Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Osobní detektor odposlechu iProtect 1205

Osobní detektor odposlechu iProtect 1205
Osobní detektor odposlechu iProtect 1205 Osobní detektor odposlechu iProtect 1205 Osobní detektor odposlechu iProtect 1205
Osobní detektor odposlechu iProtect 1205 Osobní detektor odposlechu iProtect 1205 Osobní detektor odposlechu iProtect 1205

- vhodný pro snadnou a rychlou detekci
- vyhledá veškeré analogové i digitální odposlechy
- široký frekvenční rozsah 50-6000 MHz
- provoz na baterii s výdrží až 10 hodin
- displej intenzity signálu, vibrační a zvukový režim
- jednoduché ovládání, vysoká citlivost

Cena bez DPH: 6 950,- Kč
Cena s DPH: 8 410,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

NAVRŽEN PRO JEDNODUCHOST

Osobní detektor odposlechu iProtect1205 je ideální pro rychlou a spolehlivou detekci malých prostor. Jedná se o univerzální zařízení detekující analogové i digitální vysílání. Vysoká citlivost umožňuje vyhledávání na profesionální úrovni. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti jej lze nosit u sebe a kdykoliv zkontrolovat zájmové prostory.


ŠIROKÝ FREKVENČNÍ ROZSAH

Vyhledá všechny UHF/VHF odposlechy, GSM štěnice, skryté kamery, Wi-Fi audio a video vysílače a lokalizační zařízení vysílající v rozsahu 50-6000 MHz. Tento rozsah pokrývá většinu běžně používaných odposlechových zařízení. Pro snížení počtu falešných signálů je přínosné tlačítko útlumu detekující pouze silné radio frekvenční zdroje. To je užitečné zejména v prostředí s výskytem mnoha rušivých signálů.


SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Detektor není nutné jakkoliv nastavovat. Ovládá se pomocí jediného tlačítka. Provoz zajišťuje jedna tužková baterie umožňující nepřetržitou dobu provozu až 10 hodin. Indikátor vybité baterie vás včas upozorní na její výměnu, což zvyšuje účinnost operativního vyhledávání.


DISPLEJ INTENZITY SIGNÁLU

Detektor je vybaven přehledným informačním displejem ukazujícím sílu zachyceného signálu. Díky tomu lze pozorovat nejmenší změny úrovně signálu a přesně dohledat umístění odposlechu. Zařízení dokáže pracovat ve 3 režimech. Režim poslechu ocení profesionálové. Vibrační mód je naopak užitečný v těžko přístupných místech, kdy se nelze dívat na displej.

Použití a technické parametry

Frekvenční rozsah
50 MHz – 6000 MHz

Funkce
3 pracovní režimy – normal, vibrace, poslech
16 - stupňový indikační displej síly signálu
Indikace vybití baterie
Tlačítko útlumu

Vzdálenost detekce
10 – 200 cm

Napájení
1x AA baterie

Doba provozu
Režim stand-by až 20 hodin
Režim vyhledávání až 10 hodin

Rozměry
172 x 19 mm

Hmotnost
83 g

Komplet dodávky
Osobní detektor odposlechu iProtect1205
2 tužkové baterie
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.