Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem

Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem
Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem
Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem Odposlech klávesnice Keylog PS/2 TIME s podporou českých znaků a časovým razítkem

Malá nenápadná redukce pro skrytý záznam všech stisknutých kláves pro PS/2 klávesnice; vylepšená verze nové generace; podpora většiny typů PS/2 klávesnic; určeno pro stolní počítače; datum a čas v záznamech; snadné zapojení bez softwarové instalace; přenositelnost na jiné počítače; vnitřní paměť 2 GB - tj. min. 1 000 000 stránek textu

Cena bez DPH: 2 350,- Kč
Cena s DPH: 2 844,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Pokud potřebujete kontrolovat činnost zaměstnanců nebo aktivitu dětí na počítači, je zařízení Keylog pro vás to pravé řešení. Odposlech klávesnice Keylog PS/2 Time je ideální nástroj, který vám umožní mít přehled o dění na stolním počítači, jaké dokumenty a e-maily se na něm napsali, jaká přihlašovací jména a hesla se na něm zadávali atd.

Keylog je malá redukce pro odposlech počítače mezi konektorem klávesnice a počítačem, která zaznamenává veškeré stisknuté klávesy a ukládá je do své vnitřní paměti. Keylog PS/2 Time je podporován většinou PS/2 klávesnic a je možné ho nasadit pro odposlech klávesnice na všech operačních systémech. Instalace a odinstalace se provádí pouhým zasunutím a vyjmutím konektoru, neinstalujete žádný software ani ovladače.

Používat zařízení pro odposlech klávesnice hravě zvládnete i v případě, že máte minimálními zkušenostmi s obsluhou počítače. Keylog nelze vystopovat žádným antivirovým nebo spywarovým programem. Proto je vhodný také pro nasazení na firemní síť bez obav, že ho objeví například administrátor.

Získaná data se ukládají do paměti zařízení o kapacitě 2 GB, která umožňuje uložit dvě miliardy znaků, tedy přes milion stránek textu. Záznamy si prohlédnete pomocí běžného textového editoru, např. Poznámkový blok - součást operačního systému Windows. Ovládací menu vyvoláte po zadání unikátního hesla. Získané záznamy můžete ukládat, kopírovat, editovat a tisknout. Vyčíst zařízení Keylog můžete i přes USB vstup za pomoci dodávané redukce úplně stejně, jako pracujete s USB flash diskem.

Keylog PS/2 Time vám můžeme kamuflovat do libovolné klávesnice, kterou nám dodáte. Upravená klávesnice nenese žádné známky změn a takto nasazený odposlech klávesnice je prakticky neodhalitelný.

Využití zařízení hardwarového monitorování počítače je jedinou možností, jak zjistit hesla, která jsou do počítače zadávána ještě před naběhnutím operačního systému. Například přihlašovací hesla do Windows, hesla do BIOSu, "hardwarová" hesla pro start počítače, apod. Pokud však potřebujete získat více informací o činnosti na počítači (odposlech Facebooku, snímky obrazovky, odposlech Skype, atd.), použijte Software na monitorování počítače.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Podporované rozhraní
PS/2

Vnitřní paměť
2 GB - minimálně 2 000 000 000 znaků, 1 000 000 stran textu

Barevné provedení
Černé

Doba provozu
Neomezená

Rozměry
48 x 16 x 16 mm

Komplet dodávky
Keylog PS/2 Time
Redukce pro čtení přes USB

Mohlo by vás také zajímat

Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.