Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

UHF bezdrátový odposlech R500 AC3 - zakázková výroba

UHF bezdrátový odposlech R500 AC3 - zakázková výroba
UHF bezdrátový odposlech R500 AC3 - zakázková výroba UHF bezdrátový odposlech R500 AC3 - zakázková výroba UHF bezdrátový odposlech R500 AC3 - zakázková výroba
UHF bezdrátový odposlech R500 AC3 - zakázková výroba

Bezdrátový miniaturní mikrofon (štěnice) s UHF vysílačem; kamufláž do plně funkční zásuvky; zvukovodný mikrofon Knowles; AVC - automatické řízení citlivosti mikrofonu; ANG - automatická šumová brána mikrofonu; doba provozu neomezená; napájení z elektrické sítě

Cena bez DPH: 16 450,- Kč
Cena s DPH: 19 905,- Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 204013-Z

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

UHF bezdrátový odposlech (štěnice) R500 AC3 je miniaturní mikrofon s UHF vysílačem určený pro profesionální použití. Konkrétní typ zásuvky se zvolí dle konkrétních požadavků klienta. Zařízení je vyráběno na zakázku, doba dodání je 3 až 10 dnů. Zařízení je vhodné zejména pro odposlech zájmových prostorů, např. bytů, kanceláří nebo obchodních prostor. Díky své dokonalé kamufláži do plně funkční síťové zásuvky je zařízení prakticky neodhalitelné. Dosah signálu je v běžné městské zástavbě až 300 metrů, ve volném prostoru až 750 m.

Štěnice R500 AC3 je vybavena kvalitním nízkošumovým mikrofonem Knowles, který je schopen snímat zvuk do velké vzdálenosti. Díky použití obvodu AVC (automatické řízení citlivosti mikrofonu) a ANG (automatická šumová brána mikrofonu) je odposlechová štěnice R500 AC3 vhodná pro použití v prostorách s rozdílnou intenzitou okolních zvuků. Napájení je zajištěno přímo z elektrické sítě, doba provozu je tedy neomezená.

Zařízení vysílá na diskrétní UHF frekvenci (350–450 MHz), konkrétní hodnota je známa pouze majiteli. Nehrozí tedy situace, že by někdo nežádoucí vysílací frekvenci naladil. Štěnice R500 AC3 je řízena SAW rezonátorem, který zajišťuje výbornou stabilitu vysílací frekvence, která se tedy nemění.

Příjem a poslech signálu se provádí na UHF přijímačích Alinco S a Alinco MK viz záložka Související produkty. Tyto upravené přijímače můžete pomocí redukce, která je součástí dodávky přijímače, propojit s libovolným diktafonem, a tak pořizovat nepřetržitý záznam i ve vaší nepřítomnosti.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Dosah
V zástavbě až 300 metrů
Ve volném prostoru až 750 metrů

Kamufláž
Plně funkční zásuvka

Doba provozu
Neomezená - trvalé napájení z elektrické sítě

Vysílací frekvence
UHF (ultra vysoká frekvence) pásmo (350–450 MHz)

Doplňkové funkce
AVC - automatické řízení citlivosti mikrofonu
ANG - automatická šumová brána mikrofonu

Anténka
Integrovaná přesně laděná, typ helical

Napájení
Trvalé napájení z rozvodu 230 V

Kompatibilní přijímače
UHF přijímač Alinco S
UHF přijímač Alinco MK

Komplet dodávky
UHF bezdrátový odposlech R500 AC3

Souvisejíci produkty

 Přijímač bezdrátových odposlechů Icom IC-R6

Přijímač bezdrátových odposlechů Icom IC-R6

Digitální přijímač pro příjem signálu z bezdrátových odposlechů (štěnic) řady R400 a R500; vysoká citlivost a velmi rychlé scanování; adaptér pro nabíjení; výstup na sluchátka; podsvícený displej; napájení 2x AA 1400 mAh

Na objednávku Cena: 12 900,- Kč bez DPH / 15 609,- Kč s DPH

Mohlo by vás také zajímat

Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.