Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců

Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců
Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců
Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro lokátory s magnety, Česká republika, předplatné na 6 měsíců

- kompletní služby včetně datové SIM, žádné další poplatky
- on-line sledování, historie pohybu a mnoho dalších funkcí
- přístup přes webový prohlížeč, aplikace pro telefony a tablety
- Google nebo Apple mapy včetně fotomap a Street View
- telefonická podpora, aktualizace
- možnost anonymního nákupu bez registrace uživatele
- určeno pro GPS lokátory řady FleetLock Mobile

Cena bez DPH: 2 394,- Kč
Cena s DPH: 2 897,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Předplacená služba pro lokátory FleetLock Mobile Magnet

Předplatné zahrnuje kompletní služby portálu Lokátory.cz, SIM kartu pro přenos dat na území ČR a telefonickou podporu. Neplatíte žádné další poplatky.

Službu lze zakoupit a používat zcela anonymně, nevyžadujeme registrační údaje.

On-line sledování polohy v České republice

Sledování pohybu v reálném čase je jednou z hlavních funkcí portálu Lokátory.cz. Komunikace mezi GPS lokátorem a servery portálu probíhá 2x za minutu, pohybuje-li se zařízení v České republice. Pokud se nachází v zahraničí, ukládají se data do paměti lokátoru a přenesou se v okamžiku jeho návratu zpět do ČR.

Potřebujete lokátor sledovat on-line také v zahraničí? Vyberte si tarif ČR + Evropa.

Sledování polohy v mobilu

Historie pohybu, nejčastější cíle a upozornění na události

Portál Lokátory.cz automaticky vytváří přehlednou knihu jízd, která je zobrazena ve formě kalendáře. V detailech každého dne naleznete podrobnosti k jednotlivým jízdám, které lze dále zobrazit na mapě. Nezáleží na tom, zda sledujete vozidlo, osobu pohybující se pěšky či zásilku během přepravy. Kniha jízd vám vždy zajistí přehledný výstup, ve kterém se snadno zorientujete.

Můžete také prohlížet seznam nejčastějších cílů nebo nastavit upozornění na různé události, například opuštění vymezené oblasti nebo přiblížení lokátoru k nežádoucí lokalitě.

Elektronická kniha jízd

Práce s portálem Lokátory.cz na libovolném zařízení

Nic vám neuteče, ať jste kdekoliv. Webová aplikace podporuje všechny internetové prohlížeče na počítačích s Windows nebo MAC OS. Pro mobilní zařízení s operačním systémem Android, Apple iOS a Windows Phone je k dispozici nativní aplikace Lokátory.cz.

Vyzkoušejte si lokátory ihned

Stáhněte si mobilní aplikaci Lokátory.cz do telefonu, nebo se přihlaste k demo účtu prostřednictvím webové aplikace. Můžete ihned začít sledovat GPS lokátor umístěný v testovacím vozidle a vyzkoušet si tak všechny funkce a možnosti sytému Lokátory.cz.

GPS sledování na počítači

Mohlo by vás také zajímat

Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.