Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Software pro monitorování tabletu s OS Android, profesionální instalace, dodávka na klíč

Software pro monitorování tabletu s OS Android, profesionální instalace, dodávka na klíč
Software pro monitorování tabletu s OS Android, profesionální instalace, dodávka na klíč

- Bezpečnostní software pro odposlech tabletu s OS Android
- Vysoký stupeň utajení činnosti
- Monitoring až 18 různých funkcí
- Automatické odesílání dat na zabezpečený server
- Přístup k informacím odkudkoliv přes webový prohlížeč
- V ceně odborná instalace, roční provoz a aktualizace
- Tablet k nám lze přinést osobně nebo zaslat poštou

Cena bez DPH: 8 250,- Kč
Cena s DPH: 9 983,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE PROGRAMU

Software je speciálně navržen pro skryté monitorování tabletu s OS Android. Je ideální pro sledování aktivit uživatelů a uchovávání záznamů z jeho provozu. Softwarem lze provádět vzdálenou rodičovskou kontrolu dětí nebo nevěrného partnera. Vhodný je také pro bezpečnostní monitoring firemních zařízení s cílem předcházet podnikové kriminalitě. Zejména pokud jde o vynášení citlivých obchodních údajů nebo odklánění zakázek.


PŘÍSTUP K ZÍSKANÝM INFORMACÍM NA DÁLKU

Monitorovací software zaznamenává uživatelskou aktivitu na tabletu a odesílá ji na zabezpečený server. Získané informace se zde ukládají a přehledně třídí do kategorií. Přístupné jsou odkudkoliv přes webový prohlížeč podobným způsobem, jako je tomu u emailových schránek.

Tato koncepce řešení je výhodná z mnoha důvodů. Zachycená data nezaplňují paměť tabletu, není nutné je fyzicky stahovat a je k nim zajištěn okamžitý přístup.


FUNKCE, KTERÉ JE MOŽNÉ MONITOROVAT


Navštívené webové stránky Fotografie
Záložky v oblíbených stránkách Tapety plochy
Nainstalované aplikace Kalendář
Zadaná hesla Facebook
Vzdálené pořízení snímku z kamery Facebook Messenger
E-mailové zprávy WhatsApp
Audio soubory Skype
Video soubory Hangouts
GPS pozice tabletu Viber

Jednotlivé funkce nemusí být dostupné u všech modelů tabletů. Konkrétní informace vám poskytnou naši specialisté.

 

VYSOKÝ STUPEŇ UTAJENÍ A BEZPEČNOSTI

Software pro odposlech tabletu je důkladně maskován jako součást operačního systému iOS. Pracuje skrytě na pozadí mimo běžně spuštěné procesy. Provoz tabletu jím není ovlivněn a jeho používání je plynulé. Odhalení uživatelem je tak prakticky vyloučeno.

Získané informace jsou uchovávány na zabezpečeném serveru. V okamžiku jejich prohlížení přes webový prohlížeč je veškerý přenos dat šifrován pomocí HTTPS/SSL.


PODPOROVANÉ MODLEY TABLETŮ

Monitorovací software lze nainstalovat do většiny tabletů s OS Android včetně aktuálních novinek. Pro ověření kompatibility konkrétního modelu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám také pomůžeme s výběrem nového přístroje. Ten pak můžete zakoupit v některém e-shopu s elektronikou a nechat doručit na naši adresu.

Poradíme vám telefonicky, e-mailem nebo přímo v Showroomu. Všechny potřebné údaje naleznete na stránce s kontakty.


JAK PROBÍHÁ REALIAZCE OBJEDNÁVKY

1) V ideálním případě nás nejprve kontaktujte pro domluvení všech podrobností. Můžete to udělat emailem, telefonicky, nebo se rovnou zastavit osobně.

2) 2) Jakmile nám tablet doručíte, technické oddělení provede odbornou instalaci zpravidla do druhého dne. Je možné se domluvit i na expresní realizaci během několika hodin (v závislosti na kapacitních možnostech, bez příplatku).

3) 3) Hotový tablet si u nás vyzvednete, nebo vám ho zašleme přepravní službou.


DISKRÉTNÍ JEDNÁNÍ

Jako dlouholetí profesionálové v oboru si uvědomujeme citlivost potřeb našich klientů. Zajištění maximální diskrétnosti je pro nás proto prioritou.

Na daňový doklad uvádíme názvy položek v obecné rovině – například bezpečnostní software, technické poradenství a servisní práce. Uvedení fakturačních údajů odběratele je na rozhodnutí kupujícího.

Upozornění:

Software pro monitorování tabletu je speciální bezpečnostní produkt určený k zajištění ochrany svěřených osob a dalších oprávněných zájmů. Jeho zneužití může být v rozporu s platnými právními předpisy

Mohlo by vás také zajímat

Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.