Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Značkovací sprej modrobílý fluorescenční 177 ml

Značkovací sprej modrobílý fluorescenční 177 ml
Značkovací sprej modrobílý fluorescenční 177 ml

Nástrahový sprej neutrální barvy s modrobílou UV fluorescencí; vhodný pro označení libovolně barevných předmětů a povrchů; po nanesení okem prakticky nedetekovatelný; vysoká přilnavost k povrchu; zviditelnění stop na kůži nebo oděvu pachatele dlouhovlnným UV světlem; obsah tlakové nádobky 177 ml

Cena bez DPH: 2 450,- Kč
Cena s DPH: 2 965,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Nástrahový sprej splývá s materiálem, na který je nanesen, a je lidským okem prakticky nedetekovatelný. Pro zviditelnění stop na kůži nebo oděvu osoby, která s označeným předmětem manipulovala, se používá dlouhovlnné UV světlo, pod jehož svitem dochází k modrobílé fluorescenci. Je možné použít kapesní UV svítilnu nebo výkonnou ruční UV LED svítilnu, kdy je možné bez problémů zviditelnit stopy na jasném denním světle.

Nástrahový sprej je velice jemný a splyne s mnoha povrchy. Sprej vytváří jemnou vrstvu prášku a i lehký dotyk způsobí, že ulpí na kůži, oděvu nebo jiném předmětu. Sprej je vhodný zejména pro vnitřní použití na většinu materiálů - jmenovitě např. na papírové peníze, na obálky, důležité dokumenty, na klávesnici, na kliky od kanceláří nebo od skladů, na krabice, na zboží. Dodává se v tlakové nádobě o obsahu 177 ml.

Mohlo by vás také zajímat

Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.