Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Vysokokapacitní baterie pro DVR LawMate BA-4400

Vysokokapacitní baterie pro DVR LawMate BA-4400
Vysokokapacitní baterie pro DVR LawMate BA-4400

- Rozšiřující akumulátor pro kamerové sady Lawmate
- Kompatibilní s PV-500L3 KIT, PV500EVO2U, PV-500W Bundle, PV500HDW Pro
- Výdrž na 7 hodin provozu
- Kapacita 4400 mAh

Cena bez DPH: 1 471,- Kč
Cena s DPH: 1 780,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Popis

Rozšířená baterie s kapacitou 4400 mAh je určena pro kamerovou sadu Lawmate PV-500L3 KIT, PV500EVO2U, PV-500W Bundle, PV500HDW Pro. Akumulátor se připojí přímo na zadní stranu rekordéru a vydrží napájet zařízení po dobu 7 hodin.

Použití a technické parametry

Dále doporučujeme

Skrytá knoflíková WiFi kamera DVR-400W FHD

Skrytá WiFi kamera DVR-400W FHD je určena pro kamufláž do knoflíkové dírky. Je ideální pro osobní monitorování schůzek nebo jednání, protože je přenosná a na oblečení těžko odhalitelná. Na objektiv se nasadí krycí knoflík, který je nejvíc podobný těm na oblečení a kamera se i s ním následně prostrčí knoflíkovou dírkou. Výsledný efekt je takový, že objektiv není na oblečení mezi ostatními knofíky vidět. Z kamery vede kabel do rekordéru, který se nosí v kapse. Rekordér může vysílat vlastní WiFi signál, a díky tomu se k němu lze v dosahu připojit. Obraz se přenáší přes mobilní aplikaci, která se nainstaluje na druhé zařízení. Mobilní aplikace je volně ke stažení pro iPhone a iPad a pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, apod.

Miniaturní WiFi DVR LawMate PV500HDW Pro + skrytá kamera BU-18HD

Wifi kamera pro operativní monitorování. Nabízí full HD záznam obrazu a zvuku, propojení s mobilními aplikacemi pro iOS a Android, HD rekordér s dotykovým displejem, podporu SD karet do 32 GB. Video záznamy lze sledovat zpětně i v reálném čase na mobilním zařízení nebo na displeji rekordéru.

Skrytá kamera pro audio-video odposlech DVR-500S: FULL HD rekordér, skrytá kamera 1.3 Mpx a mikrofon

Profesionální skrytá megapixelová HD kamera s mikrofonem a kapesním dotykovým FULL HD rekordérem. Je vhodná pro diskrétní střežení místnosti (kamera ve šroubku) či pro nenápadné nošení na těle (kamera v knoflíku).

Skrytá kamera pro audio-video odposlech DVR-300S: digitální rekordér, skrytá kamera a mikrofon

Univerzální skrytá kamera s mikrofonem a kapesním DVR rekordérem s barevným 3" displejem. Určená pro diskrétní střežení místnosti či pro skryté nošení na těle. Kamera obsahuje obrazovou detekci pohybu a díky citlivosti 0,2 Lux dokáže pořídit detailní záběry i v noci.

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.