Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Držák s magnety na podvozek pro vodotěsné pouzdro Extreme

Držák s magnety na podvozek pro vodotěsné pouzdro Extreme
Držák s magnety na podvozek pro vodotěsné pouzdro Extreme Držák s magnety na podvozek pro vodotěsné pouzdro Extreme Držák s magnety na podvozek pro vodotěsné pouzdro Extreme
Držák s magnety na podvozek pro vodotěsné pouzdro Extreme

- určený pro připevnění pouzdra Extreme k podvozku vozidla
- odolnost vůči vysokým rychlostem i jízdě v terénu
- dvojice velmi silných neodymových magnetů
- přítlačná síla 1 000 N odpovídající 100 kg

Cena bez DPH: 2 150,- Kč
Cena s DPH: 2 602,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Silné magnety pro naprostou stabilitu

Připevněte GPS lokátor FleetLock Mobile v pouzdře Extreme k podvozku vozidla. Dvojice neodymových magnetů má celkovou sílu 1 000 N, což odpovídá přítlaku 100 kg. To zajišťuje bezproblémovou stabilitu i při velmi vysokých rychlostech nebo jízdě v terénu. Přesto se nemusíte obávat odstranění držáku po ukončení sledování. Lze jej snadno odinstalovat uchopením za jeden z okrajů a použitím páky.

Pokud je lokátor umístěn pod vozidlem, přijímá GPS signál odrazem od vozovky. Snížení přesnosti zaměření polohy se pohybuje řádově v centimetrech, a je zcela zanedbatelné.

Umístění lokátoru na podvozek

Mohlo by vás také zajímat

Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.