Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

UHF bezdrátový telefonní odposlech R400 TEL

UHF bezdrátový telefonní odposlech R400 TEL
UHF bezdrátový telefonní odposlech R400 TEL UHF bezdrátový telefonní odposlech R400 TEL UHF bezdrátový telefonní odposlech R400 TEL

Bezdrátový miniaturní mikrofon (štěnice) s UHF vysílačem pro dálkový odposlech pevné telefonní linky; propichovací svorky; doba provozu neomezená; napájení z telefonního kabelu

Cena bez DPH: 9 370,- Kč
Cena s DPH: 11 338,- Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 204016-Z

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

UHF bezdrátový odposlech (štěnice) R400 TEL je miniaturní mikrofon s UHF vysílačem určený pro profesionální použití. Zařízení se využívá pro odposlech pevné telefonní linky. Dosah signálu je v běžné městské zástavbě až 300 metrů, ve volném prostoru až 750 m.

Zařízení se připojuje sériově na telefonní linku kdekoliv po délce jejího vedení. U pevných linek ADSL, ISDN a UPC se zapojuje zařízení až v místě, kde nevede digitální kabel (např. za modemem). R400 TEL nepotřebuje zvláštní napájení, je napájen přímo z telefonní linky.

Zařízení vysílá na diskrétní UHF frekvenci (350–450 MHz), konkrétní hodnota je známa pouze majiteli. Nehrozí tedy situace, že by někdo nežádoucí vysílací frekvenci naladil. Štěnice R400 TEL je řízena SAW rezonátorem, který zajišťuje výbornou stabilitu vysílací frekvence, která se tedy nemění.

Příjem a poslech signálu se provádí na UHF přijímačích Alinco S a Alinco MK viz záložka Související produkty. Tyto upravené přijímače můžete pomocí redukce, která je součástí dodávky přijímače, propojit s libovolným diktafonem, a tak pořizovat nepřetržitý záznam i ve vaší nepřítomnosti.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Dosah
V zástavbě až 300 metrů
Ve volném prostoru až 750 metrů

Doba provozu
Neomezená - trvalé napájení z telefonního kabelu

Vysílací frekvence
UHF (ultra vysoká frekvence) pásmo (350–450 MHz)

Anténka
Přesně laděná, typ helical

Rozměry
65 x 8 x 10 mm (bez napájecího kabelu)

Napájení
Přímo z telefonní linky

Kompatibilní přijímače
UHF přijímač Alinco S
UHF přijímač Alinco MK

Komplet dodávky
UHF bezdrátový odposlech R400 TEL

Mohlo by vás také zajímat

Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.