Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Profesionální termovizní kamera FLIR T440bx

Profesionální termovizní kamera FLIR T440bx
Profesionální termovizní kamera FLIR T440bx Profesionální termovizní kamera FLIR T440bx Profesionální termovizní kamera FLIR T440bx

Vyhledávání aktivních i pasivních odposlechových prostředků na základě jejich tepelného vyzařování; detekce bezdrátových odposlechů (VHV, UHF, SHF, GSM), mikro diktafonů, skrytých kamer, kamuflovaných odposlechů; nepostradatelný nástroj při provádění bezpečnostních prohlídek proti odposlechu; špičková profesionální termovizní kamera od společnosti FLIR; rozlišení senzoru 320 x 240 bodů; teplotní citlivost 0,045°C, teplotní rozsah -20°C až +1200°C; 3,1 Mpx digitální kamera; velký 3,5“ dotykový LCD displej; komunikace přes USB, bluetooth a wifi

Cena bez DPH: 278 750,- Kč
Cena s DPH: 337 288,- Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Termovizní kamera FLIR T440bx se řadí do vyšší výkonnostní třídy a poskytuje mnoho špičkových funkcí. Stejně jako nalézá uplatnění v průmyslu, stavebnictví a mnoha dalších oborech, používá se s úspěchem také pro vyhledávání odposlechových prostředků. Lze ji využít pro vyhledávání téměř všech typů odposlechů, ať se jedná o aktivní vysílající zařízení, jako jsou rádiové odposlechy, GSM odposlechy nebo bezdrátové kamery nebo o pasivní zařízení, například mikro diktafony. Díky své vysoké teplotní citlivosti je schopna odhalit skryté a kamuflované odposlechové prostředky, které nemusí být zcela vždy odhalitelné jiným způsobem. Díky tomu se stává velice účinným a nepostradatelným nástrojem při provádění bezpečnostních prohlídek proti odposlechu.

Princip vyhledání spočívá v detekci tepla vzniklého zahříváním elektrických zařízení, především v oblasti zdroje. Uvolněné teplo ovlivňuje rozložení teplotního pole v okolí objektu a nelze ho maskovat. Díky termo kameře lze jednoduše a rychle analyzovat těžko rozebíratelné součásti jako jsou elektrické roztrojky, prodlužovací šňůry, elektrické spotřebiče a další. Termo kamera

Termo kamera je osazena vysoce citlivým snímačem s rozlišením 320 x 240 obrazových bodů s teplotní citlivostí 0,045°C a širokým teplotním rozsahem -20°C až +1200°C. Termokamera umožňuje nahrávat videa nebo pořizovat fotografie ve viditelném spektru v rozlišení 3,1 Mpx. K dispozici je digitální zoom s přiblížením 1x až 8x. Zařízení se ovládá velice pohodlně přes velký 3,5“ dotykový displej a pro přesné zaměření analyzovaného objektu slouží speciální laserové ukazovátko.

Samozřejmostí je dále možnost korekce vlivů ovlivňujících přesnost měření teploty povrchu, mezi které patří korekce emisivity, nastavení odraznosti tepla, korekce vlivů optiky a korekce atmosférických vlivů.

Konektivitu termokamery s počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem zajišťuje vestavěný bluetooth modul, wifi modul nebo klasický USB port. Díky nativní aplikaci pro zařízení s iOS Apple (iPhone, iPad, iPod touch), OS Android (Samsung, HTC, LG, Sony Ericsson a další) a softwaru pro PC lze snímky a videa prohlížet a analyzovat přímo v terénu.

Termo kamera FLIR T440bx je napájena vestavěným Li-ion akumulátorem s maximální možnou dobou provozu 4 hodiny. Hmotnost termokamery je přitom pouze 880 gramů.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Rozlišení senzoru
320 x 240 bodů
Frekvenční rozsah 7,5 - 13 µm

Typ senzoru
Nechlazený, mikrobolometr

Teplotní citlivost
0,045°C

Teplotní rozsah
-20°C až +1200°C

Možnosti zobrazení
Termovizní zobrazení, reálné zobrazení, obraz v obraze – prolnutí

Ostření
Manuální, automatické

Přiblížení
Digitální zoom 1x až 8x

Ovládání
3,5“ dotykový LCD displej 320 x 240 obrazových bodů
Obnovovací frekvence 60 Hz

Hlavní funkce
3,1 MPx kamera + fotoaparát s LED osvětlením (ukládání záznamů na paměťovou SD kartu)
Funkce obraz v obraze (propojení reálného snímku s termovizním snímkem)
Měření teploty v bodech/v oblastech
Analýza teplotního rozdílu
Zobrazení isoterm (bodů se stejnou teplotou)
Automatická detekce teplých a studených míst
Alarm při detekci nastavené teploty

Další funkce
Laserové ukazovátko
Textové poznámky + grafické poznámky (náčrt na dotykový displej)
Hlasové poznámky
Tvorba reportů přímo v kameře ve formátu Pdf
Analýza a tvorba reportů v dodávaném programu

Přizpůsobení
Korekce emisivity analyzovaného objektu
Nastavení odraznosti tepla
Korekce vlivů optiky
Korekce atmosférických vlivů
Volba barevné palety pro zobrazení v infračerveném spektru

Komunikační rozhraní
USB-mini, USB-A, Bluetooth, Wi-Fi, kompozitní video

Napájení
Vestavěný Li-ion akumulátor – 4 hodiny provozu
Síťový zdroj

Odolnost
Odolnost proti stříkající vodě a prachu IP54

Rozměry kamery
106 × 201 × 125 mm

Hmotnost
880 g (včetně akumulátoru)

Komplet dodávky
Termokamera FLIR T440bx
Sluneční clona
Odolné přepravní pouzdro
Akumulátor s nabíječkou
Síťový zdroj
Bluetooth USB mikro adaptér
Kalibrační certifikát
Speciální software FLIR Tools™
Bezdrátová sluchátka
Paměťová SD karta s adaptérem
USB kabel
Video kabel
Manuál

Mohlo by vás také zajímat

Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.