Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Standardní montáž GPS jednotky FleetLock

Standardní montáž GPS jednotky FleetLock
Standardní montáž GPS jednotky FleetLock

- odborná montáž lokátoru do vozidla
- skryté umístění všech komponentů
- instalace do všech typů vozidel
- délka trvání instalace 60 až 120 minut
- 35 montážních míst v celé ČR
- výjezdy přímo k zákazníkovi

Cena bez DPH: 1 300,- Kč
Cena s DPH: 1 573,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Realizace v rychlém termínu přímo u zákazníka

Máme rozmístěno 35 montážních míst po celé České republice, ve kterých pro naše zákazníky denně montujeme lokátory do vozidel. Vybranou satelitní jednotku připravíme a aktivujeme v den objednávky, a pokud to kapacitní možnosti umožní, jsme schopni vám ji namontovat hned následující pracovní den.

V Praze můžeme reagovat obvykle ještě rychleji, a v neodkladných případech jsme vám schopni systém sledování vozidla kompletně zprovoznit v den objednávky.

Skrytá montáž lokátoru zabere podle typu vozidla 60 až 120 minut času.

Pokud chcete automobil zabezpečit ještě účinněji, vyžádejte si instalaci lokátoru včetně relé pro vzdálené zastavení motoru.

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.