Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe

Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe
Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe
Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe

Ochrana mobilního telefonu před odposlechem; indikace hovorů a datových přenosů v pásmech GSM 900/ 1800, CDMA 850, WCDMA 2100 (3G, UMTS), Bluetooth; automatický generátor bílého šumu při zjištění hovoru nebo přenosu dat; diskrétní provedení - dřevěný stojánek; napájení dvěma bateriemi AA

Cena bez DPH: 7 260,- Kč
Cena s DPH: 8 785,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Detektor mobilní komunikace mSafe s vestavěným generátorem digitálního šumu chrání uživatele před odposlechem okolí, který může být prováděn skrz jeho mobilní telefon. Podporované jsou všechny GSM mobilní telefony a komunikující v pásmech GSM 900/ 1800, CDMA 850, WCDMA 2100 (3G, UMTS) a Bluetooth.

Po vložení mobilního telefonu do dřevěného stojánku dochází k automatické detekci veškeré hlasové i datové komunikace. V případech, kdy je zaznamenaná aktivita, je uživatel upozorněn indikační LED diodou a do mikrofonu mobilního telefonu je pouštěn digitální bílý šum. Díky tomu je znemožněna jakákoli forma odposlechu prostoru přes chráněný telefon.

Běžný hovor lze přijmout standardním způsobem, telefon ve stojánku zazvoní a po vyjmutí lze bez problémů nerušeně telefonovat.

Zařízení je kompletně vyrobeno v Evropě a jeho provedení působí nenápadným dojmem. Výdrž s  alkalickými bateriemi dosahuje ve stand-by režimu 1 měsíc, při neustálém aktivním šumu okolo 18 hodin.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Podporovaná pásma (hovory a data)
GSM 900/ 1800, CDMA 850, WCDMA 2100 (3G, UMTS), Bluetooth

Frekvenční rozsah digitálního bílého šumu
300 až 5000 Hz

Provedení
Elegantní dřevěný stojan

Napájení
3V, 2 baterie AAA

Spotřeba el. proudu
1,2 mA/ 50 mA (stand-by režim/ aktivní šum)

Výdrž s alkalickými bateriemi
1 měsíc/ 18 hodin (stand-by režim/ aktivní šum)

Rozměry
102 x 84 x 74 mm

Komplet dodávky
Šumový generátor s detektorem komunikace mSafe
Baterie
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.