Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz

Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz
Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz
Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz Profesionální TSCM detektor odposlechových zařízení HF 12 GHz

- vysoce citlivý detektor odposlechových zařízení
- široký frekvenční rozsah 30 -12 000 MHz
- vyhledá veškeré analogové i digitální odposlechy
- detekuje GPS lokátory a další sledovací zařízení
- 2 všesměrové antény pro rychlou detekci
- 2 směrové antény pro přesné dohledání
- dodání v profesionálním kufříkovém setu

Cena bez DPH: 39 820,- Kč
Cena s DPH: 48 182,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

VYSOCE CITLIVÝ DETEKTOR ODPOSLECHOVÝCH ZAŘÍZENÍ

TSCM detektor je profesionální přístroj, určený pro vyhledávání bezdrátových odposlouchávacích zařízení všeho druhu. Spolehlivě detekuje všechny odposlechy vysílající v pásmu 30 – 12 000 MHz. Tento nadstandardně široký frekvenční rozsah zahrnuje veškeré digitální i analogové odposlechy, bezdrátové skryté kamery, GPS lokátory, GSM odposlechy, Bluetooth a další. TSCM detektor poskytuje ochranu před drtivou většinou dnes používaných odposlechových zařízení.

4 ANTÉNY PRO SNADNÉ DOHLEDÁNÍ

Detektor pracuje se 2 směrovými a 2 všesměrovými anténami. Každá anténa vyhledává v konkrétním frekvenčním rozsahu, pro které je zvlášť citlivá:

Všesměrové antény
Vhodné pro okamžitou kontrolu prostor. Umožní vám rychle prohlédnout místnosti a detekovat odposlech. Krátká anténa vám pomůže velmi dobře dohledat LTE a digitální odposlechy, DECT telefony, Bluetooth zařízení, GPS lokátory a další. Dlouhá anténa vás zase upozorní na CDMA, VHF a UHF odposlechová zařízení. Antény jsou kompaktní a jejich výměna je snadná.

Směrové antény
Ideální pro konkrétní zaměření signálu odposlouchávacího zařízení. Odposlechové prostředky mohou být důmyslně ukryty. Směrové antény vám usnadní přesné dohledání směru, ze kterého odposlech vysílá a jeho rychlé nalezení. Velká anténa zaměří 3G, LTE a GSM odposlouchávací přístroje a GPS sledovací zařízení. Malá směrová anténa vám pomůže najít všechny odposlechy vysílající na frekvenci WiFi, SHF, LTE, WiMAX a další.

Díky vestavěnému reproduktoru vás detektor pomocí akustické signalizace upozorní na intenzitu zachyceného signálu. Zařízení umožňuje připojení sluchátek.

ODHALÍ SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ V AUTOMOBILU

Sledovací zařízení lze jednoduše umístit do nárazníků či připevnit na podvozek automobilu. TSCM detektor vás dokáže před sledováním vašeho automobilu ochránit. Dlouhá všesměrová anténa velmi dobře detekuje jakékoliv GPS sledovací zařízení. Pro snadné vyhledávání doporučujeme provádět prohlídku vozidla v podzemních garážích, např. v nákupních centrech. V těchto podmínkách je jakékoliv sledovací zařízení nuceno vysílat maximálním výkonem.

OCHRÁNÍ PŘED ODPOSLECHEM KANCELÁŘE

TSCM detektor skvěle detekuje jakoukoliv aktivitu mobilních telefonů, dokáže vás ochránit před aktivovaným odposlechem v upraveném telefonu. Akustickou signalizací vás upozorní na všechny aktivní GSM, WiFi, 3G a LTE odposlechy. Pomocí TSCM detektoru je možné detekovat a vyhledat všechny odposlechy využívají k přenosu dat Bluetooth, UMTS, DECT, WLAN a další.

OVLÁDÁNÍ JEDNÍM TLAČÍTKEM

TSCM detektor nepotřebuje žádné nastavení. Ovládá se pomocí jediného tlačítka. Úroveň naměřené frekvence je zobrazována na barevném LED displeji se 2 stavovými LED diodami. Přístroj je vybaven inteligentní technologií nabíjení a zaručuje optimální stav nabití a dlouhou životnost baterie. Vestavěná dobíjecí baterie (Li Pol) umožňuje nepřetržitou dobu provozu až 4 hodiny.

PROFESIONÁLNÍ SET, MALÉ ROZMĚRY

TSCM detektor je dodáván v profesionálním kufříkovém setu pro komfortní uložení veškerého příslušenství. Elegantní kufr je velmi lehký a v černém provedení bez označení nebudí žádnou pozornost. Díky profesionálnímu setu je možné se zařízením pohodlně cestovat a používat ho k operativní kontrole místností, např. v hotelu při služebních cestách či pro rychlou kontrolu neprověřených jednacích místností.

Použití a technické parametry

Frekvenční rozsah
30-12000 MHz

Antény
Krátká všesměrová = 900 - 12 000 MHz
Dlouhá všesměrová = 30 - 1500 MHz
Velká směrová = 900 - 2500 MHz
Malá směrová = 2000 - 11 000 MHz

RF vstup
SMA - 50 Ohm

Příkon max
10 dBm / 10 mW

Dynamický rozsah
50 dB

Druhy modulace
FM, AM, SSB, PCM, PPM, AM, CW, ASK, FSK, PSK, GSM, UMTS, DECT, WLAN, Bluetooth, video, ROZPROSTŘENÉ SPEKTRUM

Displej
12-bodový LED + 2 stavové LED diody

Reproduktor
proporcionální frekvenční tón

Konektor pro sluchátka
8 - 300 Ohm

Doba provozu
3 - 4h

Doba nabíjení
1,5h

Napájení
3,7V LiPol baterie

Provozní teplota
+10 až +50 stupňů C.

Rozměry bez antény
67 x 40 mm

Hmotnost
35 g

Příslušenství
nabíječka
2 všesměrové antény
2 LogPer směrové antény
kufřík
český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.