Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Neviditelný inkoust pro univerzální použití, UV fluorescence jasně zelená 473 ml + plnicí pero

Neviditelný inkoust pro univerzální použití, UV fluorescence jasně zelená 473 ml + plnicí pero
Neviditelný inkoust pro univerzální použití, UV fluorescence jasně zelená 473 ml + plnicí pero Neviditelný inkoust pro univerzální použití, UV fluorescence jasně zelená 473 ml + plnicí pero

Sada inkoustu neutrální barvy s jasně zelenou UV fluorescencí a plnicího pera; určený pro většinu povrchů na neviditelné označení; po nanesení okem prakticky nedetekovatelný; trvalá výdrž; zviditelnění označení na povrchu dlouhovlnným UV světlem; obsah nádoby 473 ml

Cena bez DPH: 5 860,- Kč
Cena s DPH: 7 091,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Neviditelný inkoust pro univerzální použití je určen pro vytváření skrytých značek na většině materiálů. Toto označení je lidským okem prakticky nedetekovatelné a není za běžného denního světla vidět. Pro zviditelnění tohoto označení se používá dlouhovlnné UV světlo, pod jehož svitem dochází k jasně zelené fluorescenci. Je možné použít kapesní UV svítilnu nebo výkonnou ruční UV LED svítilnu, kdy je možné bez problémů zviditelnit stopy na jasném denním světle.

Značkovací inkoust se nalije do plnicího pera - typ fix, které je součástí sady. Označení materiálu je dlouhodobé nebo trvalé. Inkoust je určen pro použití na většinu materiálů. Značkovací inkoust se dodává v nádobě o obsahu 473 ml.

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.