Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Přenosný šumový generátor PNG 2

Přenosný šumový generátor PNG 2
Přenosný šumový generátor PNG 2 Přenosný šumový generátor PNG 2 Přenosný šumový generátor PNG 2

Přenosný generátor bílého šumu; ochrana obsahu sdělení mezi účastníky diskrétního jednání; trvalá ochrana prostoru před odposlechem prováděným pomocí kontaktního mikrofonu (stetoskopu), před prostředky snímajícími akustické signály s využitím laseru; ochrana proti bezdrátovým odposlechům (štěnicím); generátor aktivačního tónu pro snadnější vyhledání odposlechového prostředku

Cena bez DPH: 9 400,- Kč
Cena s DPH: 11 374,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Zařízení PNG 2 je přenosný generátor bílého šumu, který se používá pro ochranu prostoru před odposlechy různých typů a před skrytými záznamníky zvuku. Dovoluje uživateli jednat v naprostém soukromí beze strachu možného zaznamenání rozhovoru jednající stranou nebo třetí osobou.

Generovaný bílý šum znemožňuje jakýmkoliv způsobem zaznamenat diskrétní rozhovor prostředky jako jsou diktafony, bezdrátové mikrofony (štěnice), skryté bezdrátové kamery, odposlech prováděný pomocí mobilního telefonu a před odposlechem prováděným pomocí kontaktního mikrofonu (stetoskopu) nebo prostředky využívajícími pro snímání zvuku laserovou technologii. Úroveň šumu lze manuálně dle potřeby regulovat.

Záznam zvuku pořízený při zapnutém zařízení PNG 2, nelze v případě dodržení správné úrovně šumu, žádným způsobem zrekonstruovat a získat tak obsah sdělení. PNG 2 produkuje tzv. bílý šum, což je náhodný signál, který v praxi obsahuje všechny frekvence v daném kmitočtovém pásmu a který má stejný výkon v každém, stejně širokém, pásmu frekvencí.  Šum nelze z nahrávky v současné době žádnými prostředky odfiltrovat. K PNG 2 je možné připojit piezokeramické akustické měniče nebo externí reproduktory.

Před odposlechem prováděným pomocí kontaktního mikrofonu (stetoskopu), odposlechy založenými na laserové technologii nebo dalšími prostředky využívajícími pro získání informací obvodový plášť budovy nebo kanceláře, lze chránit pomocí piezokeramických měničů umístěných na oknech, zdích, dveřích a dalších místech.

Instalací piezokeramických měničů na vnitřní stěny nábytku případně i jiné předměty a další vybavení uvnitř střeženého prostoru, lze vytvořit doplňkovou ochranu proti operativně umístěným přenosným odposlechům (bezdrátové mikrofony, diktafony a jiné záznamníky).

Další funkcí PNG 2 je generování akustického tónu, který slouží k aktivaci odposlechových prostředků spínaných zvukem. Akustický tón je pro tento účel optimalizován a je zcela nezaměnitelný. Aktivovaný odposlechový prostředek lze poté odhalit a lokalizovat například pomocí detektoru RFD 5 nebo RFD 22.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Princip generování šumu
Termální

Výstupní výkon
4 až 500 mW

Externí audio výstup
3,5 mm jack (stereo)

Aktivační testovací tón
6x harmonický kmitočet, 1. harmonická 300 – 2700 Hz

Napájení
Baterie 9 V nebo NiMH akumulátor
Externí

Spotřeba
5 až 36 mA podle výkonu

Doba provozu na jedno nabití
střední výkon: 20 hodin

Doba dobíjení akumulátoru
14 hodin

Rozměry
123 x 88 x 29 mm

Váha
256 g

Komplet dodávky
Zařízení PNG 2
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.