Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Detektor skrytých kamer a mikroobjektivů Wega-i

Detektor skrytých kamer a mikroobjektivů Wega-i
Detektor skrytých kamer a mikroobjektivů Wega-i Detektor skrytých kamer a mikroobjektivů Wega-i Detektor skrytých kamer a mikroobjektivů Wega-i
Detektor skrytých kamer a mikroobjektivů Wega-i Detektor skrytých kamer a mikroobjektivů Wega-i

Detektor určený k vyhledávání všech objektivů skrytých kamer; detekce zapnutých i vypnutých miniaturních kamer; detekce na vzdálenost až 10 metrů; infračervené záření s nastavitelnou intenzitou; řídící mikroprocesor; bezpečnostní filtrační sklo; celokovové tělo; napájení dvěma bateriemi AAA

Cena bez DPH: 8 470,- Kč
Cena s DPH: 10 249,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Profesionální detektor Wega-i je účinný prostředek určený k vyhledávání všech objektivů skrytých kamer. Samozřejmostí je detekce mikro objektivů, včetně těch, které mají průměr pod 1 mm a jsou určené ke skrytému sledování dění v kancelářích, v zasedacích místnostech nebo v bytech. Rychlou kontrolou lze spolehlivě odhalit také mikro objektivy, které mohou být umístěny v oděvech, v zavazadlech, v klíčenkách, v perech nebo v dalších předmětech a které jsou lidským okem prakticky neodhalitelné. Objektiv kamery je detekován i v případech, kdy je kamera vypnuta.

Zařízení WEGA-i disponuje unikátním procesorem řízeným optickým systémem s infračervenými LED diodami a bezpečnostním filtračním sklem pro ochranu zraku před infračerveným zářením. Detektor vyzařuje rychlé pulzy silných infračervených paprsků, které se v optice objektivu odráží zpět k detektoru, kde se v průzoru polarizují na viditelné spektrum, které uživatel vnímá jako zřetelné záblesky. Mikro objektiv skryté kamery tedy uživatel pozoruje stejně jasně, jako rychle blikající světelnou diodu. Tato vlastnost zajišťuje, že uživatel objektiv skryté kamery nepřehlédne ani při rychlé kontrole většího prostoru, protože lidské oko je velmi citlivé na změny (blikání).

Intenzita záření je nastavitelná v šesti úrovních. Kamery jsou detekovatelné na vzdálenost dvou až deseti metrů (dle velikosti objektivu). Bezpečnostní filtrační sklo nepropustí infračervené záření do oka, které by jinak mohlo ohrozit zrak uživatele.

Produkt Wega-i se vyrábí kompletně v Evropě a chlubí se precizním zpracováním v kvalitním kovovém těle. Na první pohled si jej nespletete s napodobeninami z asijské produkce.

Upozorňujeme, že cenově lákavé napodobeniny, které se objevují na trhu, díky absenci účinné polarizační optiky a bezpečnostního filtračního skla nedetekují objektivy spolehlivě a mohou poškodit uživatelův zrak.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Princip detekce
Pulzy silného infračerveného záření nastavitelné v 6 úrovních

Vzdálenost detekce objektivu
2 až 10 m

Výbava
Optický polarizační systém s infračervenými LED diodami
Řídící mikroprocesor
Bezpečnostní filtrační sklo infračerveného záření
Indikátor slabých baterií
Indikátor nastavené úrovně záření
Kvalitní kovové tělo

Napájení
2 baterie AAA

Rozměry
140 x 34 x 16 mm

Komplet dodávky
Detektor Wega-i
Baterie
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.