Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

DNA test nevěry, určení pohlaví ze stop na spodním/ložním prádle + vyloučení/shoda vlastního vzorku

DNA test nevěry, určení pohlaví ze stop na spodním/ložním prádle + vyloučení/shoda vlastního vzorku
DNA test nevěry, určení pohlaví ze stop na spodním/ložním prádle + vyloučení/shoda vlastního vzorku

Laboratorní DNA test nevěry z biologických stop na oblečení, ložním prádle, nábytku, interiéru vozidla, apod.; v ceně: sada pro odběr a zaslání vzorku, extrahování vzorku DNA, laboratorní genetická analýza – určení pohlaví a porovnání s vlastním nebo jiným referenčním vzorkem, výsledek e-mailem do 14 dnů

Cena bez DPH: 14 200,- Kč
Cena s DPH: 17 182,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Podrobné informace o laboratoři a postupu objednávky naleznete na stránce Jak to funguje?

Popis

DNA test nevěry zahrnuje zjištění pohlaví původce skvrny a následné porovnání s referenčním vzorkem. Tento postup patří mezi velmi spolehlivé a diskrétní metody zjištění nevěry partnera.

Příklad z praxe:

Klient po návratu z dvoudenní služební cesty pojme podezření, že mu byla partnerka nevěrná. Diskrétně tedy z prádelního koše odebere partnerčino spodní prádlo, které měla s vysokou pravděpodobností předchozí den na sobě. Pomocí sady pro odběr vzorku provede stěr z vnitřní strany kalhotek. Získaný vzorek společně s vzorkem vlastních slin uloží do ochranného obalu a zcela anonymně odešle do naší společnosti.

Během následujících 14 dnů obdrží na e-mail, který uvedl v zásilce se vzorky, zprávu s výsledkem, zda stěr z kalhotek obsahoval navíc také mužské DNA a zda toto patřilo klientovi nebo jiné neznáme osobě.

*) Po nechráněném pohlavním styku dochází ke kontaminaci spodního prádla. Pro účely genetické analýzy stačí nepatrné množství stop. Kromě stěru může být do laboratoře zaslán výstřižek nebo celý kus spodního prádla.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Typ testu
Laboratorní srovnávací analýza DNA

Požadovaný vzorek
Skvrna na tkanině, stěr nebo celý předmět s označenou skvrnou

Získání výsledku
E-mailem, v českém jazyce, do 14 dnů od doručení vzorku

Komplet dodávky
Sada pro odběr a zaslání vzorků
Předplacené služby – laboratorní srovnávací analýza DNA 2 ks vzorku

Mohlo by vás také zajímat

Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.