Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Neviditelný inkoust pro běžné psaní, UV fluorescence jasně zelená 59 ml

Neviditelný inkoust pro běžné psaní, UV fluorescence jasně zelená 59 ml
Neviditelný inkoust pro běžné psaní, UV fluorescence jasně zelená 59 ml

Inkoust do plnicích per neutrální barvy s jasně zelenou UV fluorescencí; určený pro označení důležitých dokumentů, dopisů a faktur; po nanesení okem prakticky nedetekovatelný; trvalá výdrž; zviditelnění označení na papíru dlouhovlnným UV světlem; obsah nádobky 59 ml

Cena bez DPH: 2 150,- Kč
Cena s DPH: 2 602,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Neviditelný inkoust pro běžné psaní je určen pro vytváření skrytých značek a poznámek na všech papírových dokumentech a dopisech. Toto označení je lidským okem prakticky nedetekovatelné a není za běžného denního světla vidět. Pro zviditelnění tohoto označení se používá dlouhovlnné UV světlo, pod jehož svitem dochází k jasně zelené fluorescenci. Je možné použít kapesní UV svítilnu nebo výkonnou ruční UV LED svítilnu, kdy je možné bez problémů zviditelnit stopy na jasném denním světle.

Značkovací inkoust do plnicích per je na označených dokumentech trvalý. Na papír se nanáší libovolným běžným plnicím perem. Inkoust je určen pro použití na většinu druhů papíru. Příkladem využití je např. označení originálních dokumentů, u kterých hrozí podstrčení změněné kopie. Značkovací inkoust se dodává v nádobě o obsahu 59 ml.

Mohlo by vás také zajímat

Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.