Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth

Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth
Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth
Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth Diskrétní záznamník telefonních hovorů mTR-10 pro mobilní telefony s Bluetooth

- Bluetooth záznamník hovorů z mobilních telefonů
- Nahrávání záznamů do vnitřní paměti
- Výdrž baterie při kontinuálním záznamu až 9 hodin
- Čekání na hovor ve stand-by režimu až 360 hodin
- Integrovaná paměť 4 GB celkem pojme až 144 hodin záznamů
- Formát záznamu MP3, USB konektor

Cena bez DPH: 3 872,- Kč
Cena s DPH: 4 685,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Bluetooth záznamník hovorů mTR-10 je bezdrátový záznamník hovorů z mobilních telefonů. Spojení s telefonem probíhá přes Bluetooth technologii, která záznamník s telefonem propojí. Při nahrávání tak můžete mít telefon v kapse nebo položený na stole. Přístroj umožňuje nahrávat příchozí i odchozí hovory. Vše obstará sám bez nutnosti použít telefon. Jediným tlačítkem lze hovor přijmout nebo ukončit. Záznamník nevydává žádné zvukové indikace o nahrávání, která by mohla protistranu upozornit na nahrávání, jako to dělají běžné telefony s funkcí pro záznam. Všechny pořízené nahrávky se ihned automaticky ukládají do vnitřní paměti, kde jsou připraveny k přehrání nebo stažení do počítače ve formátu Mp3. Záznamník lze také použít i jako běžný diktafon k nahrání hlasového záznamu.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Záznamník mTR-10 přijme nebo ukončí hovor jediným tlačítkem. Po připojení k počítači do USB konektoru lze nahrávky okamžitě stáhnout a přehrát pomocí běžného přehrávače. Zařízení se chová jako klasický externí disk (flashdisk). Všechny záznamy jsou v něm uloženy podle data jejich pořízení. Záznamy lze také přehrát i na samotném přístroji. Slouží k tomu tři tlačítka na boční straně přístroje.

VYSOKÁ KVALITA ZÁZNAMŮ

Záznamník disponuje vnitřní pamětí o velikosti 4 GB. Díky tomu pojme záznamy o celkové délce až 144 hodin. Uložené nahrávky jsou v běžném formátu Mp3 s vysokou kvalitou vzorkovací frekvence 22kHz. V paměti přístroje jsou číslovány a přehledně řazeny podle data nahrání, takže vždy přesně víte, který záznam byl první a který poslední.

BATERIE S DLOUHOU VÝDRŽÍ

Vnitřní baterii lze nabít do maximální kapacity již za 2 hodiny. Při kontinuálním hlasovém záznamu (jako běžný hlasový diktafon) vydrží nahrávat až 12 hodin. Přes Bluetooth pak dokáže nahrávat telefonní hovory po dobu až 9 hodin. Záznamník však dokáže čekat ve Stand-by režimu na hovor až 360 hodin.

Použití a technické parametry


Doba provozu
Až 9 hodin nepřetržitého záznamu přes Bluetooth
Až 12 hodin hlasového záznamu
Až 360 hodin čekání na hovor ve Stand-by režimu

Doba nabíjení
2 hodiny

Kapacita paměti
4 GB - až 144 hodin celkového záznamu

Formát záznamu
Mp3 / 22 kHz

Technologie
Bezdrátové spojení s telefonem přes Bluetooth

Rozměry
20 x 113 x 11,5 mm

Hmotnost
20,5 g

Napájení
Li-ion akumulátor / 5V / USB konektor

Komplet dodávky
Bluetooth záznamník telefonních hovorů mTR-10

Mohlo by vás také zajímat

Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.