Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Zabezpečení počítače proti sledování a krádeži dat - nové PC

Zabezpečení počítače proti sledování a krádeži dat - nové PC
Zabezpečení počítače proti sledování a krádeži dat - nové PC

Služba určená pro vytvoření bezpečného privátního pracovního prostředí na novém počítači nebo notebooku; v ceně: poradenství při výběru nového PC/NTB s ohledem na bezpečnost, poradenství při výběru bezpečnostního SW (antivir, firewall, šifrování), realizace bezpečnostních opatření, znemožnění neoprávněného přístupu k počítači, ochrana dat, instalace a optimální nastavení softwaru.

Cena bez DPH: 5 000,- Kč
Cena s DPH: 6 050,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Počítač je důležitým nástrojem pro komunikaci, vyhledávání informací, práci, vytváření a uchovávání důležitých dat a dokumentů. Všechny možnosti přístupu k obsahu počítače by měly být důsledně chráněné, navzdory tomu je však naprostá většina počítačů bez účinného zabezpečení, ve stavu umožňujícím komukoliv počítač zapnout, prohlížet a kopírovat soubory, povolit vzdálený přístup nebo nainstalovat špionážní software. Základní ochrana počítače nastavením hesla pro přihlášení do Windows je zcela nedostatečná.

Po dlouhodobých zkušenostech, kdy byla služba Zabezpečení počítačů proti sledování a krádeži dat nástavbovou součástí kompletních prohlídek proti odposlechu a úniku informací, jsme ji začali provádět také samostatně. V mnoha případech jsou počítače hlavním rizikem úniku dat a ohrožení soukromí především pro soukromé osoby a malé firmy, kde není od začátku budovaná a řízená bezpečnostní IT politika.

Cílem služby je vytvoření bezpečného privátního prostředí na počítači nebo notebooku. Všechny možnosti lokálního nebo vzdáleného přístupu k počítači jsou účinně zabezpečeny, data na pevných discích jsou chráněna, případně také šifrována, je znemožněna instalace a práce špionážních programů. V případě nákupu nového počítače je klientovi doporučen takový hardware, který kromě splnění běžných požadavků na práci vyhovuje z hlediska bezpečnosti. Dále je doporučen, nainstalován a nastaven antivirový program, firewall a software pro šifrovaní obsahu pevného disku.

Součástí služby je návrh řešení pro bezpečné zálohování a přenos dat.

Souvisejíci produkty

Šifrovaný flash disk Stealth MXP BIO Gen II 16GB

Šifrovaný flash disk Stealth MXP BIO Gen II 16GB

Šifrovaný flash disk pro bezpečné ukládání, přenos a zálohování dat; hardwarové 256-bit AES šifrování; unikátní vestavěný Bluefly procesor; přístupové heslo, biometrická autentizace (otisk prstu); kapacita 16 GB; připojení přes USB; vyrobeno v USA; tvrzené tělo z hořčíkové slitiny odolné proti fyzickému poškození

Na cestě Cena: 9 180,- Kč bez DPH / 11 108,- Kč s DPH

Šifrovaný flash disk Stealth MXP BIO Gen II 32GB

Šifrovaný flash disk Stealth MXP BIO Gen II 32GB

Šifrovaný flash disk pro bezpečné ukládání, přenos a zálohování dat; hardwarové 256-bit AES šifrování; unikátní vestavěný Bluefly procesor; přístupové heslo, biometrická autentizace (otisk prstu); kapacita 32 GB; připojení přes USB; vyrobeno v USA; tvrzené tělo z hořčíkové slitiny odolné proti fyzickému poškození

Na cestě Cena: 11 880,- Kč bez DPH / 14 375,- Kč s DPH

Mohlo by vás také zajímat

Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.