Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku

Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku
Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku Stíněné nepropustné pouzdro Faraday Shield pro elektroniku

- pouzdro k rychlé izolaci elektroniky bez nutnosti vypnutí
- spolehlivě ochrání více přístrojů najednou
- izoluje elektroniku od mobilních sítí GSM, 3G, LTE
- odcloní navigační sítě GPS, Glonass, Galileo
- zamezí přenosu dat přes Wi-Fi, Bluetooth, NFC
- zabrání lokalizaci, sledování a odposlechu
- vyrobeno dvojitou síťovinou ve Velké Británii, 3x testováno

Cena bez DPH: 4 290,- Kč
Cena s DPH: 5 191,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ OCHRANA MOBILNÍ ELEKTRONIKY

Pouzdro Faraday Shield odpojí elektroniku od všech používaných mobilních, datových i navigačních sítí. Ochrání notebooky, tablety, mobilní telefony, GPS přístroje a fotoaparáty či kamery, komunikující prostřednictvím Wi-Fi. Přístroje vložené do pouzdra rychle ukončí spojení se všemi jinými zařízeními, nemohou přenášet data a nepřipojí se k družicovým polohovým systémům. Do tohoto velkého pouzdra lze vložit několik přístrojů současně.

Na vnitřní straně je dvojitá vrstva stínící síťoviny vyráběná speciální technologií ve Velké Británii, která dosahuje nejspolehlivějších výsledků ochrany stínění všech typů vysílání na všech frekvencích.

Mobilní sítě

Pouzdro Faraday Shield odpojí notebooky, tablety, mobilní telefony a jakákoliv jiná mobilní zařízení od všech celosvětově používaných mobilních sítí ve frekvenčních pásmech GSM, 3G, LTE. Zamezí přístup k vysokorychlostnímu internetu. K notebookům, tabletům nebo mobilním telefonům se nelze připojit a dálkově pracovat s jejich daty. Brašna Faraday Shield znemožní také zaměření polohy mobilních telefonů a tabletů přes mobilního operátora a zjištění historie jejich pohybu pomocí triangulace. Ve městech lze takto lokalizovat přístroje připojené k mobilní síti s přesností 200 metrů, a to i v budovách. Jde například o služby T-Mobile „Kde je...“ nebo „Vodafone Protect“.

Navigační sítě

Elektronika uzavřená v pouzdru Faraday Shield je spolehlivě skryta před všemi používanými navigačními sítěmi. Pouzdro zabrání lokalizaci přístrojů skrze celosvětově používanou síť GPS, ruskou Glonass i čínskou Beidou. V budoucnu odolá také zatím nedokončené síti Galileo, plánované zeměmi Evropské unie. Pouzdro lze použít i k izolaci GPS zařízení.

Přenos dat

Přístroje zabezpečené pouzdrem Faraday Shield nejsou schopny bezdrátové komunikace. Nelze z nich stáhnout data ani manipulovat s nimi na dálku. Nepřipojí se k rozhraní Bluetooth a Wi-Fi. To samé platí pro přenos dat na krátkou vzdálenost NFC, iniciovaný pouhým přiblížením dvou zařízení, která se poté synchronizují.

NEMOŽNÝ ODPOSLECH, ZÁZNAM A SLEDOVÁNÍ

Mobilní telefon či tablet chráněný pouzdrem Faraday Shield nelze zneužít pro dálkový odposlech, kdy by poslouchal okolní prostor svým mikrofonem, nebo snímal objektivem. Nemůže přenášet hovor ani záznam. Stíněné nepropustné pouzdro je také rychlým a spolehlivým způsobem, jak se vyhnout sledování skrze mobilní nebo satelitní síť. Přístroje s napevno zabudovaným akumulátorem mohou být napadeny v režimu, kdy jsou vypnuté, ale s funkční baterií. Kabela Faraday Shield je rychle a spolehlivě zabezpečí.

OCHRÁNÍ VÍCE PŘÍSTROJŮ DOHROMADY

Pouzdro Faraday Shield pro elektroniku je široké 62 cm a 49 cm vysoké. Vejdou se do něj největší notebooky, mobilní pracovní stanice, profesionální fotoaparáty. V kabele může být uloženo několik zařízení najednou, například přístroje účastníků menšího jednání nebo návštěvy vývojového oddělení firmy. Počet elektronických přístrojů nemá vliv na kvalitu ochrany, důležité je pouze, aby bylo pouzdro správně uzavřeno.

KVALITNÍ KABELA PRO SNADNÝ TRANSPORT

Pouzdro Faraday Shield pro elektroniku je vybaveno odepínacím popruhem s nastavitelnou délkou, aby se dalo pohodlně nosit přes rameno jako brašna. Bezpečné uzavření chráněné elektroniky je zajištěno suchým zipem, částečně dvojitým. Faradayovu klec v pouzdru tvoří vodivá síťovina, chráněná odolným nylonem s úpravou proti protržení. Vnější obal z polyuretanu je lehký, přizpůsobivý a trvanlivý. Stejný materiál se používá k výrobě outdoorových batohů. Pouzdra Faraday Shield se vyrábějí ve Velké Británii a splňují kvalitativní normu ISO 9001-2008. Pro mobilní telefony, tablety, notebooky či další elektroniku nabízíme menší typy pouzder Faraday Shield.

SNADNÁ OCHRANA PRO SOUKROMÉ OSOBY, POLICII, DŮKAZY

Elektroniku zavřenou do pouzdra Faraday Shield nelze napadnout skrze mobilní nebo datovou síť. Tato kabela tak najde tak využití u bezpečnostních složek. U zabavených telefonů, tabletů, notebooků, fotoaparátů a kamer zabrání dálkové manipulaci s daty, důkazy pro budoucí vyšetřování. Přístroje není třeba vypínat, stačí je vložit do pouzdra již při zásahu. Odpadnou také obvyklé problémy s přístroji chráněnými heslem, které není známo. Není třeba řešit ani problémy s rušičkou, pouzdro ji spolehlivě nahradí. Mobilní telefon uložený v pouzdru Faraday Shield nelze použít k dálkovému odpálení nálože.

MOBILNÍ FARADAYOVA KLEC

Stíněné nepropustné pouzdro využívá principu Faradayovy klece. Kovová síťovina v pouzdru svede elektrický náboj, který se rozloží jen na vnějším povrchu tohoto vodiče a nedostane se dovnitř. Na předměty v pouzdru tak vliv nemá. Do pouzdra Faraday Shield se nedostanou radiové frekvence, elektrické ani elektromagnetické pole. Přístroje do nej vložené jsou skryty a uzavřeny před okolím.

Možnosti použití

Použití a technické parametry

Technické parametry

Rozměry
62 x 49 cm

Hmotnost
580 g

Útlum v dB
70 dB

Obsah dodávky
Pouzdro Faraday Shield
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.