Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX (hlasová aktivace vysílače)

UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX (hlasová aktivace vysílače)
UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX (hlasová aktivace vysílače) UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX (hlasová aktivace vysílače) UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX (hlasová aktivace vysílače)
UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX (hlasová aktivace vysílače) UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX (hlasová aktivace vysílače)

Bezdrátový miniaturní mikrofon (odposlechová štěnice) s UHF vysílačem; aktivace vysílání hlasem; zvukovodný mikrofon Knowles; AVC - automatické řízení citlivosti mikrofonu; ANG - automatická šumová brána mikrofonu; doba provozu: při nepřetržitém vysílání až 60 hodin, při čekání na zvuk až 64 dní, při vysílání 8 hodin denně až 6 dní; napájení baterií CR 123

Cena bez DPH: 11 870,- Kč
Cena s DPH: 14 363,- Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 204005-Z

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

UHF bezdrátový odposlech (odposlechová štěnice) R500 CR VOX je miniaturní mikrofon s UHF vysílačem určený pro profesionální použití s maximální úsporou elektrické energie. Hlasová aktivace vysílání výrazně uspoří energii a umožní provozovat zařízení až 3x až 5x déle než odposlechy R400 CR a R500 CR. Při tom všem si zachovává miniaturní rozměry a perfektní zvuk. Zařízení využijete zejména pro odposlech zájmových prostor, např. bytů, kanceláří, obchodů nebo skladů. Dosah signálu je v běžné městské zástavbě až 300 metrů, ve volném prostoru až 750 m.

Štěnice R500 CR VOX je vybavena kvalitním nízkošumovým mikrofonem Knowles, který je schopen snímat zvuk do velké vzdálenosti. Díky použití obvodu AVC (automatické řízení citlivosti mikrofonu) a ANG (automatická šumová brána mikrofonu) je odposlechová štěnice R500 CR vhodná pro použití v prostorách s rozdílnou intenzitou okolních zvuků. Napájení zajišťuje jedna lithiová 3V baterie CR 123. Doba provozu je při vložení baterie o kapacitě 1600mAh až 60 hodin nepřetržitého vysílání, a čekat na zvuk vydrží zařízení až 64 dní. Pokud bude odposlech vysílat 8 hodin denně, tak vydrží na jednu baterii přes 6 dnů.

Zařízení vysílá na diskrétní UHF frekvenci (350–450 MHz), konkrétní hodnota je známa pouze majiteli. Nehrozí tedy situace, že by někdo nežádoucí vysílací frekvenci naladil. Štěnice R500 CR je řízena SAW rezonátorem, který zajišťuje výbornou stabilitu vysílací frekvence, která se nemění. Navíc ve chvíli, kdy je v prostoru ticho a zařízení nevysílá, není možné ho najít frekvenčními detektory odposlechů.

Příjem a poslech signálu se provádí na UHF přijímačích Alinco S a Alinco MK viz záložka Příslušenství. Tyto upravené přijímače můžete pomocí kabelu, která je součástí dodávky přijímače, propojit s libovolným diktafonem, a tak pořizovat nepřetržitý záznam i ve vaší nepřítomnosti.

Použití a technické parametry

Použití

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Technické parametry

Dosah
V zástavbě až 300 metrů
Ve volném prostoru až 750 metrů

Doba provozu
Až 60 hodin na běžnou baterii CR 123
Až 64 dní při čekání na zvuk
Př.: Při vysílání 8 hodin denně je výdrž až 6 dní

Vysílací frekvence
UHF (ultra vysoká frekvence) pásmo (350–450 MHz)

Doplňkové funkce
VOX - automatické vysílání pouze při zvuku
AVC - automatické řízení citlivosti mikrofonu
ANG - automatická šumová brána mikrofonu

Anténka
Přesně laděná, typ helical

Rozměry
30 x 22 x 15 mm + anténka 30 mm

Napájení
Lithiová 3V baterie CR 123

Kompatibilní přijímače
UHF přijímač Alinco S
UHF přijímač Alinco MK

Komplet dodávky
UHF bezdrátový odposlech R500 CR VOX

Mohlo by vás také zajímat

Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.