Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Malé pouzdro s magnety na podvozek pro LTE GPS lokátor FleetLock Mobile

Malé pouzdro s magnety na podvozek pro LTE GPS lokátor FleetLock Mobile
Malé pouzdro s magnety na podvozek pro LTE GPS lokátor FleetLock Mobile Malé pouzdro s magnety na podvozek pro LTE GPS lokátor FleetLock Mobile Malé pouzdro s magnety na podvozek pro LTE GPS lokátor FleetLock Mobile

- malé pouzdro pro připevnění GPS lokátoru k podvozku vozidla
- odolnost vůči vysokým rychlostem i jízdě v terénu
- tělo z rázuvzdorného materiálu
- dvojice neodymových magnetů v ocelové čočce
- odtrhová síla magnetů 2x 33kg
- voděodolné provedení

Cena bez DPH: 1 590,- Kč
Cena s DPH: 1 924,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Silné magnety pro naprostou stabilitu, vhodné pro připevnění pod podvozek

Pouzdro s magnety je ideální pro umístění pod podvozek automobilu. Stabilitu ve vysokých rychlostech a při jízdě terénem zajišťují dva neodymové magnety s celkovou silou 660 N, což odpovídá odtrhové síle 2x 33kg. Přesto se nemusíte obávat odstranění lokátoru po ukončení sledování. Lze jej snadno odinstalovat uchopením za jeden z okrajů a použitím páky.

Pokud je lokátor umístěn pod vozidlem, přijímá GPS signál odrazem od vozovky. Snížení přesnosti zaměření polohy se pohybuje řádově v centimetrech, a je zcela zanedbatelné.

Lokátor s magnety na podvozek

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.