Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Kompletní školení – metody a technika pro získání a ochranu informací - individuální termín

Kompletní školení – metody a technika pro získání a ochranu informací - individuální termín
Kompletní školení – metody a technika pro získání a ochranu informací - individuální termín

Kompletní školení – metody, postupy, technika a software pro získání a ochranu informací; praktické ukázky použití a práce s technikou a s ostatním vybavením; délka trvání 8 hodin; občerstvení formou rautu; certifikát o absolvování školení

Cena bez DPH: 30 000,- Kč
Cena s DPH: 36 300,- Kč
Dostupnost:
Individuální termín dle dohody
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Program školení

Blok 1 – metody a technika pro získání informací

Blok 2 – metody a technika pro ochranu informací

Rezervace

Rezervaci společně s úhradou poplatku za školení můžete provést prostřednictvím elektronického obchodu nebo osobně v sídle společnosti Tango.

Místo konání

Školení probíhá v sídle společnosti Tango v Praze 4, přesnou adresu a kontakty naleznete na této stránce.

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.