Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Vodotěsné pouzdro Extreme s magnety (pro GPS lokátor FleetLock Mobile a přídavný akumulátor)

Vodotěsné pouzdro Extreme s magnety (pro GPS lokátor FleetLock Mobile a přídavný akumulátor)
Vodotěsné pouzdro Extreme s magnety (pro GPS lokátor FleetLock Mobile a přídavný akumulátor) Vodotěsné pouzdro Extreme s magnety (pro GPS lokátor FleetLock Mobile a přídavný akumulátor) Vodotěsné pouzdro Extreme s magnety (pro GPS lokátor FleetLock Mobile a přídavný akumulátor)

- Extrémně odolné provedení s neodymovými magnety
- Odtrhová síla magnetů 2x 33kg
- Vodotěsné pouzdro podle normy IP67
- Vhodné pro snadné připevnění k podvozku
- Prostor pro GPS lokátor a přídavný akumulátor
- Tlakuvzdorný a prachotěsný kryt s ocelovými panty

Cena bez DPH: 2 790,- Kč
Cena s DPH: 3 376,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Dokonalá ochrana mobilního lokátoru

Vodotěsné pouzdro s magnety Extreme je určeno k ochraně mobilního lokátoru a přídavného akumulátoru. Je ideální pro použití v extrémních podmínkách. Kryt je vyroben z vysoce odolného tvrzeného plastu a je vodotěsný podle normy IP67. Ochranu mobilního lokátoru dále zvyšuje tlakuvzdorné a prachotěsné provedení pouzdra.

Vhodné pro připevnění pod podvozek

Pouzdro s magnety Extreme je ideální pro umístění pod podvozek automobilu. Stabilitu ve vysokých rychlostech a při jízdě terénem zajišťují dva neodymové magnety s celkovou silou 660 N, což odpovídá odtrhové síle 2x 33kg. Přesto se nemusíte obávat odstranění lokátoru po ukončení sledování. Lze jej snadno odinstalovat uchopením za jeden z okrajů a použitím páky.

Použití a technické parametry

Rozměry
17,2 x 12 x 5,7 cm

Hmotnost
322 g

Ochrana
voděodolnost podle normy IP67
ocelové panty
tlakuvzdorné
prachotěsné

Magnetická síla
2 x 330N

Mohlo by vás také zajímat

Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.