Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem

Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem
Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem
Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog USB TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem

Odposlech klávesnice v podobě redukce mezi počítač a USB klávesnici; monitorování všech stisknutých kláves; podpora českých znaků; datum a čas u každého záznamu pro větší přehlednost; nenápadné provedení, malá velikost a profesionální vzhled; snadné zapojení i při vypnutém počítači a bez softwarové instalace; snadný přístup k informacím pomocí přístupového hesla; vnitřní paměť na více než 1 000 000 stran textu; černá barva

Cena bez DPH: 2 450,- Kč
Cena s DPH: 2 965,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 215011-Z

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

MĚJTE KLÁVESNICI PLNĚ POD KONTROLOU

Monitorujte vše, co uživatel napíše na klávesnici. Psaný text, emaily, chat, webové adresy, přihlašovací jména a hesla. Všechny tyto informace vám zajistí odposlech klávesnice Keylog v podobě malé nenápadné redukce, kterou snadno umístíte mezi klávesnici a počítač. Odposlech klávesnice Keylog podporuje všechny typy klávesnic včetně bezdrátových setů. Můžete ho použít také pro monitorování notebooku, u kterého jeho uživatel pro pohodlné psaní používá externí klávesnici. Zařízení nelze vystopovat žádným antivirovým nebo spywarovým programem. Použít ho můžete i pro instalaci na firemní síť bez obav, že ho objeví správce nebo administrátor. Odposlech klávesnice Keylog je určený zejména pro bezpečnostní kontrolu aktivit dětí nebo zaměstnanců.

DATUM A ČAS V ZÁZNAMECH PRO MAXIMÁLNÍ PŘEHLEDNOST

Udělejte si přehled nejenom o tom, co bylo napsáno na klávesnici, ale také kdy. Konkrétní datum a čas naleznete u každého záznamu. Tato funkce zajišťuje přehlednost a usnadní vám práci při dlouhodobém sledování klávesnice. Víte tedy zcela přesně, kterého dne a v jakou hodinu bylo slovo, věta, heslo apod. napsáno.

SNADNÝ PŘÍSTUP K INFORMACÍM A OHROMNÁ PAMĚŤ

Odposlech klávesnice zaznamenává všechny stisknuté klávesy a ukládá je do své vlastní paměti. Vnitřní paměť Keylogu 2 GB umožňuje uložit až milión stran textu ve formátu A4. Monitorovat klávesnici tak můžete několik let bez mazání starších záznamů.

Prohlížet získané informace můžete přímo na sledovaném počítači nebo na libovolném jiném počítači, ke kterému Keylog následně připojíte. Data se automaticky ukládají do textového souboru ve vnitřní paměti zařízení. Textový soubor si zobrazíte po zadání hesla a s Keylogem se pak pracuje stejně jako s běžnou USB flashkou. Bez zadání unikátního hesla není možné Keylog v počítači nalézt. Datový soubor si otevřete v jakémkoliv programu pro práci s textem, např. ve Wordu nebo v Poznámkovém bloku. Výsledné záznamy můžete ukládat, vyhledávat v nich nebo vytisknout.

NENÁPADNÉ PROVEDENÍ A RYCHLÁ INSTALACE

Instalace Keylogu je záležitostí okamžiku. Neinstalujete žádné ovladače ani software.  Redukci jednoduše připojíte mezi kabel klávesnice a počítač. Díky nenápadnému preciznímu provedení zařízení vypadá jako přirozená součást klávesnice. Keylog nijak nezpomaluje běh počítače ani nemá vliv na odezvu kláves.

PODPORA ČEŠTINY A SPECIÁLNÍCH ZNAKŮ

Keylog podporuje českou klávesnici, háčky a čárky, speciální znaky i numerickou část. Důrazně varujeme před nákupem laciných náhražek původem z Číny, které nepodporují české znaky a působí řadu obtíží uživateli klávesnice, např. zpomalení, nefunkčnost některých kláves a časté nereagování klávesnice. Kromě toho jsou získané informace psané v českém jazyce prakticky nesrozumitelné.

ZJISTĚTE HESLA ZADÁVANÁ PŘED STARTEM OPERAČNÍHO SYSTÉMU

S hardwarovým odposlechem Keylog budete znát všechna hesla zadávaná ještě před startem operačního systému. Jedná se o přihlašovací hesla do Windows nebo BIOS vstupní hesla, které není možné softwarem na monitorování počítače získat.

NECHTE SI KAMUFLOVAT KEYLOG PŘÍMO DO KLÁVESNICE

Dodejte nám klávesnici a my vám zabudujeme odposlech Keylog přímo do ní. Získáte tak odposlech klávesnice, který bude k nerozeznání od běžné klávesnice. Takto upravená klávesnice je neodhalitelná i pro toho, kdo by podobné zařízení očekával.

Cena za instalaci do dodané klávesnice:
2.000,- Kč bez DPH / 2.420,- Kč s DPH

Použití a technické parametry

Použití

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Technické parametry

Podporované rozhraní
USB

Vnitřní paměť

2 GB - více než 1 000 000 normostran A4

Barevné provedení
Černé

Napájení
Přímé z počítače

Doba provozu
Neomezená

Rozměry
53 x 20 x 12 mm

Mohlo by vás také zajímat

Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.