB

Obsah dodávky
HD rekordér se skrytou kamerou 5 Mpx
Li-ion akumulátor 700 mAh (integrovaný)
Nabíječka do sítě
Propojovací kabely
Micro SD karta 8 GB
Český manuál

 

Dále doporučujeme

Mikrodiktafon A10 CZ 30H kamufláž dálkové ovládání

Zcela nenápadný odposlech v klíčence bez označení. Má čistý zvuk bez šumů a citlivý mikrofon s AGC. Je vhodný pro tajné nahrání schůzky nebo jako odposlech místnosti či vozidla. Dokáže nepřetržitě nahrávat až 12 hodin.

Odposlech klávesnice Keylog USB s podporou českých znaků

Odposlech klávesnice v podobě redukce mezi počítač a USB klávesnici. Monitoruje všechna stisknutí kláves, navíc podporuje české znaky. Vyznačuje se malým nenápadným provedením a snadným zapojením bez instalace.

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.