Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Neviditelný inkoust pro značení mincí, UV fluorescence jasně zelená 30 ml

Neviditelný inkoust pro značení mincí, UV fluorescence jasně zelená 30 ml
Neviditelný inkoust pro značení mincí, UV fluorescence jasně zelená 30 ml Neviditelný inkoust pro značení mincí, UV fluorescence jasně zelená 30 ml

Značkovací inkoust neutrální barvy s jasně zelenou UV fluorescencí; určený pro označení mincí; po nanesení okem prakticky nedetekovatelný; vysoká odolnost a stálost; zviditelnění označení na předmětu dlouhovlnným UV světlem; obsah nádobky 30 ml

Cena bez DPH: 2 720,- Kč
Cena s DPH: 3 291,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Neviditelný inkoust pro značení mincí je speciálně vyvinut pro vytváření identifikačních značek na všech kovových penězích, které jsou lidským okem prakticky nedetekovatelné. Pro zviditelnění tohoto označení se používá dlouhovlnné UV světlo, pod jehož svitem dochází k jasně zelené fluorescenci. Je možné použít kapesní UV svítilnu nebo výkonnou ruční UV LED svítilnu, kdy je možné bez problémů zviditelnit stopy na jasném denním světle.

Značkovací inkoust je na označených mincích vysoce odolný a stálý. Na kovový povrch platidel se nanáší např. bavlněným tampónem nebo jemným štětečkem. Inkoust je určen pro použití na všechny mince a platidla. Příkladem využití je např. značkování mincí v prodejních automatech a parkovacích hodinách, ve kterých dochází k neoprávněnému obohacování obsluhou nebo techniky. Značkovací inkoust se dodává v nádobě o obsahu 30 ml.

Mohlo by vás také zajímat

Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.