Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Bezpečné volání, textové zprávy a přenos souborů - software SILENTEL 7 pro většinu telefonů, certifikace NATO, licence 1 uživatel / 12 měsíců

Bezpečné volání, textové zprávy a přenos souborů - software SILENTEL 7 pro většinu telefonů, certifikace NATO, licence 1 uživatel / 12 měsíců
Bezpečné volání, textové zprávy a přenos souborů - software SILENTEL 7 pro většinu telefonů, certifikace NATO, licence 1 uživatel / 12 měsíců

Řešení pro šifrování hovorů, textových zpráv a bezpečný přenos souborů; podpora sítí GSM všech mobilních operátorů a sítí wifi; 256-bit AES šifrování; paketové IP spojení – není možné zjistit, kdo s kým, kdy a jak dlouho komunikoval; bezpečný telefonní seznam; nativní aplikace pro telefony a tablety s operačním systémem Apple iOS, Android, BlackBerry a počítače nebo notebooky s Windows; jednoduchá instalace uživatelem; garance bezpečnosti - certifikace NATO CONFIDENTIAL

Cena bez DPH: 9 720,- Kč
Cena s DPH: 11 761,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Garance bezpečnosti

Software pro šifrování hovorů a textových zpráv SILENTEL je zařazený v seznamu NATO produktů – NIAPC (NATO Information Assurance Products Catalogue) s klasifikací pro stupeň ochrany NATO CONFIDENTIAL. Katalog NIAPC sdružuje všechny INFOSEC a IA produkty (produkty informační bezpečnosti), které jsou schválené a vhodné pro použití v prostředí NATO – civilní a vojenské orgány v rámci NATO.

Vyzkoušejte nezávazně na 7 dní

Řešení pro šifrování hovorů SILENTEL vám rádi osobně předvedeme. Na přání vám také poskytneme plnohodnotnou verzi řešení pro dva uživatele na zkušební dobu jednoho týdne. Sami si můžete vyzkoušet použití řešení v praxi a přesvědčit se o jeho kvalitách.

Nevažte se na konkrétní telefon nebo počítač – používejte všechna svá zařízení

Velkou výhodou, kterou řešení SILENTEL pro šifrování hovorů a textových zpráv nabízí, je možnost používat všechna svá zařízení. Aplikaci pro bezpečné volání je možné nainstalovat na neomezený počet telefonů. Například v situaci, kdy se uživateli vybije jeho iPhone, se může klient přihlásit do aplikace nainstalované ve svém iPadu a ihned bezpečně komunikovat.

Přecházet mezi jednotlivými zařízeními může uživatel kdykoliv a bez omezení – např. střídavě používat program šifrované volání SILENTEL na počítači s Windows a svém telefonu Samsung Galaxy S3. Šifrované volání SILENTEL nenutí své uživatele využívat speciálních telefonů. Vysoký výpočetní výkon dnešních chytrých telefonů v kombinaci s řešením SILENTEL přináší nejbezpečnější komunikaci, která je rychlá, dostupná a pohodlná.

BEZPEČNÉ ŠIFROVANÉ VOLÁNÍ

Řešení pro šifrování hovorů a textových zpráv SILENTEL využívá nejvyšší standardy zabezpečení komunikace a znemožňuje provádět odposlech mobilního telefonu jakýmkoliv způsobem – úpravou telefonu, odposlechem na cestě mezi telefonem a základovou stanicí BTS (zařízení typu Agáta), a monitoringem komunikace na ústředně mobilního operátora. Přenášené informace nelze žádným způsobem dešifrovat v reálném čase (v průběhu hovoru) ani v případě zpětné analýzy zachycených dat.

Šifrované voláni Silentel umožňuje telefonovat mezi dvěma uživateli ve speciálním chráněném režimu. Před navázáním hovoru vytvoří aplikace SILENTEL unikátní šifrovací klíče, kterými se zabezpečí spojení. Po dobu hovoru jsou všechny přenášené informace šifrované a dešifrované jsou až na straně druhého účastníka. Po skončení hovoru jsou šifrovací klíče zničené a vaše komunikace zůstává navždy utajená.

Řešení SILENTEL využívá vlastní seznam kontaktů, který je oddělen od ostatních kontaktů v telefonu, šifrován a je dostupný pouze v době, kdy je aplikace aktivní a uživatel je přihlášen. Pro jednotlivé kontakty aplikace SILENTEL zobrazuje informace o dostupnosti (online, offline, nerušit).

BEZPEČNÉ TEXTOVÉ ZPRÁVY

Aplikace SILENTEL umožňuje posílat textové zprávy, které jsou zašifrované a nikdo kromě odesílatele a příjemce nedokáže porozumět jejich obsahu. Před odesláním je celý obsah zprávy zašifrovaný a k opětovnému dešifrování dochází až v telefonu příjemce. Systém Silentel rovněž umožňuje nastavit exspiraci zprávy. Po nastavené době (den, týden, měsíc, vlastní) je zpráva automaticky a nevratně vymazána z příjemcova zařízení. Další možností je využití textového chatu s více uživateli najednou.

BEZPEČNÁ VÝMĚNA SOUBORŮ A HLASOVÝCH ZPRÁV

Potřebujete bezpečně posílat fotografie, hlasové zprávy nebo jiné dokumenty? Chcete pořizovat v terénu fotografie a posílat je tak, aby je nikdo neviděl? S řešením Silentel 7 budete posílat své důvěrné dokumenty, obrázky, hlasové zprávy a jiné přílohy zcela diskrétně. Samozřejmostí je také možnost nastavit datum pro automatické odstranění, stejně jako to umožňují bezpečné textové zprávy a zobrazování náhledů pro přijaté a odeslané soubory.

Jak řešení funguje a co budete potřebovat:

Mobilní telefon, tablet nebo počítač

Aplikaci SILENTEL je možné jednoduše nainstalovat na mobilní telefon, tablet nebo na počítač. Každá licence umožňuje použití všech možností. Například v případě iPhone nebo iPadu aplikaci stáhnete přímo z oficiálního obchodu App Store.

Pro bezproblémový provoz budete potřebovat mobilní telefon ze seznamu podporovaných zařízení, který je uveden níže. Pro ověření umožňujeme před nákupem aplikaci vyzkoušet.

Připojení k internetu (internet v mobilu, wifi nebo LAN připojení)

Pro provoz aplikace SILENTEL budete potřebovat připojení k internetu. V případě mobilního telefonu je potřeba mít aktivované datové služby (internet v mobilu) nebo být připojen k síti wifi. Prostřednictvím sítě GSM lze hovory bez problémů realizovat prostřednictvím všech typů připojení - 3G, GPRS, EDGE, UMTS, CDMA,W-CDMA.

Vytvoření komunikační skupiny

Pro každého člena komunikační skupiny je potřeba zakoupit licenci řešení SILENTEL. Získáte aplikaci pro váš mobilní telefon a počítač. Následně pro vás zřídíme přístup k bezpečnému komunikačnímu serveru, který zajišťuje propojení uživatelů mezi sebou, a prostřednictvím aplikace SILENTEL můžete začít okamžitě bezpečně komunikovat.

Bezpečnost komunikační skupiny

Propojení mezi jednotlivými uživateli probíhá prostřednictvím komunikačního serveru. Komunikační server slouží pouze k vytvoření a přeposílání šifrované komunikace. V žádném případě nevstupuje do procesu samotného šifrování komunikace. Informace přenášené systémem SILENTEL se šifrují v telefonu odesílatele a opětovně dešifrují v telefonu příjemce. Nikdo, ani samotný komunikační server, nedokáže informace ve formě telefonních hovorů, textových zpráv nebo jiných dat dešifrovat. Stejně tak není možné určit kdo s kým a jak dlouho komunikoval.

Podporovaná zařízení

Mobilní telefony a tablety s Apple iOS -  iPhone, iPad
Mobilní telefony a tablety s OS Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, apod.
Mobilní telefony s OS BlackBerry - BlackBerry
Stolní počítače a notebooky s Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

U všech zařízení může instalaci a nastavení provést koncový uživatel. Na přání provedeme instalaci, nastavení a zaškolení koncových uživatelů.

Použití a technické parametry

Použití

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

Technické parametry

Bezpečnost
256-bit AES šifrování v reálném čase
Paketové IP spojení – není možné zjistit, kdo, s kým kdy a jak dlouho komunikoval
Bezpečný telefonní seznam
Certifikace NATO CONFIDENTIAL pro civilní a vojenské orgány NATO

Kompatibilní sítě a podpora roamingu
GSM / 3G / GPRS / EDGE / UMTS / CDMA / W-CDMA
Wifi
LAN / WAN
Podpora roamingu a mezinárodních hovorů

Mohlo by vás také zajímat

Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.