Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Test nevěry – detekce stop spermatu na spodním/ložním prádle

Test nevěry – detekce stop spermatu na spodním/ložním prádle
Test nevěry – detekce stop spermatu na spodním/ložním prádle

Rychlý a diskrétní test na 10 použití, přesné odhalení stop spermatu, okamžitý výsledek, bez zanechání následků po testování, použití na libovolném materiálu a barvě, nepoškozuje testovaný materiál, detekuje i stopové množství a zaschlé starší skvrny, zdravotně nezávadné

Cena bez DPH: 2 430,- Kč
Cena s DPH: 2 940,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Test nevěry je sada pro zjištění přítomnosti spermatu na spodním nebo ložním prádle s okamžitým výsledkem. S jednou sadou je možné provést deset nezávislých testů.

Po nechráněném pohlavním styku dochází ke kontaminaci spodního nebo ložního prádla tělními tekutinami. Nepatrné a okem neviditelné skvrny lze následně odhalit a to bez ohledu na jejich stáří. Podrobit testu lze také jiné předměty nebo místa, kde má uživatel podezření, že by se mohl tento možný důkaz nevěry objevit.

Provedením testu nejsou zanechány žádné stopy na testovaném materiálu. Použitím jakékoliv antikoncepce (vyjma prezervativu) není ovlivněn výsledek testu.

Test nevěry byl vyvinut odborníky v chemických laboratořích v USA zejména pro potřeby policejních a detektivních složek. Zaručuje spolehlivou účinnost a je zdravotně nezávadný.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Počet testů z jedné sady
10

Obsah balení
2x lahvička s chemickým roztokem
2x lahvička s detekčním práškem
2x kapátko s odměrkou pro nabrání roztoku
10x odběrový polštářek

Mohlo by vás také zajímat

Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.